Po bojkocie. Tarnów halowym Mistrzem Małopolski

Rozegrane w Krakowie zostały Halowe Mistrzostwa Małopolski. W turnieju seniorek wystąpiło sześć drużyn. Tytuł uzyskała Tarnovia Tarnów po zwycięstwie w finale nad Tuchovią Tuchów. Kolejne miejsca w mistrzostwach zajęły zespoły Starówka Nowy Sącz, Bronowianka Kraków, Zielonka Wrząsowice i Novi Narama. Mecze trwały po dwadzieścia minut a grano składami sześcioosobowymi w hali Wandy Kraków pod balonem. Zwycięski zespół z Tarnowa wystąpił w składzie Tamara Solarova, Klaudia Gajdur, Katarzyna Białoszewska, Justyna Kapustka, Paulina Wołek, Sandra Biedroń, Katarzyna Liro i Paulina Wałaszek.

Wraz z mistrzostwami seniorek rozegrano także mistrzostwa w kategorii juniorek młodszych. W tej grupie wiekowej zagrało pięć zespołów. Miejsca od najwyższego uzyskały - Staszkówka Jelna, Bronowianka Kraków, Wisła Brzeźnica, Słomniczanka Słomniki i LKS Szaflary. Z kolei tydzień wcześniej odbyły się mistrzowskie turnieje dla młodziczek i orliczek. W obu kategoriach triumfował Piast Skawina.

Halowe Mistrzostwa Wielkopolski w kategoriach wiekowych żaczki, orliczki, młodziczki, juniorki młodsze, juniorki starsze i seniorki miały pierwotnie odbyć się w drugiej połowie grudnia i w pierwszej połowie stycznia. Część klubów, które zgłosiły się do rywalizacji zbojkotowało podział grup eliminacyjnych i system rozgrywek, wobec czego wszystkie ustalenia zostały anulowane. Ostatecznie zamiast sześciu turniejów wiekowych odbyły się tylko cztery w bardzo wąskim składzie klubów. Na przykład do rozgrywek seniorek zgłosiły się pierwotnie 22 zespoły, a ostatecznie wystąpiło w nich tylko sześć klubów co jest znikomą ilością biorąc pod uwagę fakt, iż w Małopolsce jest najwięcej żeńskich drużyn spośród wszystkich województw.