3L: Grodziszczanka - Majdan 2:0

III liga kobiet - gr. podkarpacka, 19.09.2015 r.
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - WKS Majdan Sieniawski 2:0  (1:0)
Nowak 33, Żuk 48

Grodziszczanka: Bartnik (41 J. Joniec) - Tabin, Żak, Chmura, Rynasiewicz, Rachwał, Kojder, S. Joniec, Maziarz, Nowak (70 Węgrzyn), Żuk (65 Trojnar)

Majdan: Szymańska - Buniowska, Łuszczek, Ożga, Rygowska, A. Pokrywka, Zwolińska, Wygonna, Kornaga, Pokrywka, Gąsior, Ł. Pokrywka, Mic

Tak się złożyło, że piłkarki z Grodziska w ciągu tygodnia rozegrały kolejne spotkanie o mistrzostwo III ligi kobiet w piłce nożnej z zespołem z Majdanu Sieniawskiego tym razem goszcząc przyjezdnych na własnym boisku. I tym razem Grodziszczanki okazały się skuteczniejsze i wygrały to spotkanie 2:0 do przerwy wygrywając 1:0. Mecz odbywał się w trudnych warunkach, gdyż od samego rana padała drobny zimny deszcz, który powodował że każde przyjęcie czy tez zagranie futbolówki sprawiało piłkarkom obu zespołów niemały kłopot.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana z nieznaczną jednak przewagą gospodyń, którą to przewagę udokumentowały zdobyciem pierwszego gola, którego autorem w 33 minucie była Małgorzata Nowak. Po jej strzale świetnie spisująca się bramkarka z Majdanu wybiła piłkę przed siebie, jednak dobitka była już nie do obrony. W drugiej połowie spotkania przewaga Grodziszczanek była jeszcze bardziej widoczna ale piłkarki przyjezdne dzielnie się broniły. Jednak w 48 minucie spotkania w zamieszaniu podbramkowym doskonałym instynktem strzeleckim wykazała się Dominika Żuk i z bliskiej odległości umieściła piłkę w siatce.

Przy stanie 2:0 piłkarki z Majdanu ograniczyły się do nielicznych ale dość groźnych kontrataków tym bardziej że mokra murawa boiska i śliska piłka sprawiały zawodniczkom różne psikusy. W doliczonym czasie gry padała jeszcze jedna bramka dla Grodziszczanek jednak sędzia tego spotkania prawidłowo nie uznał zdobytego gola gdyż zawodniczka z Grodziska dośrodkowała piłkę już za linii końcowej boiska. Tak też wynik już nie uległ zmianie.