Najwyższa domowa porażka Bydgoszczy w historii

Obecny sezon jest siódmym w którym piłkarki klubu Sportis KKP Bydgoszcz rywalizują w Ekstralidze. W latach 2011-2016 grały nieprzerwanie w piłkarskiej elicie, później z niej spadły i w 2019 roku wróciły na piłkarskie salony.

Ostatnia ligowa porażka bydgoszczanek z Czarnymi Sosnowiec aż 0:9 poniesiona na własnym boisku w ramach 11. kolejki Ekstraligi była najwyższą domową porażką bydgoskiego klubu w jego całej historii gier w kobiecej Ekstralidze. Był to również najwyższy wynik, jaki do tej pory padł w tym sezonie Ekstraligi.

Dotychczas najwyższą domową porażką bydgoskiego KKP była przegrana z ówczesnym mistrzem Polski - Unią Racibórz 0:8 w 2012 roku. Rok później bydgoszczanki u siebie uległy Medykowi Konin 0:7, który chwilę później był koronowany na mistrza. Teraz uległy jeszcze wyżej najprawdopodobniej przyszłemu mistrzowi kraju.

Z kolei najwyższa porażka Bydgoszczy w Ekstralidze uwzględniając zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe to wynik 0:12 z początku sezonu 2011/2012 kiedy to debiutujące w elicie KKP przegrało na wyjeździe z Unią Racibórz. Skoro już mowa o rekordowych wynikach to KKP najwyższe zwycięstwo w historii swoich gier na najwyższym szczeblu piłkarstwa kobiecego w Polsce odniósł w październiku 2012 roku pokonując u siebie GOSiRki Piaseczno 5:0.