Zapisy na letni turniej w Sianowie

O Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Trwają zapisy na ogólnopolski turniej w Sianowie.


UKS „Victoria” SP 2 Sianów zaprasza Kluby Piłki Nożnej Kobiet na XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Polskiego Związku Piłki Nożnej, który odbędzie się w sobotę 14.08.2021 w Sianowie (15 km od Morza Bałtyckiego i 7 km od Koszalina) na Stadionie Miejskim przy ul. Strzeleckiej 11.

Turniej odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych: open i młodziczki (rocznik 2009 i młodsze). Ilość zespołów ograniczona. Będzie wynosić maksymalnie do ośmiu w danej kategorii. O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Mecze będą rozgrywane na połowie boiska ustawieniem 6 + 1. Zespoły przyjeżdżają na swój koszt i ponoszą koszty ewentualnych noclegów oraz wyżywienia. Organizator zapewnia pomoc w znalezieniu tanich noclegów i niedrogiego wyżywienia.

Dla zespołów, zawodniczek, trenerów jak co roku przewidziane są ciekawe nagrody, sprzęt sportowy, puchary i medale. Dodatkowo dla zwycięskich zespołów przewidziane są nagrody specjalne. Nie zabraknie też ciepłego posiłku i napojów dla wszystkich ekip. Zadanie jest współfinansowane przez Urząd Gminy i Miasta Sianów. Głównymi sponsorami turnieju są: Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Polski Związek Piłki Nożnej, Nadleśnictwo Karnieszewice, SGB-Bank S.A. W latach ubiegłych w turniejach organizowanych w Sianowie brały udział zawodniczki, które obecnie występują w reprezentacjach Polski różnych kategorii wiekowych, klubach Ekstraligi i I ligi kobiet.

Turniej zostanie rozegrany jako Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Sianów.

Kluby zainteresowane udziałem w sierpniowym turnieju ze względów logistycznych proszone są o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału. Zgłoszenia od prezesów i trenerów klubów przyjmuje Jędrzej Bielecki pod numerem telefonu 508185514 i adresem mail jedrzejbielecki@wp.pl