Kadry wojewódzkie po jesieni
Zakończyła się jesienna część rywalizacji kadr wojewódzkich. Juniorki Młodsze grają o Olimpiadę. Młodziczki o finał.
Zakończyła się runda jesienna w kadrach wojewódzkich. Młodziczki walczą o finał, juniorki młodsze o Olimpiadę.
W tym tygodniu zakończyła się runda jesienna sezonu 2017/2018 w rozgrywkach młodzieżowych kadr wojewódzkich. O mistrzostwo Polski w kategoriach wiekowych U13 i U16 rywalizują reprezentacje wszystkich szesnastu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Podwójnego mistrzostwa w tym sezonie broni Wielkopolska, która w zeszłym sezonie wygrała rywalizacje w obu kategoriach wiekowych.
Mecze kadr U13 i U16 rozgrywane są "wspólnie" czyli w jednych terminach i z tymi samymi przeciwnikami, lecz w odmiennej kategorii wiekowej i mecz po meczu.
Wiosną odbędą się kolejne trzy kolejki rewanżowe. W przypadku U16 z każdej grupy dwa najlepsze zespoły zakwalifikują się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Natomiast w przypadku U13 po wiosennych kolejkach po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy utworzą dwie czterozespołowe grupy półfinałowe, z których mistrzowie zakwalifikują się do meczu finałowego o Mistrzostwo Polski Młodziczek.
JUNIORKI MŁODSZE
1. kolejka (20.09.2017)
Konin: Wielkopolski ZPN - Lubuski ZPN 6:0
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Pomorski ZPN 1:1
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Długie: Lubuski ZPN - Pomorski ZPN 1:5
Konin: Wielkopolski ZPN - Zachodniopomorski ZPN 8:0
3. kolejka (25.10.2017)
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Lubuski ZPN 2:1
Władysławowo: Pomorski ZPN - Wielkopolski ZPN 0:6
4. kolejka (28/29.03.2018)
Lubuski ZPN - Wielkopolski ZPN
Pomorski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Pomorski ZPN - Lubuski ZPN
Zachodniopomorski ZPN - Wielkopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Lubuski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
Wielkopolski ZPN - Pomorski ZPN
Grupa II
1. kolejka (20.09.2017)
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 9:1
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 5:0
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Miesiączkowo: Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 4:3
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 5:1
3. kolejka (25.10.2017)
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 5:0
Wasilków: Podlaski ZPN - Mazowiecki ZPN 0:7
4. kolejka (28/29.03.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Warmińsko-Mazurski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
Mazowiecki ZPN - Podlaski ZPN
1. kolejka (20.09.2017)
Niwka: Śląski ZPN - Opolski ZPN 17:0
Łódź: Łódzki ZPN - Dolnośląski ZPN 2:1
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Głogówek: Opolski ZPN - Dolnośląski ZPN 0:22
Niwka: Śląski ZPN - Łódzki ZPN 3:4
3. kolejka (25.10.2017)
Łódź: Łódzki ZPN - Opolski ZPN 22:0
Dzierżoniów: Dolnośląski ZPN - Śląski ZPN 1:1
4. kolejka (28/29.03.2018)
Opolski ZPN - Śląski ZPN
Dolnośląski ZPN - Łódzki ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Dolnośląski ZPN - Opolski ZPN
Łódzki ZPN - Śląski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Śląski ZPN - Dolnośląski ZPN
Opolski ZPN - Łódzki ZPN
1. kolejka (20.09.2017)
Kraków: Małopolski ZPN - Świętokrzyski ZPN 8:0
Lublin: Lubelski ZPN - Podkarpacki ZPN 1:3
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Kunów: Świętokrzyski ZPN - Podkarpacki ZPN 0:2
Radłów: Małopolski ZPN - Lubelski ZPN 2:0
3. kolejka (25.10.2017)
Lublin: Lubelski ZPN - Świętokrzyski ZPN 3:0
Łańcut: Podkarpacki ZPN - Małopolski ZPN 1:3
4. kolejka (28/29.03.2018)
Świętokrzyski ZPN - Małopolski ZPN
Podkarpacki ZPN - Lubelski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Podkarpacki ZPN - Świętokrzyski ZPN
Lubelski ZPN - Małopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN
Małopolski ZPN - Podkarpacki ZPN
MŁODZICZKI
Grupa I
1. kolejka (20.09.2017)
Konin: Wielkopolski ZPN - Lubuski ZPN 16:0
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Pomorski ZPN 0:8
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Długie: Lubuski ZPN - Pomorski ZPN 0:5
Konin: Wielkopolski ZPN - Zachodniopomorski ZPN 2:0
3. kolejka (25.10.2017)
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Lubuski ZPN 8:0
Władysławowo: Pomorski ZPN - Wielkopolski ZPN 0:1
4. kolejka (28/29.03.2018)
Lubuski ZPN - Wielkopolski ZPN
Pomorski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Pomorski ZPN - Lubuski ZPN
Zachodniopomorski ZPN - Wielkopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Lubuski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
Wielkopolski ZPN - Pomorski ZPN
Grupa II
1. kolejka (20.09.2017)
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 7:0
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 0:0
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Miesiączkowo: Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:2
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 7:1
3. kolejka (25.10.2017)
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 1:1
Wasilków: Podlaski ZPN - Mazowiecki ZPN 0:5
4. kolejka (28/29.03.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Warmińsko-Mazurski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
Mazowiecki ZPN - Podlaski ZPN
Grupa III
1. kolejka (20.09.2017)
Niwka: Śląski ZPN - Opolski ZPN 6:0
Łódź: Łódzki ZPN - Dolnośląski ZPN 0:1
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Głogówek: Opolski ZPN - Dolnośląski ZPN 0:2
Niwka: Śląski ZPN - Łódzki ZPN 2:1
3. kolejka (25.10.2017)
Łódź: Łódzki ZPN - Opolski ZPN 3:0
Dzierżoniów: Dolnośląski ZPN - Śląski ZPN 3:1
4. kolejka (28/29.03.2018)
Opolski ZPN - Śląski ZPN
Dolnośląski ZPN - Łódzki ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Dolnośląski ZPN - Opolski ZPN
Łódzki ZPN - Śląski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Śląski ZPN - Dolnośląski ZPN
Opolski ZPN - Łódzki ZPN
1. kolejka (20.09.2017)
Kraków: Małopolski ZPN - Świętokrzyski ZPN 0:0
Lublin: Lubelski ZPN - Podkarpacki ZPN 1:4
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Kunów: Świętokrzyski ZPN - Podkarpacki ZPN 1:0
Radłów: Małopolski ZPN - Lubelski ZPN 3:0
3. kolejka (25.10.2017)
Lublin: Lubelski ZPN - Świętokrzyski ZPN 1:0
Łańcut: Podkarpacki ZPN - Małopolski ZPN 1:0
4. kolejka (28/29.03.2018)
Świętokrzyski ZPN - Małopolski ZPN
Podkarpacki ZPN - Lubelski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Podkarpacki ZPN - Świętokrzyski ZPN
Lubelski ZPN - Małopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN
Małopolski ZPN - Podkarpacki ZPN
W tym tygodniu zakończyła się runda jesienna sezonu 2017/2018 w rozgrywkach młodzieżowych kadr wojewódzkich. O mistrzostwo Polski w kategoriach wiekowych U13 i U16 rywalizują reprezentacje wszystkich szesnastu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Podwójnego mistrzostwa w tym sezonie broni Wielkopolska, która w zeszłym sezonie wygrała rywalizacje w obu kategoriach wiekowych.
Mecze kadr U13 i U16 rozgrywane są "wspólnie" czyli w jednych terminach i z tymi samymi przeciwnikami, lecz w odmiennej kategorii wiekowej i mecz po meczu.
Wiosną odbędą się kolejne trzy kolejki rewanżowe. W przypadku U16 z każdej grupy dwa najlepsze zespoły zakwalifikują się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Natomiast w przypadku U13 po wiosennych kolejkach po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy utworzą dwie czterozespołowe grupy półfinałowe, z których mistrzowie zakwalifikują się do meczu finałowego o Mistrzostwo Polski Młodziczek.
JUNIORKI MŁODSZE
Grupa I
1 | Wielkopolski ZPN | 3 | 9 | 20-0 |
2 | Pomorski ZPN | 3 | 4 | 6-8 |
3 | Zachodniopomorski ZPN | 3 | 4 | 3-10 |
4 | Lubuski ZPN | 3 | 0 | 2-13 |
1. kolejka (20.09.2017)
Konin: Wielkopolski ZPN - Lubuski ZPN 6:0
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Pomorski ZPN 1:1
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Długie: Lubuski ZPN - Pomorski ZPN 1:5
Konin: Wielkopolski ZPN - Zachodniopomorski ZPN 8:0
3. kolejka (25.10.2017)
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Lubuski ZPN 2:1
Władysławowo: Pomorski ZPN - Wielkopolski ZPN 0:6
4. kolejka (28/29.03.2018)
Lubuski ZPN - Wielkopolski ZPN
Pomorski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Pomorski ZPN - Lubuski ZPN
Zachodniopomorski ZPN - Wielkopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Lubuski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
Wielkopolski ZPN - Pomorski ZPN
Grupa II
1 | Mazowiecki ZPN | 3 | 9 | 20-2 |
2 | Warmińsko-Mazurski ZPN | 3 | 6 | 11-5 |
3 | Kujawsko-Pomorski ZPN | 3 | 3 | 5-17 |
4 | Podlaski ZPN | 3 | 0 | 3-16 |
1. kolejka (20.09.2017)
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 9:1
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 5:0
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Miesiączkowo: Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 4:3
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 5:1
3. kolejka (25.10.2017)
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 5:0
Wasilków: Podlaski ZPN - Mazowiecki ZPN 0:7
4. kolejka (28/29.03.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Warmińsko-Mazurski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
Mazowiecki ZPN - Podlaski ZPN
Grupa III
1 | Łódzki ZPN | 3 | 9 | 28-4 |
2 | Dolnośląski ZPN | 3 | 4 | 24-3 |
3 | Śląski ZPN | 3 | 4 | 21-5 |
4 | Opolski ZPN | 3 | 0 | 0-61 |
1. kolejka (20.09.2017)
Niwka: Śląski ZPN - Opolski ZPN 17:0
Łódź: Łódzki ZPN - Dolnośląski ZPN 2:1
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Głogówek: Opolski ZPN - Dolnośląski ZPN 0:22
Niwka: Śląski ZPN - Łódzki ZPN 3:4
3. kolejka (25.10.2017)
Łódź: Łódzki ZPN - Opolski ZPN 22:0
Dzierżoniów: Dolnośląski ZPN - Śląski ZPN 1:1
4. kolejka (28/29.03.2018)
Opolski ZPN - Śląski ZPN
Dolnośląski ZPN - Łódzki ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Dolnośląski ZPN - Opolski ZPN
Łódzki ZPN - Śląski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Śląski ZPN - Dolnośląski ZPN
Opolski ZPN - Łódzki ZPN
Grupa IV
1 | Małopolski ZPN | 3 | 9 | 13-1 |
2 | Podkarpacki ZPN | 3 | 6 | 6-4 |
3 | Lubelski ZPN | 3 | 3 | 4-5 |
4 | Świętokrzyski ZPN | 3 | 0 | 0-13 |
1. kolejka (20.09.2017)
Kraków: Małopolski ZPN - Świętokrzyski ZPN 8:0
Lublin: Lubelski ZPN - Podkarpacki ZPN 1:3
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Kunów: Świętokrzyski ZPN - Podkarpacki ZPN 0:2
Radłów: Małopolski ZPN - Lubelski ZPN 2:0
3. kolejka (25.10.2017)
Lublin: Lubelski ZPN - Świętokrzyski ZPN 3:0
Łańcut: Podkarpacki ZPN - Małopolski ZPN 1:3
4. kolejka (28/29.03.2018)
Świętokrzyski ZPN - Małopolski ZPN
Podkarpacki ZPN - Lubelski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Podkarpacki ZPN - Świętokrzyski ZPN
Lubelski ZPN - Małopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN
Małopolski ZPN - Podkarpacki ZPN
MŁODZICZKI
Grupa I
1 | Wielkopolski ZPN | 3 | 9 | 19:0 |
2 | Pomorski ZPN | 3 | 6 | 13:1 |
3 | Zachodniopomorski ZPN | 3 | 3 | 8-10 |
4 | Lubuski ZPN | 3 | 0 | 0-29 |
1. kolejka (20.09.2017)
Konin: Wielkopolski ZPN - Lubuski ZPN 16:0
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Pomorski ZPN 0:8
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Długie: Lubuski ZPN - Pomorski ZPN 0:5
Konin: Wielkopolski ZPN - Zachodniopomorski ZPN 2:0
3. kolejka (25.10.2017)
Wałcz: Zachodniopomorski ZPN - Lubuski ZPN 8:0
Władysławowo: Pomorski ZPN - Wielkopolski ZPN 0:1
4. kolejka (28/29.03.2018)
Lubuski ZPN - Wielkopolski ZPN
Pomorski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Pomorski ZPN - Lubuski ZPN
Zachodniopomorski ZPN - Wielkopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Lubuski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
Wielkopolski ZPN - Pomorski ZPN
Grupa II
1 | Mazowiecki ZPN | 3 | 9 | 19-1 |
2 | Podlaski ZPN | 3 | 4 | 2-5 |
3 | Warmińsko-Mazurski ZPN | 3 | 2 | 2-8 |
4 | Kujawsko-Pomorski ZPN | 3 | 1 | 1-10 |
1. kolejka (20.09.2017)
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 7:0
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 0:0
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Miesiączkowo: Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:2
Warszawa: Mazowiecki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 7:1
3. kolejka (25.10.2017)
Olsztyn: Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 1:1
Wasilków: Podlaski ZPN - Mazowiecki ZPN 0:5
4. kolejka (28/29.03.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Warmińsko-Mazurski ZPN - Mazowiecki ZPN
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN
Mazowiecki ZPN - Podlaski ZPN
Grupa III
1 | Dolnośląski ZPN | 3 | 9 | 6-1 |
2 | Śląski ZPN | 3 | 6 | 9-4 |
3 | Łódzki ZPN | 3 | 3 | 4-3 |
4 | Opolski ZPN | 3 | 0 | 0-11 |
1. kolejka (20.09.2017)
Niwka: Śląski ZPN - Opolski ZPN 6:0
Łódź: Łódzki ZPN - Dolnośląski ZPN 0:1
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Głogówek: Opolski ZPN - Dolnośląski ZPN 0:2
Niwka: Śląski ZPN - Łódzki ZPN 2:1
3. kolejka (25.10.2017)
Łódź: Łódzki ZPN - Opolski ZPN 3:0
Dzierżoniów: Dolnośląski ZPN - Śląski ZPN 3:1
4. kolejka (28/29.03.2018)
Opolski ZPN - Śląski ZPN
Dolnośląski ZPN - Łódzki ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Dolnośląski ZPN - Opolski ZPN
Łódzki ZPN - Śląski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Śląski ZPN - Dolnośląski ZPN
Opolski ZPN - Łódzki ZPN
Grupa IV
1 | Podkarpacki ZPN | 3 | 6 | 5-2 |
2 | Małopolski ZPN | 3 | 4 | 3-1 |
3 | Świętokrzyski ZPN | 3 | 4 | 1-1 |
4 | Lubelski ZPN | 3 | 3 | 2-7 |
1. kolejka (20.09.2017)
Kraków: Małopolski ZPN - Świętokrzyski ZPN 0:0
Lublin: Lubelski ZPN - Podkarpacki ZPN 1:4
2. kolejka (30.09/01.10.2017)
Kunów: Świętokrzyski ZPN - Podkarpacki ZPN 1:0
Radłów: Małopolski ZPN - Lubelski ZPN 3:0
3. kolejka (25.10.2017)
Lublin: Lubelski ZPN - Świętokrzyski ZPN 1:0
Łańcut: Podkarpacki ZPN - Małopolski ZPN 1:0
4. kolejka (28/29.03.2018)
Świętokrzyski ZPN - Małopolski ZPN
Podkarpacki ZPN - Lubelski ZPN
5. kolejka (18/19.04.2018)
Podkarpacki ZPN - Świętokrzyski ZPN
Lubelski ZPN - Małopolski ZPN
6. kolejka (1/2/3.05.2018)
Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN
Małopolski ZPN - Podkarpacki ZPN