II liga, gr. zachodnia


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 15.08.2020
UKS SMS III Łódź
Skra Częstochowa
15.08.2020  
Julia Olkiewicz, samobójcza - Natalia Liczko, Ewelina Bojakowska
WAP Włocławek
LUKS Ziemia Lubińska
15.08.2020  
Sandra Bukowska x7, Oliwia Frontczak x3, Sandra Zimoch, Julia Kubiak, Ewelina Łożyńska, Anna Siwicka - Agata Gaweł
AP Kotwica Kołobrzeg
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
15.08.2020  
Agnieszka Frcycz, Natalia Fidos, Monika Wziątek - Aleksandra Krawiec, Małgorzata Knuła
Bielawianka Bielawa
Unifreeze Górzno
15.08.2020  
Katarzyna Brzeska x2, Karolina Tylak - Agata Bała x3, Patrycja Polewska
Medyk II Konin
Śląsk II Wrocław
16.09.2020  
Julia Maskiewicz x2, Klaudia Dymińska
GSS Grodzisk Wlkp pauzuje.
2. kolejka 22.08.2020
Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław
22.08.2020  
Natalia Liczko - Alicja Galicka
Unifreeze Górzno
Medyk II Konin
22.08.2020  
Agata Bała, samobójcza
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wlkp
22.08.2020  
Maria Gościniak x3, Małgorzata Knuła, Emilia Paluch - Joanna Walkowiak
LUKS Ziemia Lubińska
AP Kotwica Kołobrzeg
22.08.2020  
Agata Gaweł - Natalia Fidos x3
UKS SMS III Łódź
WAP Włocławek
22.08.2020  
Natalia Rohn - Oliwia Frontczak x2, Sandra Bukowska x2, Anna Siwicka
Bielawianka Bielawa pauzuje.
3. kolejka 29.08.2020
WAP Włocławek
Skra Częstochowa
29.08.2020  
Sandra Bukowska, Anna Siwicka - Natalia Liczko, Paulina Koszownik, Ewelina Bojakowska, Justyna Matusiak
AP Kotwica Kołobrzeg
UKS SMS III Łódź
29.08.2020  
Natalia Rohn, Julia Olkiewicz, Marcelina Drej
GSS Grodzisk Wlkp
LUKS Ziemia Lubińska
29.08.2020  
Bielawianka Bielawa
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
29.08.2020  
Katarzyna Brzeska x3, Zuzanna Kruk - Aleksandra Krawiec, Małgorzata Knuła, Patrycja Czerniejewska, Maria Gościniak
Śląsk II Wrocław
Unifreeze Górzno
29.08.2020  
Nikola Kuta x2, Daria Matuszewska, Julia Mularczyk - Agata Bała
Medyk II Konin pauzuje.
4. kolejka 05.09.2020
Skra Częstochowa
Unifreeze Górzno
05.09.2020  
Justyna Matusiak - Agata Bała
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Medyk II Konin
05.09.2020  
Maria Gościniak - Nikol Kaletka x2, Klaudia Dymińska, Matylda Bujak
LUKS Ziemia Lubińska
Bielawianka Bielawa
05.09.2020  
Amelia Parzyńska - Karolina Tylak x3, Oliwia Markowicz, Katarzyna Brzeska, Zuzanna Walczak
WAP Włocławek
AP Kotwica Kołobrzeg
05.09.2020  
Sandra Bukowska - Natalia Fidos
UKS SMS III Łódź
GSS Grodzisk Wlkp
06.09.2020  
Oliwia Malesa x2, Marta Czartoryska - Sylwia Marek
Śląsk II Wrocław pauzuje.
5. kolejka 12.09.2020
AP Kotwica Kołobrzeg
Skra Częstochowa
12.09.2020  
Iga Chmielewska - Justyna Matusiak x2, Olga Cichoń x2
GSS Grodzisk Wlkp
WAP Włocławek
12.09.2020  
Sylwia Marek x2- Weronika Lewandowska x2, Sandra Zimoch, Sandra Bukowska
Bielawianka Bielawa
UKS SMS III Łódź
12.09.2020  
Katarzyna Brzeska, Zuzanna Walczak, Teresa Kruk, Karolina Tylak - Julia Kolis, Natalia Rohn
Medyk II Konin
LUKS Ziemia Lubińska
12.09.2020  
Klaudia Dymińska x4, Nikol Kaletka x3, Patrycja Sikora x3, Matylda Bujak, Alicja Piechocka, Kamila Wielińska
Śląsk II Wrocław
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
12.09.2020  
Aleksandra Przelicka x4, Julia Siepietowska - Adrianna Marczak
Unifreeze Górzno pauzuje.
6. kolejka 26.09.2020
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Unifreeze Górzno
26.09.2020  
Małgorzata Knuła
UKS SMS III Łódź
Medyk II Konin
26.09.2020  
Julia Kolis - Kamila Wielińska, Klaudia Dymińska, Maja Szydełko
WAP Włocławek
Bielawianka Bielawa
26.09.2020  
Sandra Bukowska x3, Oliwia Frontczak - Katarzyna Brzeska x2, Zuzanna Kruk
AP Kotwica Kołobrzeg
GSS Grodzisk Wlkp
26.09.2020  
Natalia Fidos x2, Agnieszka Fecycz, Patrycja Falborska - Sylwia Marek
LUKS Ziemia Lubińska
Śląsk II Wrocław
21.10.2020  
Aleksandra Przelicka x2, Julia Siepietowska x2, Daria Matuszewska, Julia Mularczyk
Skra Częstochowa pauzuje.
7. kolejka 03.10.2020
GSS Grodzisk Wlkp
Skra Częstochowa
03.10.2020  
Patrycja Sutkowska - Justyna Matusiak x4, Olga Cichoń x3
Bielawianka Bielawa
AP Kotwica Kołobrzeg
03.10.2020  
Karolina Tylak, samobójczy - Patrycja Falborska, Agnieszka Fecycz
Medyk II Konin
WAP Włocławek
03.10.2020  
Dominika Kopińska - Oliwia Frontczak
Śląsk II Wrocław
UKS SMS III Łódź
03.10.2020  
Julia Olkiewicz x2, Julia Kolis, Oliwia Gała
Unifreeze Górzno
LUKS Ziemia Lubińska
03.10.2020  
Maja Kozłowska x3, Julia Krzemieniewska, Natalia Żakiewicz, Wiktoria Zaleska, Agata Bała - Oliwia Klimek
Ostrovia Ostrów Wielkopolski pauzuje.
8. kolejka 10.10.2020
Skra Częstochowa
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
10.10.2020  
Justyna Matusiak x3 - Małgorzata Knuła x2
UKS SMS III Łódź
Unifreeze Górzno
10.10.2020  
Julia Kolis - Agata Bała x3, Oliwia Szmytkowska, Patrycja Polewska
WAP Włocławek
Śląsk II Wrocław
10.10.2020  
Weronika Górecka, Sandra Bukowska - Aleksandra Przelicka
GSS Grodzisk Wlkp
Bielawianka Bielawa
10.10.2020  
Aleksandra Guzik x2, Joanna Walkowsiak - Karolina Tylak, Nikola Raszkowska, Zuzanna Walczak
AP Kotwica Kołobrzeg
Medyk II Konin
15.11.2020  
LUKS Ziemia Lubińska pauzuje.
9. kolejka 17.10.2020
Medyk II Konin
GSS Grodzisk Wlkp
17.10.2020  
Dominika Kopińska x8, Nikol Kaletka - Sylwia Marek
Śląsk II Wrocław
AP Kotwica Kołobrzeg
17.10.2020  
Daria Matuszewska - Kinga Kosakowska, Iga Chmielewska
Unifreeze Górzno
WAP Włocławek
17.10.2020  
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
LUKS Ziemia Lubińska
17.10.2020  
Patrycja Golińska x3, Aleksandra Krawiec - Paulina Dul, Agata Gaweł
Bielawianka Bielawa
Skra Częstochowa
24.10.2020  
Justyna Matusiak, Natalia Liczko
UKS SMS III Łódź pauzuje.
10. kolejka 31.10.2020
AP Kotwica Kołobrzeg
Unifreeze Górzno
25.10.2020  
Agata Bała x2, Maja Kozłowska, Oliwia Szmytkowska
Skra Częstochowa
LUKS Ziemia Lubińska
31.10.2020  
Stefania Wodarz x3, Olga Cichoń x3, Dominika Małycha x2, Natalia Liczko x2, Natalia Grajcar, Małgorzata Miniak, Justyna Matusiak
UKS SMS III Łódź
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
31.10.2020  
Emilia Warelis - Patrycja Czerniejewska, Małgorzata Knuła
GSS Grodzisk Wlkp
Śląsk II Wrocław
31.10.2020  
Aleksandra Guzik x2 - Karolina Iwaśko
Bielawianka Bielawa
Medyk II Konin
31.10.2020  
Karolina Tylak x4, Zuzanna Walczak x2, Marta Gnyl x2 - Maja Al-kobauisy x2, Daria Eremenkova
WAP Włocławek pauzuje.
11. kolejka 07.11.2020
Medyk II Konin
Skra Częstochowa
07.11.2020  
Justyna Matusiak x2
Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa
07.11.2020  
Klaudia Nowacka x2, Jagoda Wróbel, Daria Matuszewska
Unifreeze Górzno
GSS Grodzisk Wlkp
07.11.2020  
Agata Bała x3, Martyna Żmijewska, Olena Manziuk
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
WAP Włocławek
07.11.2020  
Małgorzata Knuła - Sandra Bukowska x5, Weronika Górecka
LUKS Ziemia Lubińska
UKS SMS III Łódź
07.11.2020  
Agata Gaweł, Amelia Parzyńska, Julia Przybylska - Julia Wroniarska, Patrycja Świątek, Aniela Nijak, Oliwia Bałdyga
AP Kotwica Kołobrzeg pauzuje.
12. kolejka 13.03.2021
Skra Częstochowa
UKS SMS III Łódź
13.03.2021  
Justyna Matusiak x2, Olga Cichoń x2 - Agnieszka Glinka x2
LUKS Ziemia Lubińska
WAP Włocławek
13.03.2021  
Weronika Górecka x2, Sandra Bukowska, Oliwia Frontczak
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
AP Kotwica Kołobrzeg
13.03.2021  
Marysia Gościniak
Śląsk II Wrocław
Medyk II Konin
13.03.2021  
Gabriela Siwak, Paulina Pompa, Justyna Chudzik, Nikola Mieszczak - Daria Nowak x3
Unifreeze Górzno
Bielawianka Bielawa
10.04.2021  
Teresa Kruk
GSS Grodzisk Wlkp pauzuje.
13. kolejka 21.03.2021
Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa
21.03.2021  
Nikola Kuta - Olga Cichoń
Medyk II Konin
Unifreeze Górzno
21.03.2021  
Sikora, Ustarbowska, Chudy, Szydełko - Szmytkowska, Bała, Polewska
GSS Grodzisk Wlkp
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
21.03.2021  
Joanna Walkowiak - Małgorzata Knuła Weronika Kowalska
AP Kotwica Kołobrzeg
LUKS Ziemia Lubińska
21.03.2021  
Dominika Szczygielska - Agata Gaweł
WAP Włocławek
UKS SMS III Łódź
21.03.2021  
Oliwia Frontczak, Anna Siwicka - Klaudia Maciejko x2, Nadia Krezyman x2, Julia Kolis
Bielawianka Bielawa pauzuje.
14. kolejka 27.03.2021
Skra Częstochowa
WAP Włocławek
27.03.2021  
Justyna Matusiak x2 - Oliwia Frontczak
UKS SMS III Łódź
AP Kotwica Kołobrzeg
27.03.2021  
Julia Wroniarska, Justyna Libera, Emilia Warelis - Natalia Fidos x2, Marta Krakowska
LUKS Ziemia Lubińska
GSS Grodzisk Wlkp
27.03.2021  
Zofia Ruta, Patrycja Fórmaniak, Sylwia Marek
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa
27.03.2021  
Małgorzata Knuła x3, Wioletta Dryga - Karolina Tylak
Unifreeze Górzno
Śląsk II Wrocław
27.03.2021  
Natalia Żakiewicz, Agata Bała
Medyk II Konin pauzuje.
15. kolejka 01.04.2021
Unifreeze Górzno
Skra Częstochowa
01.04.2021  
Patrycja Polewska - Olga Cichoń, Justyna Matusiak
Medyk II Konin
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
01.04.2021  
Weronika Kowalska
Bielawianka Bielawa
LUKS Ziemia Lubińska
01.04.2021  
Nikola Raszkowska x2, Zuzanna Walczak x2, Karolina Tylak x2, Zuzanna Kruk
AP Kotwica Kołobrzeg
WAP Włocławek
01.04.2021  
Sandra Bukowska, Weronika Górecka
GSS Grodzisk Wlkp
UKS SMS III Łódź
01.04.2021  
Zofia Ruta
Śląsk II Wrocław pauzuje.
16. kolejka 17.04.2021
Skra Częstochowa
AP Kotwica Kołobrzeg
17.04.2021  
Stefania Wodarz
WAP Włocławek
GSS Grodzisk Wlkp
17.04.2021  
Sandra Bukowska, Weronika Górecka - Zofia Ruta
UKS SMS III Łódź
Bielawianka Bielawa
17.04.2021  
Karolina Tylak x2, Zuzanna Walczak
LUKS Ziemia Lubińska
Medyk II Konin
17.04.2021  
Gabriela Mikucka x2, Julia Chudy, Monika Mierzejewska, Kamila Wielińska
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław
17.04.2021  
Weronika Kowalska, Małgorzata Knuła, Wioletta Drygas - Daria Matuszewska, Martyna Sieradzka
Unifreeze Górzno pauzuje.
17. kolejka 24.04.2021
Unifreeze Górzno
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
24.04.2021  
Agata Bała
Medyk II Konin
UKS SMS III Łódź
24.04.2021  
Julia Chudy x3, Kamila Wielińska, Alekdandra Zielińśka, Daria Nowak - Aniela Nijak
Bielawianka Bielawa
WAP Włocławek
24.04.2021  
Oliwia Frontczak x2, Sandra Bukowska, Weronika Górecka
GSS Grodzisk Wlkp
AP Kotwica Kołobrzeg
24.04.2021  
Aleksandra Guzik – Marta Krakowska
Śląsk II Wrocław
LUKS Ziemia Lubińska
24.04.2021  
Daria Matuszewska x3, Paulina Pompa x3, Nikola Kuta x2, Martyna Sieradzka - Żaneta Wacławczyk
Skra Częstochowa pauzuje.
18. kolejka 01.05.2021
Skra Częstochowa
GSS Grodzisk Wlkp
01.05.2021  
Natalia Lickzo x2, Stefania Wodarz, samobójcza
AP Kotwica Kołobrzeg
Bielawianka Bielawa
01.05.2021  
Kinga Kosakowska, Monika Bojaczuk - Karolina Tylak x2, Zuzanna Walczak, Zuzanna Kruk
UKS SMS III Łódź
Śląsk II Wrocław
01.05.2021  
Agnieszka Glinka - Paulina Pompa, Justyna Chudzik, Alicja Galicka, Nikola Rajchel, Klaudia Nowacka
LUKS Ziemia Lubińska
Unifreeze Górzno
01.05.2021  
WAP Włocławek
Medyk II Konin
11.05.2021  
Oliwia Frontczak x2, Sandra Bukowska - Dominika Kopińska x2, Klaudia Urna
Ostrovia Ostrów Wielkopolski pauzuje.
19. kolejka 08.05.2021
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Skra Częstochowa
08.05.2021  
Małgorzata Knuła x2, Maria Gościniak - Natalia Liczko, Olga Cichoń
Unifreeze Górzno
UKS SMS III Łódź
08.05.2021  
Oliwia Szmytkowska - Emilia Warelis, Zuzanna Bartha, Wiktoria Orłowska
Śląsk II Wrocław
WAP Włocławek
08.05.2021  
Daria Matuszewska - Sandra Bukowska, Weronika Górecka, Oliwia Frontczak
Bielawianka Bielawa
GSS Grodzisk Wlkp
08.05.2021  
Karolina Tylak x2, Zuzanna Walczak - Joanna Walkowiak
Medyk II Konin
AP Kotwica Kołobrzeg
08.05.2021  
Dominika Kopińska x5, Wiktoria Łepska, Daria Nowak, Aniela Szewczyk, Gabriela Walczak
LUKS Ziemia Lubińska pauzuje.
20. kolejka 15.05.2021
GSS Grodzisk Wlkp
Medyk II Konin
15.05.2021  
Zofia Ruta, Aleksandra Guzik, Sylwia Marek - Matylda Bujak, Maja Szydełko
AP Kotwica Kołobrzeg
Śląsk II Wrocław
15.05.2021  
Natalia Fidos - Alicja Galicka
WAP Włocławek
Unifreeze Górzno
15.05.2021  
Sandra Bukowska x3, Zuzanna Witecka x2, Sandra Zimoch - Agata Bała x2, Wiktoria Zaleska
LUKS Ziemia Lubińska
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
15.05.2021  
Małgorzata Knuła x4, Aleksandra Krawiec x2, Emilia Paluch
Skra Częstochowa
Bielawianka Bielawa
15.05.2021  
Justyna Matusiak x2, Olga Cichoń, samobójcza - Karolina Tylak
UKS SMS III Łódź pauzuje.
21. kolejka 23.05.2021
Unifreeze Górzno
AP Kotwica Kołobrzeg
23.05.2021  
Maja Kozłowska x3, Agata Bała x2, Martyna Żmijewska x2, Patrycja Polewska
LUKS Ziemia Lubińska
Skra Częstochowa
23.05.2021  
Justyna Matusiak x3, Olga Cichoń x2, Natalia Liczko
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
UKS SMS III Łódź
23.05.2021  
Małgorzata Knuła x2, Aleksandra Krawiec, Patrycja Golińska, Maria Gościniak
Śląsk II Wrocław
GSS Grodzisk Wlkp
23.05.2021  
Justyna Chudzik x2, Klaudia Nowacka, Daria Matuszewska, Zuzanna Szeląg - Aleksandra Guzik x2, Sylwia Marek, Zofia Ruta
Medyk II Konin
Bielawianka Bielawa
23.05.2021  
Kamila Wielińska x3, Daria Nowak x2, Klaudia Dymińska
WAP Włocławek pauzuje.
22. kolejka 30.05.2021
Skra Częstochowa
Medyk II Konin
30.05.2021  
Agnieszka Słaboń, Olga Cichoń - Daria Nowak, Julia Chudy, Dominika Kopińska
Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław
30.05.2021  
Nikola Raszkowska, Zuzanna Walczak, Karolina Tylak - Julia Frosztęga
GSS Grodzisk Wlkp
Unifreeze Górzno
30.05.2021  
WAP Włocławek
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
30.05.2021  
Weronika Górecka, Sandra Bukowska, Zuzanna Witecka, Oliwia Frontczak - Aleksandra Krawiec
UKS SMS III Łódź
LUKS Ziemia Lubińska
30.05.2021  
Agnieszka Glinka x2, Oliwia Gała, Tatsiana Markusheuskaya, Patrycja Kwiatkowska
AP Kotwica Kołobrzeg pauzuje.
22. kolejka 30.05.2021

Skra Częstochowa

2:3

30.05.2021   Uzupełnij dane

Medyk II Konin

Agnieszka Słaboń, Olga Cichoń - Daria Nowak, Julia Chudy, Dominika Kopińska

Bielawianka Bielawa

3:1

30.05.2021   Uzupełnij dane

Śląsk II Wrocław

Nikola Raszkowska, Zuzanna Walczak, Karolina Tylak - Julia Frosztęga

GSS Grodzisk Wlkp

0:0

30.05.2021   Uzupełnij dane

Unifreeze Górzno

WAP Włocławek

4:1

30.05.2021   Uzupełnij dane

Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Weronika Górecka, Sandra Bukowska, Zuzanna Witecka, Oliwia Frontczak - Aleksandra Krawiec

UKS SMS III Łódź

5:0

30.05.2021   Uzupełnij dane

LUKS Ziemia Lubińska

Agnieszka Glinka x2, Oliwia Gała, Tatsiana Markusheuskaya, Patrycja Kwiatkowska
AP Kotwica Kołobrzeg pauzuje.
Brak zaplanowanych spotkań.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości