Trener UJ z angażem w męskiej II lidze

Krzysztof Mastalerz został trenerem bramkarzy w drugoligowym Hutniku Kraków. Z piłką kobiecą się nie rozstaje.


Z początkiem roku nowe wyzwania przyjął Krzysztof Mastalerz. Wieloletni członek sztabu szkoleniowego i trener bramkarek w Ekstraligowym zespole AZS UJ Kraków został nowym trenerem bramkarzy w męskim zespole Hutnika Kraków grającym w centralnej II lidze. Dla trenera Jagiellonek to bez wątpienia awans sportowy.

34-letni Mastalerz pomimo angażu w męskiej II lidze nie rezygnuje z kobiecego futbolu. Nadal będzie opiekunem bramkarek w AZS UJ Kraków. W przeszłości Mastalerz był także pierwszym trenerem futsalowej drużyny Jagiellonek. Z krakowskimi Akademiczkami jest związany od wielu lat.

Jednoczesne zaangażowanie w kobiecym i męskim futbol nie jest dla Mastalerza niczym nowym. Ostatnio był pierwszym trenerem LKS Śledziejowice z którym w ubiegłym roku wywalczył awans z klasy okręgowej do IV ligi. Przechodząc do Hutnika Kraków musiał zrezygnować z dalszej pracy w Ludowym Klubie Sportowym Śledziejowice.

Rozchwytywany spec od bramkarek pod swoją opieką w AZS UJ Kraków ma 30-letnią Karolinę Klabis oraz 22-letnią Denisę Mochnacką.