Miała sędziować w Superpucharze

Katarzyna Wójs została wyznaczona na sędzię asystentkę w meczu o męski Superpuchar Polski. W meczu nie wzięła udziału.


Po tym, jak lipcu Paulina Baranowska wzięła udział w finale męskiego Pucharu Polski jako sędzia asystentka teraz duże wyróżnienie w męskich rozgrywkach otrzymała Katarzyna Wójs, którą Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło do udziału w roli sędzi asystentki w meczu o Superpuchar Polski.

Niestety kilkanaście godzin przed meczem zmieniła się obsada sędziowska tego spotkania spowodowana pandemią Covid-19. Arbiter Mariusz Złotek, jak i sędzia asystentka Katarzyna Wójs zostali zastąpieni innymi sędziami. Zarówno Złotek, jak i Wójs to sędziowie ze Stalowej Woli na Podkarpaciu.

Superpuchar Polski w piątek zdobyła Cracovia Kraków, która w pucharze zagrała jako zdobywca Pucharu Polski. Zespół z Krakowa pokonał mistrza kraju - Legię Warszawa na jego własnym stadionie po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis.

36-letnia Katarzyna Wójs od roku bierze udział w meczach męskiej Ekstraklasy. Obok Pauliny Baranowskiej jest najlepszą polską sędzią asystentką.