II liga kobiet, gr. mazowiecka


Trwa ładowanie tabeli...
zasady spadków i awansów
1. miejsce - baraż o awans do I ligi z mistrzem innej grupy II ligi
2. miejsce - utrzymanie w nowej II lidze
3. miejsce - baraż o utrzymanie z najlepszymi zespołami z III ligi
miejsca od 4. do 12. - spadek do III ligi
 
1. kolejka 01.09.2019
Włókniarz Białystok
Stomil Olsztyn
01.09.2019  
UKS SMS III Łódź
Dargfil Tomaszów Maz.
01.09.2019  
Loczki Wyszków
Ekosport Białystok
01.09.2019  
RESO Akademia 2012 Suwałki
Tygrys Huta Mińska
01.09.2019  
Pogoń Zduńska Wola
Zamłynie Radom
01.09.2019  
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
2. kolejka 07.09.2019
Stomil Olsztyn
Zamłynie Radom
07.09.2019  
Tygrys Huta Mińska
Pogoń Zduńska Wola
07.09.2019  
Ekosport Białystok
RESO Akademia 2012 Suwałki
07.09.2019  
Dargfil Tomaszów Maz.
Loczki Wyszków
07.09.2019  
KU-AZS UW Warszawa
UKS SMS III Łódź
07.09.2019  
Włókniarz Białystok pauzuje.
3. kolejka 14.09.2019
UKS SMS III Łódź
Włókniarz Białystok
14.09.2019  
Loczki Wyszków
KU-AZS UW Warszawa
14.09.2019  
RESO Akademia 2012 Suwałki
Dargfil Tomaszów Maz.
14.09.2019  
Pogoń Zduńska Wola
Ekosport Białystok
14.09.2019  
Zamłynie Radom
Tygrys Huta Mińska
14.09.2019  
Stomil Olsztyn pauzuje.
4. kolejka 21.09.2019
Stomil Olsztyn
Tygrys Huta Mińska
21.09.2019  
Dargfil Tomaszów Maz.
Pogoń Zduńska Wola
21.09.2019  
KU-AZS UW Warszawa
RESO Akademia 2012 Suwałki
21.09.2019  
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
21.09.2019  
Ekosport Białystok
Zamłynie Radom
03.11.2019  
UKS SMS III Łódź pauzuje.
5. kolejka 29.09.2019
UKS SMS III Łódź
Stomil Olsztyn
29.09.2019  
RESO Akademia 2012 Suwałki
Włókniarz Białystok
29.09.2019  
Pogoń Zduńska Wola
KU-AZS UW Warszawa
29.09.2019  
Zamłynie Radom
Dargfil Tomaszów Maz.
29.09.2019  
Tygrys Huta Mińska
Ekosport Białystok
29.09.2019  
Loczki Wyszków pauzuje.
6. kolejka 05.10.2019
Stomil Olsztyn
Ekosport Białystok
05.10.2019  
Dargfil Tomaszów Maz.
Tygrys Huta Mińska
05.10.2019  
KU-AZS UW Warszawa
Zamłynie Radom
05.10.2019  
Włókniarz Białystok
Pogoń Zduńska Wola
05.10.2019  
UKS SMS III Łódź
Loczki Wyszków
05.10.2019  
RESO Akademia 2012 Suwałki pauzuje.
7. kolejka 12.10.2019
Loczki Wyszków
Stomil Olsztyn
12.10.2019  
RESO Akademia 2012 Suwałki
UKS SMS III Łódź
12.10.2019  
Zamłynie Radom
Włókniarz Białystok
12.10.2019  
Tygrys Huta Mińska
KU-AZS UW Warszawa
12.10.2019  
Ekosport Białystok
Dargfil Tomaszów Maz.
12.10.2019  
Pogoń Zduńska Wola pauzuje.
8. kolejka 20.10.2019
Stomil Olsztyn
Dargfil Tomaszów Maz.
20.10.2019  
KU-AZS UW Warszawa
Ekosport Białystok
20.10.2019  
Włókniarz Białystok
Tygrys Huta Mińska
20.10.2019  
Loczki Wyszków
RESO Akademia 2012 Suwałki
20.10.2019  
UKS SMS III Łódź
Pogoń Zduńska Wola
22.10.2019  
Zamłynie Radom pauzuje.
9. kolejka 26.10.2019
RESO Akademia 2012 Suwałki
Stomil Olsztyn
26.10.2019  
Pogoń Zduńska Wola
Loczki Wyszków
26.10.2019  
Zamłynie Radom
UKS SMS III Łódź
26.10.2019  
Ekosport Białystok
Włókniarz Białystok
26.10.2019  
Dargfil Tomaszów Maz.
KU-AZS UW Warszawa
26.10.2019  
Tygrys Huta Mińska pauzuje.
10. kolejka 09.11.2019
Stomil Olsztyn
KU-AZS UW Warszawa
09.11.2019  
Włókniarz Białystok
Dargfil Tomaszów Maz.
09.11.2019  
UKS SMS III Łódź
Tygrys Huta Mińska
09.11.2019  
Loczki Wyszków
Zamłynie Radom
09.11.2019  
RESO Akademia 2012 Suwałki
Pogoń Zduńska Wola
09.11.2019  
Ekosport Białystok pauzuje.
11. kolejka 16.11.2019
Pogoń Zduńska Wola
Stomil Olsztyn
16.11.2019  
Zamłynie Radom
RESO Akademia 2012 Suwałki
16.11.2019  
Tygrys Huta Mińska
Loczki Wyszków
16.11.2019  
Ekosport Białystok
UKS SMS III Łódź
16.11.2019  
KU-AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok
16.11.2019  
Dargfil Tomaszów Maz. pauzuje.
7. kolejka 12.10.2019

Loczki Wyszków

3:2

12.10.2019   Uzupełnij dane

Stomil Olsztyn

RESO Akademia 2012 Suwałki

2:5

12.10.2019   Uzupełnij dane

UKS SMS III Łódź

Zamłynie Radom

2:0

12.10.2019   Uzupełnij dane

Włókniarz Białystok

Tygrys Huta Mińska

0:2

12.10.2019   Uzupełnij dane

KU-AZS UW Warszawa

Ekosport Białystok

2:3

12.10.2019   Uzupełnij dane

Dargfil Tomaszów Maz.

Pogoń Zduńska Wola pauzuje.
8. kolejka 20.10.2019

Stomil Olsztyn

2:3

20.10.2019   Uzupełnij dane

Dargfil Tomaszów Maz.

KU-AZS UW Warszawa

3:0

20.10.2019   Uzupełnij dane

Ekosport Białystok

Włókniarz Białystok

4:1

20.10.2019   Uzupełnij dane

Tygrys Huta Mińska

Loczki Wyszków

3:0

20.10.2019   Uzupełnij dane

RESO Akademia 2012 Suwałki

UKS SMS III Łódź

:

22.10.2019   Uzupełnij dane

Pogoń Zduńska Wola

Zamłynie Radom pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości