Grembach z Pucharem Polski

To była pierwsza edycja rozgrywek o Puchar Polski kobiet w Beach Soccerze. Trofeum dla Grembacha Łódź.

Od piątku do niedzieli na plaży w Gdańsku rozgrywany był turniej o Puchar Polski kobiet w Beach Soccerze. Była to pierwsza edycja tych rozgrywek stworzonych w tym roku przez Polski Związek Piłki Nożnej, aby wydłużyć tym samym sezon kobiecego beach soccera u nas w kraju.

Do gry w Gdańsku-Brzeźnie stanęło 16 zespołów w tym dwie drużyny Zamłynia Radom. Osiem najlepszych zespołów, które wyszły ze swoich grup uzyskało kwalifikacje do turnieju finałowego o mistrzostwo Polski, który za miesiąc odbędzie się w Kołobrzegu.

Puchar Polski w plażowej piłce nożnej zdobył Grembach Łódź - mistrz kraju z 2018 i 2017 roku.

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Justyna Wójcik z Częstochowy. Tytuł dla najlepszej bramkarki uzyskała Karolina Palacios z Chojnic, a najwięcej bramek strzeliła Federica Dall'ara z Daleszyc.