Zorganizowano turniej dla zakochanych par

Prawdziwie szczęśliwi dzielą pasję z bliskimi...

Na wyjątkowo oryginalny sposób celebracji Walentynek zdecydowało się 9 par uczestniczących w turnieju piłkarskim dla zakochanych, zorganizowanym 14 lutego przez kobiecy klub piłkarski "Perły Lublin".

Zakochane duety rywalizowały ze sobą na niewielkim polu gry w 5-minutowych meczach na małe bramki. W takich warunkach najlepiej odnalazł się zespół "Los Blancos" tworzony przez Natalię i Pawła. Zwycięzcy mieli jednak istotną przewagę nad innymi - ich związek trwający już 8 rok był najdłuższym spośród grających, dzięki czemu rozumieli się lepiej od innych. Na podium stanęli także Weronika z Łukaszem reprezentujący "Lucky Team" oraz "Fistaszki" w osobach Anny i Damiana. Królową Strzelczyń została Weronika Fabian, a Królem Strzelców Damian Dęga.

Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Partnerów Wydarzenia: Mydlarnię u Franciszka, Chocolissimo oraz Laser City.

Był to pierwszy tego rodzaju turniej w Polsce i ze względu na to, że zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy są bardzo zadowoleni z jego przebiegu - można się spodziewać, że inicjatywa będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Wystąpili:
"Footballovers" czyli Ilona i Piotr
"The Reds" czyli Wioleta i Przemysław
"Los Blancos" czyli Natalia i Paweł
"Kosia Team" czyli Agnieszka i Damian
"Piękna i Bestia" czyli Justyna i Piotr
"Fenyloetyloamina" czyli Sylwia i Paweł
"Niezgodni" czyli Aneta i Kamil
"Lucky Team" czyli Weronika i Łukasz
"Fistaszki" czyli Anna i Damian