Rewanż w środę

W sobotę piłkarki KU AZS UW pokonały Pogoń Siedlce 2:1. Okazja do rewanżu już w środę - w Pucharze Polski.

II liga, gr. mazowiecka, 26.09.2009 r.
Pogoń Siedlce - KU AZS Uniwersytet Warszawski 1:2 (0:2)
Miłkowska - Chojnacka x2

Żółta kartka: Kołodziejczyk

AZS: Nikisz - Miecznikowska, Drachenberg, Tyszkiewicz, Staszczyk - Piechowska (54 Wiaderna), Karpińska (63 Rościszewska), Walczak, Kołodziejczyk - Rzepczyńska(80 Borys), Chojnacka (87 Latoszek) oraz Panasiuk

Przez większość spotkania przebieg kontrolowały przyjezdne. Zespoły prezentowały odmienne "style" gry.  W pierwszej połowie efekt przyniosła dobra gra przyjezdnych i to one schodziły z dwubramkowym prowadzaniem, a oba gole strzeliła Chojnacka. Mimo licznych okazji AZS nie podwyższył prowadzenia a grająca prostą piłkę Pogoń za sprawą Miłkowskiej dopięła swego dopiero w 73 minucie. Gospodynie będą miały okazję do rewanżu już w najbliższą środę kiedy również w Siedlcach zostanie rozegrane spotkanie półfinału Pucharu Polski na szczeblu mazowieckim.

Zdjęcia dla KobiecaPilka.pl: Mieczysław Kołodziejczyk