W drugoligowym spotkaniu Olimpia Szczecin uległa rezerwom Medyka Konin 2:3.

I liga, gr. zachodnia, 07.09.2008 r. godz. 13:00
Olimpia Szczecin - Medyk II Konin 2:3 (1:1)
Barlage, samobójcza - Pakulska x2, Ciesielska

Żółte kartki: Kałuża, K. Semczyszyn K.

Olimpia: Szelewa - K. Semczyszyn, Siwek, Mokrzycka (60 Tokarska), Dumicz, Janik (79 Knera), Kowalczuk (68 Ćwiklińska), Lachman, Wierzbicka (77 Sokołowska), Barlage, Kałuża (70 Hruzik)

Niedzielne spotkanie miało kilka odsłon. Pierwsze 15 min to zdecydowane ataki Olimpii i jej optyczna przewaga, zakończona w 10. min strzałem z ok. 18 metrów i bramką zdobytą przez Nataly Barlage. Od tego momentu inicjatywę przejęły Koninianki. W 30 minucie napastniczka Medyka przedryblowała obronę szczecinianek i strzałem z bliskiej odległości umieściła piłkę w bramce przy długim słupku. Do końca pierwszej odsłony wynik nie uległ już zmianie.
Druga połowa to ponownie dominacja Medyka. W 68 min dekoncentrację w linii obrony wykorzystała napastniczka Medyka wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. W 77 min koninianki wykorzystały braki w kryciu o podwyższyły na 3:1. Pod koniec meczu Olimpijki obudziły się i podjęły jeszcze próbę zmiany wyniku. W 86 min Agata Knera strzela wzdłuż linii bramkowej, a nadbiegająca zawodniczka z Konina strzela samobójczą bramkę. Od tej pory aż do 94 min (4 min doliczyła sędzia) Olimpia non stop atakowała bramkę Medyka, ale ani Nataly Barlage, ani Joanna Tokarska nie potrafiły zdobyć wyrównującej bramki.