III liga kobiet - gr. łódzka


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 04.09.2013
Stal Radomsko
Tomaszów II
04.09.2013  
PTC Pabianice
Kotan Girls
04.09.2013  
Pogoń Zduńska Wola
Pisia
04.09.2013  
UKS SMS II Łódź pauzuje.
2. kolejka 07.09.2013
MOSiR Sieradz
UKS SMS II Łódź
07.09.2013  
Kotan Girls
Pogoń Zduńska Wola
08.09.2013  
PTC Pabianice
Tomaszów II
08.09.2013  
Pisia Stal Radomsko pauzują.
3. kolejka 18.09.2013
Stal Radomsko
MOSiR Sieradz
18.09.2013  
Pogoń Zduńska Wola
Tomaszów II
18.09.2013  
Pisia
Kotan Girls
18.09.2013  
UKS SMS II Łódź PTC Pabianice pauzują.
4. kolejka 21.09.2013
Pisia
Tomaszów II
21.09.2013  
MOSiR Sieradz
PTC Pabianice
21.09.2013  
UKS SMS II Łódź
Stal Radomsko
21.09.2013  
Kotan Girls Pogoń Zduńska Wola pauzują.
5. kolejka 02.10.2013
PTC Pabianice
UKS SMS II Łódź
02.10.2013  
Pogoń Zduńska Wola
MOSiR Sieradz
02.10.2013  
Kotan Girls
Tomaszów II
02.10.2013  
Stal Radomsko Pisia pauzują.
6. kolejka 05.10.2013
MOSiR Sieradz
Pisia
05.10.2013  
Stal Radomsko
PTC Pabianice
05.10.2013  
UKS SMS II Łódź
Pogoń Zduńska Wola
06.10.2013  
Tomaszów II Kotan Girls pauzują.
7. kolejka 12.10.2013
Pogoń Zduńska Wola
Stal Radomsko
12.10.2013  
Pisia
UKS SMS II Łódź
12.10.2013  
Kotan Girls
MOSiR Sieradz
12.10.2013  
PTC Pabianice Tomaszów II pauzują.
8. kolejka 19.10.2013
MOSiR Sieradz
Tomaszów II
19.10.2013  
Stal Radomsko
Pisia
19.10.2013  
PTC Pabianice
Pogoń Zduńska Wola
19.10.2013  
UKS SMS II Łódź
Kotan Girls
20.10.2013  
9. kolejka 09.11.2013
Pisia
PTC Pabianice
09.11.2013  
Kotan Girls
Stal Radomsko
09.11.2013  
UKS SMS II Łódź
Tomaszów II
09.11.2013  
Pogoń Zduńska Wola MOSiR Sieradz pauzują.
10. kolejka 05.04.2014
Tomaszów II
PTC Pabianice
05.04.2014  
Stal Radomsko
Kotan Girls
05.04.2014  
UKS SMS II Łódź
Pisia
05.04.2014  
MOSiR Sieradz
Pogoń Zduńska Wola
05.04.2014  
11. kolejka 12.04.2014
PTC Pabianice
MOSiR Sieradz
12.04.2014  
Pisia
Stal Radomsko
12.04.2014  
Tomaszów II
Kotan Girls
12.04.2014  
Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS II Łódź
13.04.2014  
12. kolejka 26.04.2014
UKS SMS II Łódź
MOSiR Sieradz
26.04.2014  
Kotan Girls
PTC Pabianice
27.04.2014  
Tomaszów II
Pisia
27.04.2014  
Stal Radomsko
Pogoń Zduńska Wola
27.04.2014  
13. kolejka 21.05.2014
Kotan Girls
Pisia
   
UKS SMS II Łódź
PTC Pabianice
21.05.2014  
MOSiR Sieradz
Stal Radomsko
21.05.2014  
Tomaszów II
Pogoń Zduńska Wola
21.05.2014  
14. kolejka 24.05.2014
PTC Pabianice
Pisia
24.05.2014  
Pogoń Zduńska Wola
Kotan Girls
25.05.2014  
Tomaszów II
MOSiR Sieradz
25.05.2014  
Stal Radomsko
UKS SMS II Łódź
25.05.2014  
15. kolejka 07.06.2014
PTC Pabianice
Stal Radomsko
07.06.2014  
Tomaszów II
UKS SMS II Łódź
07.06.2014  
MOSiR Sieradz
Kotan Girls
07.06.2014  
Pisia
Pogoń Zduńska Wola
08.06.2014  
16. kolejka 14.06.2014
Pogoń Zduńska Wola
PTC Pabianice
14.06.2014  
Pisia
MOSiR Sieradz
14.06.2014  
Kotan Girls
UKS SMS II Łódź
14.06.2014  
Tomaszów II
Stal Radomsko
14.06.2014