I liga, gr. południowa, 20.04.2010 r. godz. 17:00
Unia Opole - Zamłynie Radom 2:3
A. Nartowska 60, Sołtys 82 (k) - B. Janicka 36, Kutera 52, A. Janicka 76

Unia: Sówka - Maibach, Sołtys, Bosacka, K. Nartowska, Zylla, Grzelińska, Gaj, Pasdzior, A. Nartowska, Mientus (Turek)

Zamłynie: Kobus - Kacprzak, Podsiadła (75 Wieczorek), Marcinkowska, Aszkiełowicz (58 Madejska), Zychla, A. Janicka, B. Janicka. Kuśmierczyk. Nowek (86 Fryszkowska), Kutera

Początek meczu był wyrównany. Z czasem do głosu zaczęły dochodzić zawodniczki Zamłynia czego efektem była bramka strzelona w 36. minucie przez Beatę Janicką uderzeniem z ok. 17 metrów. Do końca pierwszej połowy obie drużyny miały jeszcze okazje bramkowe, ale gol padł dopiero po przerwie. Ładnym uderzeniem popisała się Paulina Kutera po dośrodkowaniu Beaty Janickiej. Unii chwilę później udało się zdobyć kontaktową bramkę, ale Zamłynie w 76. minucie tym razem za sprawą Aleksandry Janickiej podwyższyło na 3:1. Tuż przed końcem opolanki zdobyły drugą bramkę po rzucie karnym, ale na więcej brakło czasu i mecz zakończył się zwycięstwem Zamłynia.