Błękitni wycofani z I ligi

Bardzo smutna informacja. Błękitni Stargard po 1. kolejce nowego sezonu zostali wycofani z I ligi kobiet.


Oświadczenie KP Błękitni Stargard

W związku z rezygnacją sztabu szkoleniowego sekcji żeńskiej Błękitnych Stargard Pana Krzysztofa Kubackiego, Pani Darii Sokołowskiej, rezygnacji z gry w barwach Błękitnych większości zawodniczek ściągniętych z zewnątrz  przez sztab szkoleniowy do naszego klubu jak również wycofaniu się głównego sponsora sekcji żeńskiej firmy SCHOPA z przykrością informujemy, iż w związku z brakiem kadry jesteśmy zmuszeni do wycofania z rozgrywek I ligi kobiet grupa północna zespołu piłkarek Błękitnych Stargard.

Jednocześnie zarząd klubu składa serdeczne podziękowania dla Pana Andreasa Visera dyrektora firmy Schopa za dotychczasową wieloletnią współpracę, zaangażowanie, poświęcenie i wkład włożony w rozwój piłki nożnej kobiecej w Stargardzie.

Zapewniamy, iż poczynione zostaną wszelkie starania aby zawodniczki pochodzące ze Stargardu i okolic trenujące dotychczas w klubie mogły dalej kontynuować szkolenie w zakresie gry w piłkę nożną kobiet w barwach Błękitnych Stargard.


Sytuacja w lidze: dotychczasowy wynik Błękitnych Stargard (porażka 0:2 z KS Raszyn) został anulowany; zespoły które w poszczególnych kolejkach miały grać z Błękitnymi będą pauzować;  z I liga kobiet, gr. północna w tym sezonie nikt nie spadnie.