II liga, gr. kujawsko-pomorska, 31.08.2014 r.
Polonia Środa - Victoria Sianów 2:2 (0:1)
Mikołajczak,Wojtecka - ?

Polonia: Krajewska - Zamkotowicz, Pajor, Oczkowska, Wiśniewska (55 Wośkowiak), Ratajczak, Wojtecka, Sroczyńska (55 Szukalska), Jędrzejczyk (72 Gintrowicz), Lewicz (85 Świtalska), Mikołajczak

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu drugiej ligii kobiet Polonia Środa podejmowała na własnym boisku Victorię Sianów. Od samego początku to polonistki ruszyły do ataków, ale nie potrafiły się przebić przez skuteczną obronę zespołu gości. Victoria nastawiła się na groźne kontrataki po których sporo pracy miała bramkarka Polonii. W 36 minucie po błędzie defensywy średzianek zespół Victorii Sianów wyszedł na prowadzenie. Polonistki jeszcze w pierwszej połowie próbowały doprowadzić do wyrównania, ale sztuka ta im się nie udała. Ostatecznie po czterdziestu pięciu minutach podopieczne Andrzeja Powstańskiego przegrywały 0:1.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie ponownie to polonistki groźnie zaatakowały, a rywalki czekały na kontry. Po jednej z nich uderzenie zawodniczki Victorii z około 18 metrów wpadło do bramki i Polonia przegrywała 0:2. Polonistki nie załamały się takim stanem rzeczy i usilnie próbowały odmienić losy tego spotkania. W 72 minucie Julia Mikołajczak po indywidualnej akcji strzeliła kontaktową bramkę. To dodatkowo uskrzydliło zespół Polonii który jeszcze mocniej zaatakował. Sześć minut później w polu karnym faulowana była Julia Mikołajczak i sędzia wskazał na rzut karny. Do piłki podeszła Roksana Wojtecka i pewnym strzałem doprowadziła do remisu. Jeszcze w samej końcówce polonistki mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść, ale strzał głową Natalii Świtalskiej był niecelny.