Piłkarska Kadra Czeka dla Wisły

Wisła Brzeźnica, UKKS Katowice i Astoria Szczerców zdobyły medale w Ogólnopolskim turnieju LZS „Piłkarska Kadra Czeka”.

W dniach 17-20 lipca w Zamościu odbył się 23. Ogólnopolski Turniej LZS Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka” Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej. W turnieju przeznaczonym dla zawodniczek w kategorii wiekowej U15 wzięło udział 11 drużyn.

Turniej wygrała Wisła Brzeźnica, która w finale pokonała UKKS Katowice 5:1. Zawodniczki z Katowic dochodząc do finału były bliskie zdobycia podwójnego złota gdyż wcześniej wygrały turniej „Mała Piłkarska Kadra Czeka” U13. Trzecie miejsce na podium zajęła Astoria Szczerców Junior.

MVP turnieju została okrzyknięta Natalia Skrok z mistrzowskiej Wisły Brzeźnica. Królową strzelczyń została Martyna Nowosad z LKS Wilki Wilków, a najlepszą bramkarką Lena Latacz z UKKS Katowice.

Wcześniej w Reńskiej Wsi odbył się także turniej „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Zawody dla młodszych zawodniczek zakończyły się tak samo jak rok temu triumfem UKKS Katowice.

11. UKS Pionier Brańsk

Wisła Brzeźnica zdobyła mistrzowski tytuł w składzie Maja Becker, Nikola Drabczyk, Martyna Górecka, Natalia Kazana, Milena Koczur, Alicja Kołodziejska, Gabriela Łakoma, Emilia Marszałek, Judyta Mizera, Karolina Nowak, Klaudia Nowak, Maria Płonka, Lena Romanowska, Dominika Skibińska, Wiktoria Skorupa, Natalia Skrok i Sonia Żurek. Drużynę prowadziła trener Zuzanna Pokorniak.