II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 27.08.2016
Mustang
Olimpia II Szczecin
27.08.2016  
Czubakowska x2, Żebrowska - Bińkowska
Grom Wolsztyn
Górnicza Konin
27.08.2016  
Orzeł Wałcz
Olimp Gościno
27.08.2016  
Kuckiel x2, Biskupska x2, Bługołęcka, Ciesiółka
Polonia Środa Wlkp.
KKP Chełmża
27.08.2016  
Mikołajczak
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Kotwica Kórnik
27.08.2016  
Włodarczyk x4, Kuczyńśka, Wiśniewska, Łapińska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
GSS Grodzisk Wlkp
12.11.2016  
2. kolejka 03.09.2016
Górnicza Konin
Orzeł Wałcz
 
Ciesiółka x2, Nowak x2 - Stasikowska
Olimpia II Szczecin
Kotwica Kórnik
03.09.2016  
Witko
GSS Grodzisk Wlkp
Polonia Środa Wlkp.
03.09.2016  
Wojtecka x3
Olimp Gościno
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
03.09.2016  
Paprocka, Skoczylas - Ciesiółka x2, Knuła
Mustang
Grom Wolsztyn
03.09.2016  
Czubakowska x2, Pikos - Woś, Cicha
KKP Chełmża
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
13.11.2016  
3. kolejka 10.09.2016
Grom Wolsztyn
Olimpia II Szczecin
10.09.2016  
Sudyk x3, Łuczak x3, Witko
Orzeł Wałcz
Mustang
10.09.2016  
Nowak x2, Ciesiółka - Maćkiewicz
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Górnicza Konin
10.09.2016  
Polonia Środa Wlkp.
Olimp Gościno
10.09.2016  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
GSS Grodzisk Wlkp
10.09.2016  
Kotwica Kórnik
KKP Chełmża
10.09.2016  
4. kolejka 17.09.2016
Olimpia II Szczecin
KKP Chełmża
17.09.2016  
Oleszkiewicz, Witczak, samobójcza - Gaweł, Jurkiewicz
Kotwica Kórnik
GSS Grodzisk Wlkp
17.09.2016  
Weber, Cerajewska, Dziabaszewska, samobójcza - Mendel x2, Marek, Mocydlarz
Olimp Gościno
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
17.09.2016  
Domżalska, Sowińska, Łapińska, Świt
Górnicza Konin
Polonia Środa Wlkp.
17.09.2016  
Mustang
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
17.09.2016  
Szczepaniak, Czubakowska x2 - Ciesiółka, Kamińska, Krawiec, Bocian
Grom Wolsztyn
Orzeł Wałcz
17.09.2016  
Długołęcka x2, Nowak x2, Kuciel, Ciesiółka
5. kolejka 24.09.2016
Orzeł Wałcz
Olimpia II Szczecin
24.09.2016  
Długołęcka x2, Filipowicz, Ciesiółka, Biskupska - Witko
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Grom Wolsztyn
24.09.2016  
Ciesiolka, Krawiec, samobójcza
Polonia Środa Wlkp.
Mustang
24.09.2016  
Magda Lińska x3
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Górnicza Konin
24.09.2016  
Sowińska x2, Domżalska, Kuczyńska, Włodarczyk, Szulc, Wudarczyk
Kotwica Kórnik
Olimp Gościno
24.09.2016  
Weber x4, Cerajewska x2, Jędraszyk
KKP Chełmża
GSS Grodzisk Wlkp
24.09.2016  
Kowalska x2, ? - Krzyżańska x2, Marek
6. kolejka 01.10.2016
Olimpia II Szczecin
GSS Grodzisk Wlkp
01.10.2016  
Bińkowska, Pydyszewska, Łuczak - Wlekła
Olimp Gościno
KKP Chełmża
01.10.2016  
Donaj - Rutkowska, Jurkiewicz
Górnicza Konin
Kotwica Kórnik
01.10.2016  
Weber x2, Zielińska
Mustang
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
01.10.2016  
Żebrowska - Kuczyńska, Baj
Grom Wolsztyn
Polonia Środa Wlkp.
01.10.2016  
Szukalska x2, Magda Lińska
Orzeł Wałcz
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
01.10.2016  
Długołęcka - Knuła, Ciesiółka
7. kolejka 08.10.2016
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Olimpia II Szczecin
08.10.2016  
Knuła x3, Bocian - Witko x2
Polonia Środa Wlkp.
Orzeł Wałcz
08.10.2016  
Mikołajczak x3, Szukalska - Ciesiółka, Nowak, Długołęcka, Biskupska
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Grom Wolsztyn
08.10.2016  
Włodarczyk x2, Kuczyńska, Sowińska, Łapińska
Kotwica Kórnik
Mustang
08.10.2016  
Weber x2, Cerajewska x2, Dziabaszewska
KKP Chełmża
Górnicza Konin
08.10.2016  
Jędrzejewska, Kowalska, Jurekiwicz, Sadowska - Chojnacka, Romańska, Stasikowska
GSS Grodzisk Wlkp
Olimp Gościno
08.10.2016  
Pisarek - Kołodziejczyk
8. kolejka 15.10.2016
Górnicza Konin
GSS Grodzisk Wlkp
15.10.2016  
Grom Wolsztyn
Kotwica Kórnik
15.10.2016  
Ewa Weber x3, Katarzyna Sikora x3, Klaudia Jędraszyk x2
Orzeł Wałcz
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
15.10.2016  
Kuczyńska x2, Domżalska x2
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Polonia Środa Wlkp.
15.10.2016  
Ciesiółka x2, Bocian - Mikołajczak x2, Maria Lińska
Olimpia II Szczecin
Olimp Gościno
13.11.2016  
Bińkowska x4, Pydyszewska x2, Witko
Mustang
KKP Chełmża
20.11.2016  
Żebrowska x2, Mackiewicz - Sadowska
9. kolejka 22.10.2016
Polonia Środa Wlkp.
Olimpia II Szczecin
22.10.2016  
Mikołajczak - Binkowska
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
22.10.2016  
Domżalska x2, Łapinska, Kuczyńska, Włodarczyk - Knuła
Kotwica Kórnik
Orzeł Wałcz
22.10.2016  
Weber x2, Sikora, Boguszyńska, Majewska
KKP Chełmża
Grom Wolsztyn
22.10.2016  
Kowalska x2, Latuszek, Walichniewicz
GSS Grodzisk Wlkp
Mustang
22.10.2016  
Marek x2, Mocydlarz, Wlekła - M.Żebrowska
Olimp Gościno
Górnicza Konin
22.10.2016  
Dondaj x2, Paprocka, Kulawińska
10. kolejka 29.10.2016
Olimpia II Szczecin
Górnicza Konin
29.10.2016  
Bińkowska, Kurlapska - Stasikowska
Mustang
Olimp Gościno
29.10.2016  
M. Żebrowska - Kołodziejczyk x3, Dondaj, Rojek
Grom Wolsztyn
GSS Grodzisk Wlkp
29.10.2016  
Wlekla, Marek
Orzeł Wałcz
KKP Chełmża
29.10.2016  
Biskupska, Ciesiółka - samobójcza
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Kotwica Kórnik
29.10.2016  
Krawiec - Weber x2
Polonia Środa Wlkp.
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
29.10.2016  
Mikołajczak x4 - Kuczyńska x4, Włodarczyk, Wudarczyk
11. kolejka 05.11.2016
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Olimpia II Szczecin
05.11.2016  
Domżalska x3, Włodarczyk x2, Baj x2
Kotwica Kórnik
Polonia Środa Wlkp.
05.11.2016  
samobójcza - Mikołajczak x2, Sroczyńska
KKP Chełmża
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
05.11.2016  
Jędrzejewska x3, Kowalska - Ciesiółka, Knuła
GSS Grodzisk Wlkp
Orzeł Wałcz
05.11.2016  
Wlekła, Marek - Kuckiel, Długołęcka
Olimp Gościno
Grom Wolsztyn
05.11.2016  
Paprocka x2, Szymańska
Górnicza Konin
Mustang
05.11.2016  
Stasikowska x3, Romańska
12. kolejka 25.03.2017
Olimpia II Szczecin
Mustang
25.03.2017  
Witko x2, Trzcińska x2, Szafrańska - Maćkiewicz
Górnicza Konin
Grom Wolsztyn
25.03.2017  
Stasikowska - Szczepaniak
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
25.03.2017  
Długołęcka
KKP Chełmża
Polonia Środa Wlkp.
25.03.2017  
Kowalska x3 - Mikołajczak x3, Wojtecka, Wiśniewska
Kotwica Kórnik
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
25.03.2017  
Weber, Boguszyńska - Plotzka x2, Kwiatkowska, Kozłowska
GSS Grodzisk Wlkp
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
25.03.2017  
Marek x4, Wlekła x3, Pisarek x2, Krzyzańska, Szulc - Knuła, Ciesiółka
13. kolejka 01.04.2017
Orzeł Wałcz
Górnicza Konin
01.04.2017  
Nowak - Garczarek
Kotwica Kórnik
Olimpia II Szczecin
01.04.2017  
Grzybkowska, Cerajewska - Bińkowska x2, Kurlapska, Sudyk
Polonia Środa Wlkp.
GSS Grodzisk Wlkp
01.04.2017  
Wojtecka - Wlekła x2
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Olimp Gościno
01.04.2017  
Ciesiółka x2, Kowalska - ?
Grom Wolsztyn
Mustang
01.04.2017  
Szczepaniak, Ulianiuk - Czubakowska, Maćkiewicz, Żebrowska
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
KKP Chełmża
01.04.2017  
Domżalska x3, Plotzka, Kuczyńska, Duda, Mączka - Domieracka
14. kolejka 08.04.2017
Olimpia II Szczecin
Grom Wolsztyn
08.04.2017  
Bińkowska x2, Szafrańska, x2, Janik x2, Oleszkiewicz, Witko, Iwanek
Mustang
Orzeł Wałcz
08.04.2017  
Maćkiewicz x2
Górnicza Konin
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
08.04.2017  
Garczarek, Stasikowska
Olimp Gościno
Polonia Środa Wlkp.
08.04.2017  
? - Mikołajczak x3, Szukalska, Wojtecka
GSS Grodzisk Wlkp
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
08.04.2017  
Wlekła x2, Krzyżańska
KKP Chełmża
Kotwica Kórnik
08.04.2017  
Jurkiewicz, Elendt, Jędrzejewska - Cerajewska
15. kolejka 22.04.2017
KKP Chełmża
Olimpia II Szczecin
22.04.2017  
Smykowska, Jurkiewicz, Walichniewicz - Witko
GSS Grodzisk Wlkp
Kotwica Kórnik
22.04.2017  
Mocydlarz, Wlekła - Weber, samobójcza
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Olimp Gościno
22.04.2017  
Polonia Środa Wlkp.
Górnicza Konin
22.04.2017  
Magda Lińska x2, Wojtecka
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Mustang
22.04.2017  
Ciesiółka - Żebrowska x2, Maćkiewicz
Orzeł Wałcz
Grom Wolsztyn
22.04.2017  
Kuckiel x2, Łukaszewicz
16. kolejka 29.04.2017
Olimpia II Szczecin
Orzeł Wałcz
 
Grom Wolsztyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
29.04.2017  
Szczepaniak, Woś - Knuła x3, Ciesiółka, Paluch
Mustang
Polonia Środa Wlkp.
29.04.2017  
Żebrowska - Mikołajczak x3, Szukalska, Nowakowska
Górnicza Konin
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
29.04.2017  
Stasikowska x2 - Kwiatkowka, Domżalska
Olimp Gościno
Kotwica Kórnik
29.04.2017  
? - Szprync x3, Boguszyńska x2, Dziabaszewska x2, Majewska x2, Dura, Chojnacka
GSS Grodzisk Wlkp
KKP Chełmża
29.04.2017  
17. kolejka 07.05.2017
GSS Grodzisk Wlkp
Olimpia II Szczecin
07.05.2017  
Szafrańska, Bińkowska
Kotwica Kórnik
Górnicza Konin
07.05.2017  
Boguszyńska x2 - Mandziej
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Mustang
07.05.2017  
Kuczyńska x2, Domżalska - Żebrowska
Polonia Środa Wlkp.
Grom Wolsztyn
07.05.2017  
Szukalska - Górska
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Orzeł Wałcz
07.05.2017  
Ciesiółka x2, Knuła x2, Kowalska - Kuciel, Ciesiółka
KKP Chełmża
Olimp Gościno
14.05.2017  
18. kolejka 20.05.2017
Olimpia II Szczecin
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
20.05.2017  
Orzeł Wałcz
Polonia Środa Wlkp.
20.05.2017  
Grom Wolsztyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
20.05.2017  
Mustang
Kotwica Kórnik
20.05.2017  
Górnicza Konin
KKP Chełmża
20.05.2017  
Olimp Gościno
GSS Grodzisk Wlkp
20.05.2017  
19. kolejka 27.05.2017
GSS Grodzisk Wlkp
Górnicza Konin
27.05.2017  
Kotwica Kórnik
Grom Wolsztyn
27.05.2017  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Orzeł Wałcz
27.05.2017  
Polonia Środa Wlkp.
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
27.05.2017  
Olimp Gościno
Olimpia II Szczecin
27.05.2017  
KKP Chełmża
Mustang
27.05.2017  
20. kolejka 03.06.2017
Olimpia II Szczecin
Polonia Środa Wlkp.
03.06.2017  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
03.06.2017  
Orzeł Wałcz
Kotwica Kórnik
03.06.2017  
Grom Wolsztyn
KKP Chełmża
03.06.2017  
Mustang
GSS Grodzisk Wlkp
03.06.2017  
Górnicza Konin
Olimp Gościno
03.06.2017  
21. kolejka 10.06.2017
Górnicza Konin
Olimpia II Szczecin
10.06.2017  
Olimp Gościno
Mustang
10.06.2017  
GSS Grodzisk Wlkp
Grom Wolsztyn
10.06.2017  
KKP Chełmża
Orzeł Wałcz
10.06.2017  
Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
10.06.2017  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
10.06.2017  
22. kolejka 17.06.2017
Olimpia II Szczecin
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
17.06.2017  
Polonia Środa Wlkp.
Kotwica Kórnik
17.06.2017  
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
KKP Chełmża
17.06.2017  
Orzeł Wałcz
GSS Grodzisk Wlkp
17.06.2017  
Grom Wolsztyn
Olimp Gościno
17.06.2017  
Mustang
Górnicza Konin
17.06.2017  
18. kolejka 20.05.2017

Olimpia II Szczecin

4:1

20.05.2017   Uzupełnij dane

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

Orzeł Wałcz

0:0

20.05.2017   Uzupełnij dane

Polonia Środa Wlkp.

Grom Wolsztyn

2:6

20.05.2017   Uzupełnij dane

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

Mustang

2:3

20.05.2017   Uzupełnij dane

Kotwica Kórnik

Górnicza Konin

3:1

20.05.2017   Uzupełnij dane

KKP Chełmża

Olimp Gościno

0:7

20.05.2017   Uzupełnij dane

GSS Grodzisk Wlkp

19. kolejka 27.05.2017

GSS Grodzisk Wlkp

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Górnicza Konin

Kotwica Kórnik

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Grom Wolsztyn

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Orzeł Wałcz

Polonia Środa Wlkp.

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

Olimp Gościno

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Olimpia II Szczecin

KKP Chełmża

:

27.05.2017   Uzupełnij dane

Mustang

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości