Martyna może liczyć na wsparcie najbliższych

Największe grono kibiców ma meczach drużyn juniorskich stanowią rodzice. Niektórzy w miarę swoich możliwości starają się nawet jeździć na mecze wyjazdowe. Im jednak ich córka odnosi coraz większe sukcesy to liczba kilometrów do pokonania też staje się większa...

W ostatni weekend podczas turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U18 w futsalu kobiet na wsparcie swojej mamy mogła liczyć między innymi Martyna Krygier z Klubu Sportowego Pogoń Tczew. Mama zawodniczki, aby po raz pierwszy w tym roku zobaczyć swoją córkę w akcji przejechała prawie całą Polskę - od Trójmiasta po Śląsk. Pogoń w ostatecznej klasyfikacji MMP U18 rozgrywanych w Tychach zajęła dobre 4. miejsce na dwanaście startujących drużyn - przegrywając mecze jedynie z medalistami.

Niespełna 17-letnia Martyna Krygier jest wychowanką klubu ze swojej rodzinnej miejscowości - Osiczanki Osice. Następnie grała w trójmiejskim Sztormie, a od tego sezonu występuje w zespole Pogoni Tczew rywalizującym na co dzień w III liga kobiet, gr. pomorska.