Teresin zagrał w ósemkę. Przegrał "skromnie"

AS Stomil Olsztyn miał do dyspozycji pełen osiemnastoosobowy skład. KS Teresin-Women do Olsztyna przyjechał natomiast w zaledwie ośmioosobowym składzie. W takich proporcjach odbył się niedzielny mecz w rozgrywkach II liga kobiet, gr. podlaska pomiędzy AS Stomil Olsztyn - KS Teresin-Women (6:0). - Trochę było w tym mojej winy, że zespół przyjechał w ósemkę. Pomyliły się terminy meczów, a dziewczyny już wzięły wolne i nie udało się zmienić już terminów - tłumaczył po spotkaniu trener KS-u Teresin, Mariusz Zaborowski na łamach stomilolsztyn.com. Mimo zdziesiątkowanego składu przyjezdne przegrały "tylko" 0:6, a w pierwszej połowie stracili zaledwie jedną bramkę. Co ciekawe połowa goli strzelonych tego dnia przez olsztynianki były to strzały z rzutów karnych. Trzeba pochwalić zespół z Mazowsza to, że mimo mocno osłabionego składu przyjechały do Olsztyna i chciały podjąć walkę, a w pierwszej połowie, czyli do momentu kiedy wystarczyło pełni sił wychodziło im to w miarę efektywnie.