III liga, gr. podkarpacka, 30.05.2015 r.
San Gorzyce - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:2 (4;2)
Pawlak x3, Koperska - Trojnar 30, Nowak 35

Grodziszczanka: J. Joniec - Żak, Rynasiewicz, Chmura, Tabin, Majkut, Maziarz, S. Joniec, Trojnar, Moszkowicz, Nowak oraz Żuk, Grzywna

W pełni udał się rewanż zawodniczkom Sanu Gorzyce, które w sobotnie popołudnie na własnym boisku pokonały zespół LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:2 (4:2). Pojedynek obu drużyn jak zwykle dostarczył sporo emocji, gdyż można go potraktować jako derby regionu a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie, kiedy to padły wszystkie gole tego spotkania. Pierwszy gol padł już w 10 minucie spotkania. Rajd przez pół boiska zakończyła pięknym strzałem przy słupku zawodniczka z Gorzyc. Drużyna z Grodziska rzuciła się do odrabiania strat, nadziała się na kolejną kontrę i było już 2:0. Jednak w 30 minucie meczu Grodziszczanki nawiązały kontakt bramkowy z przeciwniczkami. Piękna akcję lewa stroną zakończyła celnym strzałem Klaudia Trojnar. I znowu Grodziszczanki przyśpieszyły chcąc doprowadzić do remisu. Jednak historia lubi się powtarzać i kolejna kontra zespołu z Gorzyc zakończyła się strzeleniem następnego gola. Drugiego gola dla gości zdobyła w 35 minucie Małgorzata Nowak, jednak to było wszystko na co było stać tego dnia zawodniczki z Grodziska. W ostatniej akcji pierwszej połowy meczu padł jeszcze kolejny gol dla gospodyń i zawodniczki Sanu schodziły na przerwę z dwubramkową przewagą. Druga połowa meczu nie przyniosła już zdobyczy bramkowych. Oba zespoły atakowały i miały swoje okazję do zmiany wyniku, jednak mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Sanu Gorzyce 4:2.