Letni turniej w Sianowie

Victoria Sianów organizuje letni turniej piłkarski dla drużyn ligowych. Gra będzie na dużym boisku. Trwają zapisy.


UKS „Victoria” SP 2 Sianów zaprasza Kluby Piłki Nożnej Kobiet na XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Polskiego Związku Piłki Nożnej, który odbędzie się w dniach 18-19.08.2018 w Sianowie (15 km od Morza Bałtyckiego i 7 km od Koszalina) na Stadionie Miejskim przy ul. Strzeleckiej 11. Ilość zespołów ograniczona.

Mecze będą rozgrywane na normalnym boisku, pełnymi jednostkami i będą formą przygotowań do rozgrywek ligowych. Ilość zespołów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Awizowany jest udział w turnieju dwóch zespołów zagranicznych.

Zespoły przyjeżdżają na swój koszt i ponoszą koszty noclegów oraz wyżywienia. Organizatorzy zapewniają pomoc w znalezieniu tanich noclegów i niedrogiego wyżywienia. Jest również możliwość taniego a być może również bezpłatnego noclegu na hali sportowej SP 2 Sianów. Istnieje również szansa zorganizowania dla zespołów przyjezdnych zgrupowania sportowego i rozegrania meczów kontrolnych przed jak i po turnieju. Kluby nie ponoszą kosztów wpisowego.

Dla zespołów, zawodniczek, trenerów jak co roku przewidziane zostały ciekawe nagrody, puchary i medale. Głównymi sponsorami turnieju są: Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Polski Związek Piłki Nożnej, Gmina i Miasto Sianów. W planie jest również wspólne ognisko, wypad nad morze, spotkanie integracyjne itp. W latach ubiegłych w sianowskich turniejach grały zawodniczki, które obecnie występują w reprezentacjach Polski różnych kategorii wiekowych i oczywiście w klubach Ekstraligi.

Kluby zainteresowane udziałem w sierpniowym turnieju ze względów logistycznych proszone są o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału. Zgłoszenia od prezesów i trenerów klubów przyjmuje Jędrzej Bielecki pod numerem telefonu 508185514 i adresem mail jedrzejbielecki@wp.pl