2L: Naprzód - Wróblowianka 3:1 (foto)

II liga, gr. małopolska, 24.04.2010 r. godz. 10:00
Naprzód Sobolów - Wróblowianka Kraków 3:1
Domagalska x2, ? - Strózik

Na mecz do Sobolowa drużyna Wróblowianki pojechała w 12-osobowym składzie. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gości, co udowodniły pierwszym golem w meczu, który strzeliła Alicja Stróźik, zawodniczka powracająca do drużyny Wróblowianki po przerwie. Gospodynie zdołały jeszcze w pierwszej połowie strzelić kontaktowego gola.
Drugą bramkę dla Sobolowa po rzucie wolnym z ok. 15m strzeliła Madgalena Domagalska. Trzecia bramka dla Sobolowa to bezbłędnie wykorzystany rzut karny po faulu na Paulinie Tarkowskiej. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy, który nie przekłada się na sytuacje, jakie były na boisku. Potwierdzeniem tego są słowa trenera Naprzodu Sobolów, że zespół Wróblowianki jest 100% lepszy niż był na runde jesienną.