2L: Zgierz - Sokół 1:5

II liga, gr. małopolska, 08.05.2011 r. godz 13:00
UMKS Zgierz - Sokół Kolbuszowa 1:5 (0:3)
? 87 - Pastuła 15, Mróz 22, Bochenek 28, Wdowiak 71, 76

Żółta kartka: Mróz

Sokół: Luchowska - Czyżewska, Pastuła, Streb, Sagan, Krystel (74 Wargacka), Rodzoń, Motyka, Bochenek, Wdowiak, Mróz (85 Lorenc)

Sokółki zagrały w Zgierzu dobre spotkanie. Początkowo gra nie kleiła się z powodu krótkiego boiska do którego zawodniczki Sokoła musiały się przyzwyczaić. Pierwszą bramkę w zamieszaniu niemal na linii bramkowej zdobyła Agnieszka Pastuła. Kilka minut później, po dobrym odegraniu Oli Sagan, swoją pierwszą bramkę dla Sokoła zdobyła Elżbieta Mróz. Wynik pierwszej części gry ustaliła Karolina Bochenek przecinając fatalne wybicie bramkarki gospodyń i oddając skuteczny strzał z ponad 16 metrów.

Po przerwie piłkarki z Kolbuszowej stworzyły kilka dogodnych sytuacji z których dwie wykorzystały. W 71 minucie po indywidualnej akcji do siatki trafiła Iwona Wdowiak. Dosłownie w kilka minut po wejściu na boisko bramkę mogła zdobyć Sabina Wargacka, ale z bliska uderzyła w bramkarkę. Dwie minuty później ponownie do bramki trafiła Wdowiak wykańczając dokładne podanie Wargackiej. W końcówce Sokółki zadowolone z wyniku pozwoliły gospodyniom na nieco więcej co zemściło się utratą bramki.