1L: Czarni - Rolnik 1:0

I liga, gr. południowa, 18.04.2013 r. godz. 17:30
Czarni Sosnowiec - Rolnik B. Głogówek 1:0 (1:0)
Gębka 10

Czarni: Polok - Prokop, Wójcik, Luty, Dec (Sobota), Gębka, Błażejewska, Warunek (Bydlińska), Konieczna (Kukiełka), Matla, Frączek (Polańska)

Rolnik: Ludwiczak - Bielska, Kościelniak, Bielaszka, Wojcik, Sotor (Gogolin), Sobkowicz, Rudner (Stroka), Sudoł, Hadelko (Pardus, Kiersztajn), Pawłowska

Sosnowiczanki rozpoczęły od mocnego uderzenia. Już w 8. minucie, po ładnej akcji całego zespołu i dobrej asyście Matli, gola strzałem pod poprzeczkę zdobyła Gębka. Po tej bramce gospodynie uwierzyły, że mecz wygrają na stojąco. Do ataku ruszyły piłkarki Rolnika. Po jednej z akcji piłkę z lini bramkowej wybiła Prokop ratując swoją drużynę przed utratą bramki.

Druga połowa była podobna do pierwszwej. Sosnowiczanki nadal ruszały się ospale, a piłkarki Rolnika dążyły do wyrównania. Stwarzały dogodne sytuacje, ale w bramce gospodyń doskonale spisywała się Anna Polok. Ratowała swoją drużynę broniąc w sytuacji sam na sam i po strzale z rzutu wolnego. Po meczu trenerka Agnieszka Drozdowska cieszyła się tylko ze zdobycia 3 punktów. Mniej powodów do zadowolenia miała z gry swoich piłkarek.