Zapisy do rozgrywek Beach Soccera

Ostatnia szansa, aby zgłosić swój udział w rozgrywkach beach soccera. Zapisy przyjmowane są do 31 maja.


We wtorek 31 maja mija termin zgłaszania klubów do XVI edycji Mistrzostw Polski kobiet w plażowej piłce nożnej (Beach Soccer). Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z PZPN za pomocą poczty e-mail: beachsoccer@pzpn.pl lub pod numerem telefonu (22) 5512269.

Zapisać można się do udziału w turnieju o Puchar Polski kobiet w Beach Soccerze, który odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w Gdańsku na plaży w Brzeżnie. Turniej będzie miał otwartą formuję i będzie eliminacjami do dalszej części sezonu. Osiem najlepszych zespołów z turnieju o Puchar Polski awansuje do turnieju o Mistrzostwo Polski - ten zaś odbędzie się na początku sierpnia.

Koszt udziału w turnieju to 500 zł wpisowego. Wszelkie koszty typu transport, zakwaterowanie i wyżywienie kluby pokrywają samodzielnie.

Rok temu mistrzem Polski w rozgrywkach beach soccera został piąty raz z rzędu Grembach Łódź, który w finale pokonał Spartę Daleszyce - zdobywce Pucharu Polski z 2020 i 2021 roku. Zdobycie medalu w mistrzostwach Polski jest przepustką do rozgrywek europejskich i światowych.