Bilety na mecz z Austrią w Gdyni

Trwa dystrybucja biletów na mecz Polska - Austria, który 9 kwietnia odbędzie się w Gdyni. Bilety można kupować online.


Swój najbliższy domowy mecz reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej rozegra na Stadionie Miejskim w Gdyni. Na obiekcie, na którym na co dzień gra Arka Gdynia biało-czerwone podejmować będą Austrię w ramach rozpoczynających się eliminacji Mistrzostw Europy 2025. Mecz Polek w Gdyni, który odbędzie się 9 kwietnia zostanie poprzedzony starciem Islandia - Polska rozegranym na wyjeździe 5 kwietnia.

Bilety na spotkanie Polska - Austria (9 kwietnia, godz. 18:00) można kupować przez internet. Dystrybucja wejściówek odbywa się za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl Bilety są dostępne w cenie 15 zł oraz ulgowe dla osób poniżej osiemnastego życia roku w cenie po 5 zł. Ponadto Pomorski Związek Piłki Nożnej przekazał 1000 darmowych biletów dla pomorskich klubów.

Reprezentacja Polski w Gdyni swoje mecze rozgrywa ostatnio co roku - ten będzie trzecim z rzędu. W 2022 roku Polki na stadionie Arki pokonały Armenię 12:0, a we wrześniu 2023 roku zwyciężyły z Ukrainą 2:1 przy niemalże 5 tysięcznej publiczności. Również w Gdyni nasza gra rozegra kolejny domowy mecz eliminacji - 4 czerwca zmierzy się z Niemkami.

Zarówno wyjazdowe spotkanie Polek z Islandią, jak i mecz Polska - Austria będą transmitowane w TVP Sport.