Pierwsza wygrana KKP Kielce

Niespełna rok temu Kobiecy Klub Piłkarki Kielce zgłosił się do rozgrywek III liga kobiet, gr. świętokrzyska. Początki gry w lidze dla nowo utworzonego zespołu nie były łatwe. KKP w rundzie jesiennej przegrało wszystkie mecze. Ostatnio jednak zespół z Kielc w 16. kolejce pierwszy raz wygrał swój ligowy mecz. Kielczanki odniosły historyczne zwycięstwo po wygranej nad zespołem Kamienna Brody 3:1. Dwa gole strzeliła Sara Hałasa, a jedno trafienie zaliczyła Sonia Szular. Do przerwy już było trzy do zera. W drugiej połowie przyjezdne strzeliły gola, ale KKP Kielce nie dało sobie odebrać zwycięstwa. Po meczu była ogromna radość. Woda z butelek lała się niczym szampan. To wszystko z ogromnej radości. Przed piłkarkami KKP Kielce jeszcze trzy mecze w tym sezonie. Zagrają z Victoria Pińczów, Hetmankami Włoszczowa i Top-Spin Promnik. Sezon kończy się w ostatni weekend maja.