2L: Gol II - Czarni 3:0

II liga, gr. śląska, 16.10.2010 r., godz. 14:30
Gol II Anders Częstochowa - Czarni Bytom Sucha Góra 3:0 (3:0)
Hetner 20, 24, Klyta 36

Gol II: Klabis - Wolak, Hetner, Sobczak, Wróbel (46 A. Nowakowska), Ciupa, K. Nowakowska, Amrozik, Kępa, Mysłek (46 Nocuń), Klyta (46 Kott) Trener: Bodziachowski, Seifryd

W sobotę o godzinie 14:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSiR Raków przy ul. Limanowskiego 83 doszło do pojedynku ósmej kolejki II Ligi gr. Śląskiej pomiędzy Golem II Anders Częstochowa a drużyną Czarnych Bytom Sucha Góra. Zawodniczki Gola II Anders wygrały to spotkanie 3:0. Dzisiejsze spotkanie to prawie w całości teatr jednego aktora którym była drużyna miejscowa. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazalsze, ale do szczęścia brakowało dokładnego ostatniego podania. Worek z bramkami w tym spotkaniu rozwiązała już w dwudziestej minucie Asia Hetner która pięknym strzałem nie dała szans bramkarce gości. Zawodniczki z Bytomia nie zdążyły się pozbierać po tym ciosie kiedy to Asia zdobyła swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Dwanaście minut później wynik na 3:0 podwyższyła Klyta. W drugiej części gry znów przewaga była po stronie drużyny Częstochowskiej lecz wynik nie uległ już zmianie i zawodniczki gospodyń z boiska schodziły z wygraną 3:0.