Mecz pełen zwrotów akcji w Stargardzie

Emocjonujący przebieg miał sobotni mecz pomiędzy Błękitni Stargard - UKS SMS II Łódź (4:3) rozgrywany w ramach I liga kobiet, gr. północna. Spotkanie dwóch ligowych beniaminków miało niecodzienny przebieg. Najpierw na prowadzenie wyszły gospodynie, które już od 9. minuty prowadziły 1:0. Jeszcze do przerwy prowadzenie przejęły przyjezdne i to właśnie one schodziły do szatni w lepszych nastrojach. W 52. minucie po drugiej żółtej kartce z boiska wyleciała defensorka Błękitnych - Marina Huzarevich i wszystko wskazywało na to, że łodzianki ze Stargardu wyjadą z dorobkiem punktowym. Grając w dziesiątkę podopieczne trenera Krzysztofa Kubackiego potrafiły odrobić, a następnie wyrównać na 2:2. Dalej natomiast kiedy straciły bramkę na 2:3 to w odpowiedzi strzeliły dwa następne gole ostatecznie wygrywając po meczu pełnym zwrotu akcji 4:3.

I liga kobiet, gr. północna, 01.10.2016 r.
Błękitni Stargard - UKS SMS II Łódź 4:3
Grosicka 9, Szuba 59, Smurzyńska 73, Struszczyk 77 - Stanović 23, Jedlińska 40, Ni. Karczewska 65

Błękitni: Rybacka - Huzarevich, Tarnowska, Siwek, Motas (70 Smurzyńska), Krakowska, Krus (85 Jankowska), Struszczyk, Konefał (49 Socha), Grosicka (87 Wach), Szuba (89 Konopka)

SMS II: Kopińska - Bergier, Cander (70 Ostatek), Dylewska, Kołacha, Kopińska, Krukowska, Steczkowska (55Marczak), Jedlińska, Ozimek (80 Kobylińska), Karczewska, Stanović