Pogodowa apokalipsa. Mecz przerwany w 89.minucie

Bardzo nietypowy przebieg miał niedzielny mecz rozgrywek II liga kobiet, gr. łódzka pomiędzy Helios Białystok - UMKS Zgierz. Mecz został przerwany w 89. minucie przez obfite opady deszczu i burze. Zawodniczki i sędziowie najpierw zeszli z boiska do ławek rezerwowych, aby przeczekać najgorsze, ale ostatecznie meczu nie wznowiono. Teraz oba kluby oczekują na decyzje prowadzącego rozgrywki Łódzkiego Związku Piłki Nożnej co będzie dalej z tym meczem. Do rozegrania pozostała jedna minuta plus ewentualny doliczony czas gry. Oba kluby dzieli ponad 300 kilometrów, a do końca ligi nie ma już wolnych weekendowych terminów. Do momentu przerwania meczu był wynik 2:2. Utrzymany zostanie wynik z boiska niepełnego meczu? A może, Zgierz będzie musiał jechać do Białegostoku dograć zaległe kilkadziesiąt sekund a jeśli nie przyjedzie orzeczony będzie walkower? Bardzo ciekawe jaka będzie decyzja...

Na zdjęciu widok wlewającej się wody do pomieszczenia gdzie znajdowały się szatnie.