I liga kobiet, gr. południowa


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 27.08.2016
AZS II Wrocław
Gol Częstochowa
27.08.2016  
Napieracz, Czudecka
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
27.08.2016  
Janas x2, Czyż x2, Pajda, Kurasz - Zaporowska
Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Goczałkowice Zdrój
27.08.2016  
Wołczyk
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sportowa Czwórka Radom
27.08.2016  
Półtorak, Maciążka, Darda - Zielińska x2, Płóciennik, Wiaderna
ULKS Bogdańczowice
Rolnik Głogówek
18.09.2016  
Małycha, Dyllong - Kasperska
2. kolejka 03.09.2016
Gol Częstochowa
Sportowa Czwórka Radom
03.09.2016  
Zielińska x3, Stefańska, samobójcza
Rolnik Głogówek
Rysy Bukowina Tatrzańska
03.09.2016  
Kasperska, Sotor, Duda - Półtorak x2, Maciążka
LKS Goczałkowice Zdrój
ULKS Bogdańczowice
03.09.2016  
Mandla x3, Madeja
Resovia Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna
03.09.2016  
Kot
AZS II Wrocław
Wanda Kraków
03.09.2016  
Czudecka - Jaskółka
3. kolejka 10.09.2016
Wanda Kraków
Gol Częstochowa
10.09.2016  
Jaskółka, Żak
Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS II Wrocław
10.09.2016  
Kot - Czudecka, Urbaniak, Korda
ULKS Bogdańczowice
Resovia Rzeszów
10.09.2016  
Rysy Bukowina Tatrzańska
LKS Goczałkowice Zdrój
10.09.2016  
Mandla x2
Sportowa Czwórka Radom
Rolnik Głogówek
10.09.2016  
Płóciennik - Konefał
4. kolejka 24.09.2016
LKS Goczałkowice Zdrój
Sportowa Czwórka Radom
22.09.2016  
Gol Częstochowa
Rolnik Głogówek
24.09.2016  
Sotor, Dubiel, Ejzel, Gogolin
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.09.2016  
Furdak - Morawczyńska
AZS II Wrocław
ULKS Bogdańczowice
24.09.2016  
Wąsowska, P.Bączek - Gaweł, samobójczy
Wanda Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
24.09.2016  
Kaznacka
5. kolejka 01.10.2016
Sokół Kolbuszowa Dolna
Gol Częstochowa
01.10.2016  
Motyka – Sikorska, Woszczyńska
ULKS Bogdańczowice
Wanda Kraków
01.10.2016  
Garbicz, Gaweł
Rysy Bukowina Tatrzańska
AZS II Wrocław
01.10.2016  
Maciążka x4 - Tylak
Sportowa Czwórka Radom
Resovia Rzeszów
01.10.2016  
Zielińska
Rolnik Głogówek
LKS Goczałkowice Zdrój
01.10.2016  
Kasperska - Deda
6. kolejka 15.10.2016
AZS II Wrocław
Sportowa Czwórka Radom
08.10.2016  
Szydło
Gol Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój
15.10.2016  
Madeja, Skaba, samóbjcza
Resovia Rzeszów
Rolnik Głogówek
15.10.2016  
Matuszek - Ejzel
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.10.2016  
Jaskółka, Fiałek, Król - Maciążka
Sokół Kolbuszowa Dolna
ULKS Bogdańczowice
15.10.2016  
Kot
7. kolejka 22.10.2016
ULKS Bogdańczowice
Gol Częstochowa
22.10.2016  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna
22.10.2016  
Darda, Kokoskova, Maciążka - Kot x2
Sportowa Czwórka Radom
Wanda Kraków
22.10.2016  
Szydło
Rolnik Głogówek
AZS II Wrocław
22.10.2016  
Sotor x2, Pawłowska - Bączek, Czudecka
LKS Goczałkowice Zdrój
Resovia Rzeszów
22.10.2016  
Bednarz
8. kolejka 29.10.2016
Gol Częstochowa
Resovia Rzeszów
29.10.2016  
Wodarz
AZS II Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój
29.10.2016  
Wachulec, Polnik
Wanda Kraków
Rolnik Głogówek
29.10.2016  
Zaporowska - Ejzel x2, Sotor, Kasperska
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sportowa Czwórka Radom
29.10.2016  
Zielińska, Płóciennik
ULKS Bogdańczowice
Rysy Bukowina Tatrzańska
29.10.2016  
Maciążka x2, Półtorak
9. kolejka 05.11.2016
Rysy Bukowina Tatrzańska
Gol Częstochowa
05.11.2016  
Półtorak, Morawczyńska, Misiura, samobójcza
Sportowa Czwórka Radom
ULKS Bogdańczowice
05.11.2016  
Płóciennik - Gaweł, Dyllong
Rolnik Głogówek
Sokół Kolbuszowa Dolna
05.11.2016  
Kasperska, samobójcza - Dobrzańska x2, Kaznacka, Krysa, Korab
LKS Goczałkowice Zdrój
Wanda Kraków
05.11.2016  
Mandla, Madeja - Kamieńska, Fiałek
Resovia Rzeszów
AZS II Wrocław
05.11.2016  
Janas, Czyż - Parka, Wąsowska, Czudecka
10. kolejka 26.03.2017
Sportowa Czwórka Radom
Rysy Bukowina Tatrzańska
25.03.2017  
Szydło x2, Wiaderna, Płóciennik, Nowakowska, Wąsik, Chrzanowska
Gol Częstochowa
AZS II Wrocław
26.03.2017  
Czaja, Ciupa - Iwaśko, Czudecka
Resovia Rzeszów
Wanda Kraków
26.03.2017  
Bednarz, Czyż
LKS Goczałkowice Zdrój
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.03.2017  
Polnik - Nazarko
Rolnik Głogówek
ULKS Bogdańczowice
26.03.2017  
Sotor, Wojdyło - Gaweł
11. kolejka 01.04.2017
Sportowa Czwórka Radom
Gol Częstochowa
01.04.2017  
Chrzanowska, Wiaderna, Płóciennik, Zielińska, Szydło
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rolnik Głogówek
01.04.2017  
Maciążka, Półtorak - Sotor, Ejzel
ULKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój
01.04.2017  
Dyllong
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia Rzeszów
01.04.2017  
Wanda Kraków
AZS II Wrocław
01.04.2017  
Król x2, Kamieńska x2, Kowal, Jaskółka - Czudecka
12. kolejka 13.04.2017
Gol Częstochowa
Wanda Kraków
13.04.2017  
Chóras - Fiałek x2, Biegańska
AZS II Wrocław
Sokół Kolbuszowa Dolna
13.04.2017  
Sztuka, Jurczenko - Korab, Wdowiak, Bochenek
Resovia Rzeszów
ULKS Bogdańczowice
13.04.2017  
Czyż - Gaweł
LKS Goczałkowice Zdrój
Rysy Bukowina Tatrzańska
13.04.2017  
Deda x2 - Kukuczka, Darda, Półtorak, Maciążka
Rolnik Głogówek
Sportowa Czwórka Radom
13.04.2017  
Dubiel - Zielińska
13. kolejka 23.04.2017
Sportowa Czwórka Radom
LKS Goczałkowice Zdrój
23.04.2017  
Madeja
Rolnik Głogówek
Gol Częstochowa
23.04.2017  
Ejzel, Sotor, samobójcza
Rysy Bukowina Tatrzańska
Resovia Rzeszów
23.04.2017  
Półtorak
ULKS Bogdańczowice
AZS II Wrocław
23.04.2017  
Wąsowska, Napieracz
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
23.04.2017  
Bochenek
14. kolejka 29.04.2017
Gol Częstochowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
29.04.2017  
Klyta - Wdowiak, Nazarko
Wanda Kraków
ULKS Bogdańczowice
29.04.2017  
Królikowska
Resovia Rzeszów
Sportowa Czwórka Radom
29.04.2017  
LKS Goczałkowice Zdrój
Rolnik Głogówek
29.04.2017  
AZS II Wrocław
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.05.2017  
15. kolejka 07.05.2017
Sportowa Czwórka Radom
AZS II Wrocław
07.05.2017  
LKS Goczałkowice Zdrój
Gol Częstochowa
07.05.2017  
Rolnik Głogówek
Resovia Rzeszów
07.05.2017  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Kraków
07.05.2017  
ULKS Bogdańczowice
Sokół Kolbuszowa Dolna
07.05.2017  
16. kolejka 13.05.2017
Gol Częstochowa
ULKS Bogdańczowice
13.05.2017  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
13.05.2017  
Kokośkova
Wanda Kraków
Sportowa Czwórka Radom
13.05.2017  
AZS II Wrocław
Rolnik Głogówek
13.05.2017  
Resovia Rzeszów
LKS Goczałkowice Zdrój
13.05.2017  
17. kolejka 20.05.2017
Resovia Rzeszów
Gol Częstochowa
20.05.2017  
LKS Goczałkowice Zdrój
AZS II Wrocław
20.05.2017  
Rolnik Głogówek
Wanda Kraków
20.05.2017  
Sportowa Czwórka Radom
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.05.2017  
Rysy Bukowina Tatrzańska
ULKS Bogdańczowice
20.05.2017  
18. kolejka 27.05.2017
Gol Częstochowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.05.2017  
ULKS Bogdańczowice
Sportowa Czwórka Radom
27.05.2017  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rolnik Głogówek
27.05.2017  
Wanda Kraków
LKS Goczałkowice Zdrój
27.05.2017  
AZS II Wrocław
Resovia Rzeszów
27.05.2017  
17. kolejka 20.05.2017

Resovia Rzeszów

1:1

20.05.2017   Uzupełnij dane

Gol Częstochowa

LKS Goczałkowice Zdrój

2:0

20.05.2017   Uzupełnij dane

AZS II Wrocław

Rolnik Głogówek

0:0

20.05.2017   Uzupełnij dane

Wanda Kraków

Sportowa Czwórka Radom

2:2

20.05.2017   Uzupełnij dane

Sokół Kolbuszowa Dolna

Rysy Bukowina Tatrzańska

2:3

20.05.2017   Uzupełnij dane

ULKS Bogdańczowice

18. kolejka 27.05.2017

Gol Częstochowa

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Rysy Bukowina Tatrzańska

ULKS Bogdańczowice

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Sportowa Czwórka Radom

Sokół Kolbuszowa Dolna

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Rolnik Głogówek

Wanda Kraków

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

LKS Goczałkowice Zdrój

AZS II Wrocław

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Resovia Rzeszów

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości