3L: Izolator Boguchwała - Grodziszczanka 0:8

III liga kobiet - gr. podkarpacka, 02.04.2016 r. godz. 11:00
Izolator Boguchwała - Grodziszczanka 0:8 (0:1)
Kiełb 37, 47, Kojder 49, Nowak 50, 61, 69, 73, Pelc 75

Izolator: Rogóż - Chromik, Glińska (60 Siorek), Karwat, Kotwica (65 Pączkowska), Kubicz, Lelek, Rzepka (65 Purpura), Rzeszutek (41 Pączkowska), Tokarska, Witalec (76 Czach)

Grodziszczanka: J. Joniec - Gol (41 Pelc), S. Joniec, Kiełb, Kojder, Nowak (75 Czarniecka), Rachwał, Szałapska (75 Gol), Tabin, Trojnar (41 Węgrzyn), Żak

Nic nie wskazywało że sobotnie spotkanie pomiędzy kobiecymi zespołami Izolatora Boguchwała i Grodziszczanki Grodzisko Dolne zakończy się tak wysokim zwycięstwem drużyny przyjezdnej. Przy pięknej słonecznej choć nieco chłodnej ze względu na zimny wiatr aurze została rozegrana kolejna edycja III ligi piłki nożnej kobiet. Gospodynie czyli zespół Izolatora podejmował na swym obiekcie drużynę z Grodziska . Pierwsza połowa tego spotkania toczyła się przy dość wyrównanym poziomie z lekka przewagą Grodziszczanek, które jednak nie umiały w umiejętny sposób udokumentować swojej przewagi, a dzielnie broniące swojej bramki piłkarki Izolatora skutecznie stawiały opór atakom drużyny przyjezdnej. Dopiero w 37 minucie pierwszej połowy pięknym strzałem pod poprzeczkę z 20 metrów otworzyła Natalia Kiełb i było 1:0. Tak tez zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej połowie sygnał do strzelania goli dała ponownie Natalia Kiełb, która w 47 minucie tak umiejętnie dośrodkowała z rzutu rożnego, że piłka po rękawicach bramkarki z Boguchwały odbijając się jeszcze od słupka wpadła do siatki i było 2:0 dla Grodziszczanek . W dalszym przebiegu spotkania worek z golami rozwiązał się już całkowicie i kolejne akcje kończyły się zdobyciem następnych bramek. I tak swoje gole zdobywały jeszcze Gabriela Kojder, Małgorarzta Nowak aż cztery gole i na zakończenie spotkania Jadwiga Pelc. Ostatecznie licznik z bramkami zatrzymał się na liczbie 0:8 dla Grodziszczanek. Zespół z Grodziska w pełni powetował sobie nie do końca udany start z minionego wtorku , kiedy to tylko zremisował z Majdanem Sieniawskim, tym razem pewnie pokonując Izolator Boguchwała 8:0 (1:0).