Terminarz I ligi kobiet
1. kolejka, 14/15 sierpnia
Polonia Środa Wielkopolska - Rolnik Głogówek
Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów
Ząbkovia Ząbki - Pogoń Tczew
UKS 3 Staszkówka Jelna - Hydrotruck Radom
SWD Wodzisław Śląski - UKS SMS II Łódź
TS ROW Rybnik - Stomilanki Olsztyn
2. kolejka, 21/22 sierpnia
Rolnik Głogówek - Stomilanki Olsztyn
UKS SMS II Łódź - TS ROW Rybnik
Hydrotruck Radom - SWD Wodzisław Śląski
Pogoń Tczew - UKS 3 Staszkówka Jelna
Resovia Rzeszów - Ząbkovia Ząbki
Polonia Środa Wielkopolska - Skra Częstochowa
3. kolejka, 28/29 sierpnia
Skra Częstochowa - Rolnik Głogówek
Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wielkopolska
UKS 3 Staszkówka Jelna - Resovia Rzeszów
SWD Wodzisław Śląski - Pogoń Tczew
TS ROW Rybnik - Hydrotruck Radom
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS II Łódź
4. kolejka, 4/5 września
Rolnik Głogówek - UKS SMS II Łódź
Hydrotruck Radom - Stomilanki Olsztyn
Pogoń Tczew - TS ROW Rybnik
Resovia Rzeszów - SWD Wodzisław Śląski
Polonia Środa Wielkopolska - UKS 3 Staszkówka Jelna
Skra Częstochowa - Ząbkovia Ząbki
5. kolejka, 11/12 września
Ząbkovia Ząbki - Rolnik Głogówek
UKS 3 Staszkówka Jelna - Skra Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski - Polonia Środa Wielkopolska
TS ROW Rybnik - Resovia Rzeszów
Stomilanki Olsztyn - Pogoń Tczew
UKS SMS II Łódź - Hydrotruck Radom
6. kolejka, 25/26 września
Rolnik Głogówek - Hydrotruck Radom
Pogoń Tczew - UKS SMS II Łódź
Resovia Rzeszów - Stomilanki Olsztyn
Polonia Środa Wielkopolska - TS ROW Rybnik
Skra Częstochowa - SWD Wodzisław Śląski
Ząbkovia Ząbki - UKS 3 Staszkówka Jelna
7. kolejka, 2/3 października
UKS 3 Staszkówka Jelna - Rolnik Głogówek
SWD Wodzisław Śląski - Ząbkovia Ząbki
TS ROW Rybnik - Skra Częstochowa
Stomilanki Olsztyn - Polonia Środa Wielkopolska
UKS SMS II Łódź - Resovia Rzeszów
Hydrotruck Radom - Pogoń Tczew
8. kolejka, 9/10 października
Rolnik Głogówek - Pogoń Tczew
Resovia Rzeszów - Hydrotruck Radom
Polonia Środa Wielkopolska - UKS SMS II Łódź
Skra Częstochowa - Stomilanki Olsztyn
Ząbkovia Ząbki - TS ROW Rybnik
UKS 3 Staszkówka Jelna - SWD Wodzisław Śląski
9. kolejka, 30/31 października
SWD Wodzisław Śląski - Rolnik Głogówek
TS ROW Rybnik - UKS 3 Staszkówka Jelna
Stomilanki Olsztyn - Ząbkovia Ząbki
UKS SMS II Łódź - Skra Częstochowa
Hydrotruck Radom - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Tczew - Resovia Rzeszów
10. kolejka, 6/7 listopada
Rolnik Głogówek - Resovia Rzeszów
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew
Skra Częstochowa - Hydrotruck Radom
Ząbkovia Ząbki - UKS SMS II Łódź
UKS 3 Staszkówka Jelna - Stomilanki Olsztyn
SWD Wodzisław Śląski - TS ROW Rybnik
11. kolejka, 13/14 listopada
TS ROW Rybnik - Rolnik Głogówek
Stomilanki Olsztyn - SWD Wodzisław Śląski
UKS SMS II Łódź - UKS 3 Staszkówka Jelna
Hydrotruck Radom - Ząbkovia Ząbki
Pogoń Tczew - Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów - Polonia Środa Wielkopolska