Kadra czeka na KSP Kielce

KSP Kielce wygrało finał centralny 22. Ogólnopolskiego Turnieju LZS Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka”.

W dniach 19-21 lipca w Zamościu odbył się Finał Centralnego 22. Ogólnopolskiego Turnieju LZS Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka” Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 9 drużyn.

Turniej wygrał ubiegłoroczny wicemistrz - KSP Kielce po zwycięstwie w meczu finałowym 1:0 nad Medykiem Konin. Trzecie miejsce na podium zajął UKP Suchowicz Team Wólka Panieńska.

MVP turnieju została okrzyknięta Jagoda Wróbel z UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska. Królową strzelczyń została Amelia Kopp z konińskiego Medyka, a najlepszą bramkarką Anastazja Dec z KS SPEC Stal Łańcut.

Wcześniej w Zamościu odbył się także turniej „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Zawody dla młodszych zawodniczek zakończyły się triumfem UKKS Katowice.