1L: Poznaniak - Medyk II 1:1

W meczu I ligi gr. zachodniej Poznaniak zremisował z rezerwami Medyka Konin 1:1.

I liga, gr. zachodnia 28.03.2009 r. godz 15:00
Poznaniak Poznań - Medyk II Konin 1:1 (1:0)
Toporek 11 (k) - Zegan 70

Żółte kartki: Toporek, Michalska
Czerwona kartka: Chwedoruk (za dwie żółte)

Poznaniak: Klawińska - Zabiszak, Nawrot, Lewandowska, Cichoradzka, Toporek, Nowak, Jacuk (46 Chwedoruk), Ornatowska, Michalska, Wiśniewska (65 Falfer)

Początek spotkania należał do Poznaniaka. Już w 7. minucie mogło być 1:0, ale do piłki nie doszła Natalia Michalska. Chwilę później Monika Nowak zagrała prostopadłą piłkę do Michalskiej, a ta została sfaulowana w polu karnym. Rzut karny wykorzystała Ewelina Toporek, mimo iż bramkarka gości była bliska udanej interwencji.
Po przerwie poznanianki osłabły i przewagę zdobyły koninianki. Efekt bramkowy przyniosło to w 70. minucie, kiedy to Magdalena Zegan strzałem z 18 metrów zdobyła wyrównanie. Do końca spotkania mimo przewagi przyjezdnych wynik nie uległ zmianie.