Rewanże futsalu. Trzy niewiadome

Czekamy na rozstrzygnięcia rewanżowych meczów ćwierćfinałowych w Ekstralidze kobiecego futsalu. W ubiegłym weekend rozegrane zostały pierwsze mecze, zaś teraz odbędą się spotkania rewanżowe.

Awans do turnieju finałowego Ekstraligi z udziałem czterech najlepszych drużyn ma już praktycznie zagwarantowany AZS UJ Kraków, który do rewanżu z AZS UG Gdańsk przystąpi na własnym boisku z przewagą aż 7 goli. W trzech pozostałych spotkaniach wszystko jest możliwe...

Aktualny mistrz kraju AZS UAM Poznań podejmie u siebie Lex Kancelaria Słomniki. W pierwszym starciu padł dość nieoczekiwany rezultat 1:1. Faworytem wydają się broniące tytułu poznanianki, ale wszystko przecież jest możliwe?

Gorąco będzie zapewne w Głogówku i Warszawie. Obaj gospodarze rewanżów w pierwszym meczu przegrali na wyjeździe 2:4. Rolnik Głogówek uległ w takim stosunku Kotwicy Kórnik, a AZS AWF Warszawa musiał uznać wyższość TS ROW Rybnik. Dwie bramki w futsalu to niby niewiele, ale to niewiele zarówno, aby utrzymać przewagę nad przeciwnikiem bądź odrobić stratę.

ćwierćfinały Ekstraligi futsalu - rewanże
AZS UAM Poznań - Lex Kancelaria Słomniki (1:1)
(niedziela, godz. 17:00; ul. Zagajnikowa 9)
Rolnik Głogówek - Kotwica Kórnik (2:4)
(sobota, godz. 18:00, ul. Kościuszki 10c)
AZS AWF Warszawa - TS ROW Rybnik (2:4)
(sobota, godz. 15:00; ul. Marymoncka 34)
AZS UJ Kraków - AZS UG Gdańsk (7:0)
(sobota, godz. 18:00; ul. Niebieska 2)

Wygrani dwumeczów awansują do turnieju finałowego Ekstraligi, który w terminie 4-5 marca zorganizuje jeden z chętnych uczestników. Final four to dwa mecze półfinałowe (sobota) i mecze o 3. miejsce oraz finał (niedziela).