Reprezentacja zagra w Gdyni z Ukrainą

Pierwszy domowy mecz w ramach Ligi Narodów reprezentacja Polski rozegra w Gdyni gdzie 26 września zagra z Ukrainą.


Za dwa miesiące reprezentacja Polski rozpocznie swój udział w nowych rozgrywkach UEFA Women's Nations League w której zagra w Dywizji B. Polki w ramach losowania trafiły do grupy w której ich rywalkami będą Serbia, Ukraina i Grecja. Do rozegrania będzie sześć meczów, a wszystkie odbędą się piłkarską jesienią - od września do grudnia.

Rozgrywki Ligi Narodów reprezentacyjny zespół selekcjonerki Niny Patalon rozpocznie 22 września kiedy to na wyjeździe zmierzy się z Grecją. Z kolei we wtorek 26 września mecz Polska - Ukraina odbędzie się w Gdyni na Stadionie Miejskim gdzie swoje ligowe mecze rozgrywa męska pierwszoligowa Arka. Początek zaplanowano na godzinę 18:00.

Ostatnio reprezentacja Polski kobiet co roku rozgrywa jeden z meczów w Trójmieście. W kwietniu 2022 roku Polki pokonały w Gdyni reprezentację Armenii 12:0, a we wrześniu 2021 roku w Gdańsku zremisowały z Belgią 1:1 - ten mecz z wysokości trybun oglądało 8011 widzów co jest aktualnym rekordem publiczności na domowym meczu kobiecej reprezentacji Polski.