WKS Majdan Sieniawski - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:1 (0:1)
Nowak 23

Grodziszczanka: Bartnik - Tabin, Rynasiewicz, Chmura, Majkut, Rachwał, Kojder, J. Joniec (55 Dałomis), Maziarz (75 Duży ), Żak, Nowak (65 Trojnar)

Majdan: Łuszczek - Kanaga, Gąsior, Szyszka, Pokrywka, Grabias, Szymanik, Rygowska, Ożga, Buniowska, Szymańska, Brzyska, Kyć, Wygonna

Bardzo cenne zwycięstwo odniosły piłkarki Grodziszczanki w niedzielne popołudnie inkasując na swoim koncie kolejne trzy punkty. Tym razem pokonały na wyjeździe GKS Majdan Sieniawski 1:0 (1:0). Sam dorobek bramkowy jest bardzo skromny, jednak zwycięstwo mogłoby być bardziej okazałe gdyby "Grodziszczanki" miały lepiej nastawione tego dnia celowniki.

W pierwszej połowie spotkania mimo ciągłych ataków na bramkę Majdanu piłkarki z Grodziska potrafiły zdobyć tylko jednego gola, którego autorem była w 23 minucie spotkania Małgorzata Nowak. Nieliczne, ale groźne kontrataki przeprowadzały gospodynie spotkania, jednak szczęście sprzyjało przyjezdnym.

Druga połowa spotkania miała bardzo podobny przebieg jak pierwsza – czyli ciągłe ataki i okazje do zdobycia gola dla Grodziszczanek i nieliczne, ale bardzo groźne kontrataki drużyny Majdanu. Po jednym z takich właśnie kontrataków bramkarka z Grodziska wybiła w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej - była to najlepsza sytuacja dla gospodarzy na zmianę rezultatu spotkania. Mimo jeszcze wielu sytuacji - wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się skromnym, ale bardzo cennym zwycięstwem piłkarek z Grodziska.