Małopolskie kluby w czołówce MMP U16

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U16 w futsalu wygrała Praga Warszawa, ale trzy kolejne miejsca przypadły klubom z Małopolski. To ogromny sukces małopolskiej kobiecej piłki. Wanda Kraków w finale przegrała z warszawiankami, a w meczu o 3. miejsce spotkały się ze sobą zespoły Respektu Myślenice i Progres Kraków. Tym samym Małopolska zajęła kolejno miejsca 2, 3 i 4 w końcowym zestawieniu. Dodatkowo Natalia Wróbel z Respektu Myślenice została wybrana najlepszą piłkarką mistrzostw, a Paulina Tomasiak z krakowskiej Wandy została królową strzelczyń. Na 12 uczestników turnieju finałowego najwięcej przedstawicieli mało województwo małopolskie - trzech.

2. Wanda Kraków: Anna Wełna, Julia Basta, Rassita Mirga, Joanna Nawrot, Martyna Szostak, Anna Zabagło, Patrycja Jania, Julia Płaza, Paulina Tomasiak, Anna Bałuszyńska, Sabina Kubiszewska, Lidia Myśliwiec, Sanda Różycka, Julia Mysior

3. Respekt Myślenice: Milena Chlebda, Maria Topa, Wiktoria Zabłocka, Natalia Klimas, Natalia Topa, Magdalena Bochnak, Klaudia Rypel, Natalia Wróbel, Gabriela Tupta

4. Progres Kraków: Magdalena Chmiel, Wiktoria Janik, Gabriela Skotnicka, Amelia Talaga, Małgorzata Cygan, Gabriela Matuszczyk, Klaudia Stefańska, Kamila Trojan, Michalina Zadęcka, Alicja Duszyk, Paulina Rusek, Justyna Syrek