2L: GSS Grodzisk - Stilon Gorzów 3:0 (foto)

GSS Grodzisk Wlkp - Stilon Gorzów Wlkp. 3:0

GSS: Mądra - Zajączkowska, Krzyżańska, Sutkowska, Kurek, Cicha, Wlekła, Mocydlarz, Walkowiak, Szulc, Drozdowska
na zmiany wchodziły: Zimny, Szymańska, Fórmaniak, Siejek

Gorzów: Okulewicz - Brzozowska, Karaczyn, Górka, Janiszewska, Roksana Graf, Żelazek, Kłosińska, Mazur, Żyglewicz
na zmiany wchodziły: Oliwia Graf, Poznańska

Pierwsza połowa była dość wyrównanym widowiskiem. Oba zespoły miały kilka okazji na zdobycie bramki. Wynik spotkania otworzyła Dominika Krzyżańska po ciekawym starciu z bramkarką Gorzowa.

Ciekawiej zrobiło się po przerwie. Oba zespoły "poszły do przodu" i gra stała się dość ciekawa. Jednak z upływem czasu, zdecydowanie lepiej radziły sobie gospodynie. Karolina Wlekła podwyższyła wynik na 2:0. Wcześniej miała dogodną sytuację na podwyższenie będąc sam na sam z Okulewicz. Po tym golu mecz stał się jeszcze ciekawszy. Gorzowianki nie miały nic do stracenia, a gospodynie szukały kolejnej bramki. Okazji było sporo, ale przy dwóch kibice tylko widzieli piłkę w siatce. Poprzeczka, słupek... broniąca bramkarka Gorzowa. Te czynniki stawały futbolówce na drodze do bramki. Wynik spotkania ustaliła z rzutu karnego Patrycja Sutkowska. Tuż przed końcem meczu Malwina Mazur za kartki musiała opuścić boisko i przyjezdne kończyły mecz w "10".

Cenne trzy punkty i piłkarki z Grodziska w dalszym ciągu liczą się w grze o I ligę.