Wyniki

Ekstraliga kobiet
Rolnik Głogówek
Olimpia Szczecin
19.10.2019  
KKP Bydgoszcz
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019  
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
19.10.2019  
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
19.10.2019  
Medyk Konin
Mitech Żywiec
19.10.2019  
UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
19.10.2019  
I liga kobiet, gr. północna
Praga Warszawa
AP Kotwica Kołobrzeg
19.10.2019  
Ząbkovia Ząbki
UKS SMS II Łódź
19.10.2019  
KS Raszyn
Polonia Środa Wlkp.
19.10.2019  
Piastovia ZAP Piastów
Unifreeze Górzno
19.10.2019  
Medyk II Konin
Polonia Poznań
19.10.2019  
Stomilanki Olsztyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
19.10.2019  
UKS SMS II Łódź
KS Raszyn
23.10.2019  
AP Kotwica Kołobrzeg
Ząbkovia Ząbki
23.10.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Praga Warszawa
23.10.2019  
Polonia Poznań
Stomilanki Olsztyn
23.10.2019  
Unifreeze Górzno
Medyk II Konin
23.10.2019  
Polonia Środa Wlkp.
Piastovia ZAP Piastów
23.10.2019  
I liga kobiet, gr. południowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2019  
Sparta Daleszyce
Respekt Myślenice
20.10.2019  
TS ROW Rybnik
HydroTruck Radom
20.10.2019  
SWD Wodzisław Śląski
Resovia Rzeszów
20.10.2019  
Gol Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała
20.10.2019  
Wanda Kraków
Tarnovia Tarnów
20.10.2019  
Resovia Rzeszów
Gol Częstochowa
23.10.2019  
HydroTruck Radom
SWD Wodzisław Śląski
23.10.2019  
Respekt Myślenice
TS ROW Rybnik
23.10.2019  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sparta Daleszyce
23.10.2019  
Tarnovia Tarnów
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019  
Rekord Bielsko-Biała
Wanda Kraków
23.10.2019  
II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska
WAP Włocławek
Pogoń Tczew
20.10.2019  
Spójnia Białe Błota
Victoria SP2 Sianów
20.10.2019  
GSS Grodzisk Wlkp
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
20.10.2019  
Górnicza Konin
Gwiazda Toruń
20.10.2019  
GOSRiT Luzino
Błękitni Stargard
20.10.2019  
II liga kobiet, gr. śląska
Promień Żary
Rolnik II Głogówek
20.10.2019  
Skra Częstochowa
LUKS Ziemia Lubińska
20.10.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
Bielawianka Bielawa
20.10.2019  
KKS Zabrze
Orlik Jelenia Góra
20.10.2019  
Unia Opole
AZS II Wrocław
20.10.2019  
Jaskółki Chorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
20.10.2019  
II liga kobiet, gr. lubelska
Prądniczanka Kraków
UKS Trójka Staszkówka Jelna
20.10.2019  
Iskra Brzezinka
Widok Lublin
20.10.2019  
KSP Kielce
Hetmanki Włoszczowa
20.10.2019  
Naprzód Sobolów
Potok Sitno
20.10.2019  
Izolator Boguchwała
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019  
II liga kobiet, gr. mazowiecka
Stomil Olsztyn
Dargfil Tomaszów Maz.
20.10.2019  
KU-AZS UW Warszawa
Ekosport Białystok
20.10.2019  
Włókniarz Białystok
Tygrys Huta Mińska
20.10.2019  
Loczki Wyszków
RESO Akademia 2012 Suwałki
20.10.2019  
UKS SMS III Łódź
Pogoń Zduńska Wola
22.10.2019