Puchar Polski

Puchar Polski Kobiet 2021/2022



Prześlij informację o rozgrywkach Pucharu Polski w Twoim regionie.

* Całość rozgrywek podzielona jest na siedem etapów:
I etap - na szczeblu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, w którym uczestniczą drużyny III ligi kobiet i niższych klas rozgrywkowych
II etap – uczestniczą 64 drużyny – zdobywcy Pucharu Polski na szczeblu związków piłki nożnej w sezonie 2020/2021 oraz wszystkie drużyny Ekstraligi, I ligi i II ligi kobiet
III etap – 32 drużyny wyłonione w etapie II
IV etap – 1/8 finału – 16 drużyn wyłonionych w etapie III
V etap – 1/4 finału – 8 drużyn wyłonionych w etapie IV
VI etap – 1/2 finału – 4 drużyny wyłonione w etapie V
VII etap – finał – 2 drużyny wyłonione w etapie VI

I etap (finały wojewódzkie)
Mazowiecki ZPN: Legia Warszawa - Ząbkovia II Ząbki 3:2
Podlaski ZPN: Ekosport Białystok - Forty Piątnica
Podkarpacki ZPN: DAP Dębica - Resovia II Rzeszów 0:6
Wielkopolski ZPN: Juna-Trans Stare Oborzyska – Lech Poznań 3:1
Lubuski ZPN: Stilon Gorzów Wielkopolski - MUKS PS Kostrzyn 1:0
Kujawsko-Pomorski ZPN: Sportis KKP II Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń 1:2
Warmińsko-Mazurski ZPN: AS Stomil Olsztyn - Stomilanki II Olsztyn 4:0
Zachodniopomorski ZPN: LFA Szczecin - Błękitni Stargard 3:0
Pomorski ZPN: Pogoń Tczew - Lechia Gdańsk 5:1
Lubelski ZPN: Górnik II Łęczna - MOSiR Lubartów 9:2
Małopolski ZPN: Dąb Zabierzów Bocheński – Radziszowianka Radziszów 4:0
Świętokrzyski ZPN:  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Hetmanki Włoszczowa 2:0
Opolski ZPN: Plon Błotnica Strzelecka – Unia Opole 1:4
Dolnośląski ZPN: Płomień Krośnice - Ślęza Wrocław 0:9
Łódzki ZPN: Włókniarz Konstantynów Łódzki - Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0:0, rk. 4:3
Śląski ZPN: UKKS Istebna - Czarni II Sosnowiec 0:4

II etap (1/32 finału)
UKS 3 Staszkówka Jelna – AP Lotos Gdańsk 1:7
Włókniarz Białystok – Resovia Rzeszów 0:6
Skra Częstochowa – Hydrotruck Radom 3:1
Górnik II Łęczna – Tarnovia Tarnów 10:1
WAP Włocławek – Górnik Łęczna 1:6
Loczki Wyszków – Marcus Gdynia 0:4
LFA Szczecin – Czarni II Sosnowiec 0:5
LUKS Ziemia Lubińska – GSS Grodzisk Wielkopolski 1:5
Stilon Gorzów Wielkopolski – Prądniczanka Kraków 2:2, rz.k. 4:3
Ślęza Wrocław – TME UKS SMS Łódź 0:2
Wanda Kraków – Polonia Środa Wielkopolska 0:4
Podgórze Kraków – Sokół Kolbuszowa  3:1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Czarni Sosnowiec 0:10
Resovia II Rzeszów – SMS II Łódź 5:1
Dąb Zabierzów Bocheński – TS ROW Rybnik 0:3
Stomil Olsztyn – AZS UW Warszawa 4:0
Pogoń II Tczew – Ząbkovia Ząbki 5:3
UKS-SMS III Łódź – Praga Warszawa 9:1
Legia Warszawa – Ekosport Białystok 4:0
Pogoń Tczew – Medyk Konin 0:10
Pomorzanin Toruń – Śląsk Wrocław 0:8
Unia Opole – Unia Lublin 0:1
KSP Kielce – Bielawianka Bielawa 0:4
KS Raszyn – Sportis KKP Bydgoszcz 0:8
Rekord Bielsko–Biała – GKS Katowice 2:2, rz.k. 4:2
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Śląsk II Wrocław 4:2
Włókniarz Konstantynów – Medyk II Konin 1:1, pd. 1:4
Pogoń Zduńska Wola – Rolnik Głogówek 6:2
Stomilanki Olsztyn – Olimpia Szczecin 1:1, rz.k 4:1
Warta Gorzów Wielkopolski – AZS UJ Kraków 0:7
Unifreeze Górzno – Respekt Myślenice 1:3
Juna-Trans Stare Oborzyska – SWD Wodzisław Śląski 0:4

III etap (1/16 finału)
SWD Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 2:3
Pogoń II Tczew – Stilon Gorzów Wielkopolski 6:0
GSS Grodzisk Wielkopolski – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:3
TS ROW Rybnik – Respekt Myślenice 1:1, rz.k 4:3
Marcus Gdynia – Sportis KKP Bydgoszcz 0:5
Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 1:2
Czarni II Sosnowiec – UKS SMS III Łódź 6:2
Unia Lublin – Polonia Środa Wielkopolska 0:1
Górnik II Łęczna – Medyk Konin 0:3
Bielawianka Bielawa – Śląsk Wrocław 0:7
Pogoń Zduńska Wola - Skra Częstochowa 0:1
Stomilanki Olsztyn – AP LOTOS Gdańsk 1:1, pd. 2:1
Resovia II Rzeszów - Medyk II Konin 1:1, pd. 1:2
Legia Warszawa  – AZS UJ Kraków 1:9
Resovia Rzeszów – TME UKS SMS Łódź 0:4
Stomil Olsztyn – Podgórze Kraków 3:1

IV etap (1/8 finału)
Czarni Sosnowiec – AZS UJ Kraków 2:0
Medyk II Konin – Stomilanki Olsztyn 0:2
Respekt Myślenice – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:0
Skra Częstochowa – Medyk Konin 0:3
Stomil Olsztyn – Rekord Bielsko-Biała 1:2
Polonia Środa Wielkopolska – TME UKS SMS Łódź 1:4
Śląsk Wrocław – Sportis KKP Bydgoszcz 3:0
Pogoń II Tczew – Czarni II Sosnowiec 4:2

V etap (1/4 finału)
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:1
Pogoń Tczew - Czarni Sosnowiec 1:6
Stomilanki Olsztyn - TME UKS SMS Łódź 2:3
Respekt Myślenice - Medyk Konin 0:4

VI etap (1/2 finału)
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 3:0
TME UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 0:1

VII etap (finał)
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław