Ewa Pajor zagrała i zdobyła Puchar Niemiec

VfL Wolfsburg czwarty raz z rzędu zdobył Puchar Niemiec. Reprezentantka Polski, Ewa Pajor finałowe starcie drugi raz z rzędu rozpoczęła w wyjściowej jedenastce swojego zespołu. W finale rozgrywanym na neutralnym stadionie w Kolonii piłkarki VfL pokonały Bayern Monachium po serii rzutów karnych. Wynik 0:0 był po regulaminowym czasie gry plus dogrywce. Pajor na boisku przebywała do 118. minuty. Została zmieniona przez zawodniczkę, która później była wyznaczona do strzelania w serii rzutów karnych.

VfL Wolfsburg w tym sezonie zdobył podwójną koronę - mistrzostwo i Puchar Niemiec, a 24 maja w Kijowie na Ukrainie zagra jeszcze w finale Ligi Mistrzyń z francuskim Lyonem. Ze swoim klubem Pajor już dwukrotnie zdobyła mistrzostwo i trzykrotnie krajowy puchar.