Nowy przewodniczący z Włocławka

Jarosław Chwiałkowski został nowym przewodniczącym Komisji Piłkarstwa Kobiecego w Kujawsko-Pomorskim ZPN.


Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na swoim posiedzeniu w dniu 21 lutego zadecydował o wyborze nowego przewodniczącego Komisji Piłkarstwa Kobiecego. Został nim 51-letni Jarosław Chwiałkowski, od lat związany z Włocławkiem, pełniący funkcje prezesa i trenera Włocławskiej Akademii Piłkarskiej, a także wiceprezes K-PZPN ds. Podokręgu Włocławek i członek Komisji Piłkarstwa Kobiecego PZPN.

Skład Komisji Piłkarstwa Kobiecego w Kujawsko-Pomorskim ZPN tworzą obecnie: Jarosław Chwiałkowski - przewodniczący, Szymon Kowalik - wiceprzewodniczący, Maciej Pietrzyk - sekretarz, Damian Stodolny - członek/koordynator ds. szkolenia oraz Kaja Dziergas - członkini.

Dotychczasowy przewodniczący Jerzy Gawarkiewicz z Torunia zrezygnował z pełnionej funkcji, którą pełnił od września 2012 roku do lutego 2022. W tym czasie Gawarkiewicz reprezentował woj. kujawsko-pomorskie w strukturach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Od 2012 do 2016 roku był wiceprzewodniczącym Komisji Piłkarstwa Kobiecego w PZPN natomiast od 2016 do 2021 roku był członkiem tej komisji.