II liga, gr. północna


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 14.08.2021
Praga Warszawa
Włókniarz Białystok
14.08.2021  
Ewelina Wołosiewicz - Olga Fiedorczuk x2
Warta Gorzów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wlkp
14.08.2021  
Patrycja Gancarz x2, Kamila Szafrańska, Karolina Karaczyn, Paulina Brzozowska - Sylwia Marek
Marcus Gdynia
Unifreeze Górzno
14.08.2021  
Milena Kowalska, Klaudia Kamińska, Olha Kozhevnikova - Agata Bała, Weronika Hossa
Medyk II Konin
Loczki Wyszków
14.08.2021  
Oliwia Jaśniak, Julia Ustarbowska, Julia Chudy - Aleksandra Ślubowska, Oliwia Świętoń
UKS SMS III Łódź
KS Raszyn
14.08.2021  
Dominika Kopińska x4, Małgorzata Lichwa x3, Justyna Libera x3, Oliwia Malesa, Pola Lulkowska
KU-AZS UW Warszawa
WAP Włocławek
14.08.2021  
Emilia Jarzyna x2, Zuzanna Maciejewska - Justyna Chudzik x2, Weronika Górecka, Anna Siwicka
2. kolejka 21.08.2021
GSS Grodzisk Wlkp
KS Raszyn
21.08.2021  
Aleksandra Guzik x2, Sylwia Marek - Magda Zielińska, Patrycja Sadecka
Loczki Wyszków
UKS SMS III Łódź
21.08.2021  
Paulina Pokraśniewicz x2 - Pola Lulkowska, Patrycja Kwiatkowska, Emilia Warelis
WAP Włocławek
Medyk II Konin
21.08.2021  
Justyna Chudzik x2, Sandra Bukowska, Anna Siwicka, Weronika Górecka - Patrycja Sikora, Julia Ustarbowska
Włókniarz Białystok
KU-AZS UW Warszawa
21.08.2021  
Marlena Kalisz
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
21.08.2021  
Agata Bała x2 - Dominika Dymitrowicz /na boisku 2:1; zwerfikowano jako walkower
Warta Gorzów Wielkopolski
Marcus Gdynia
21.08.2021  
Kamila Szafrańska - Klaudia Kamińska, Milena Kowalska
3. kolejka 28.08.2021
Marcus Gdynia
GSS Grodzisk Wlkp
28.08.2021  
Praga Warszawa
Warta Gorzów Wielkopolski
28.08.2021  
Natalia Frączek, Marta Krukowska, Oliwia Katowicz - Patrycja Gancarz
KU-AZS UW Warszawa
Unifreeze Górzno
28.08.2021  
Karolina Fandrejewska - Maja Kozłowska x3, Agata Bała x3, Patrycja Polewska x2, Martyna Żmijewska, Oliwia Szmytkowska, Natalia Olszowska
Medyk II Konin
Włókniarz Białystok
28.08.2021  
Patrycja Sikora, Julia Chudy, Kinga Połatyńska - Wiktoria Hryniewicka
UKS SMS III Łódź
WAP Włocławek
28.08.2021  
Sandra Bukowska x3, Weronika Górecka x2, Justyna Chudzik
KS Raszyn
Loczki Wyszków
09.09.2021  
Patrycja Sadecka, Natalia Bednarczyk, Marta Majszczyk - Paulina Pokraśniewicz x2, Joanna Jeż, Natalia Czyż, samobójcza
4. kolejka 04.09.2021
GSS Grodzisk Wlkp
Loczki Wyszków
04.09.2021  
Sylwia Marek, Joanna Walkowiak - Paulina Pokraśniewicz, Aleksandra Kozłowska
WAP Włocławek
KS Raszyn
04.09.2021  
Sandra Bukowska x2, Weronika Górecka, samobójcza
Włókniarz Białystok
UKS SMS III Łódź
04.09.2021  
Marlena Kalisz x2, Natalia Markowska, Monika Boguszewska - Małgorzata Lichwa x2, Nadia Krezyman x2, Patrycja Kwiatkowska
Unifreeze Górzno
Medyk II Konin
04.09.2021  
Agata Bała x4, Patrycja Polewska - Maja Szydełko, Maja Lizik, Kinga Połatyńska
Warta Gorzów Wielkopolski
KU-AZS UW Warszawa
04.09.2021  
Anna Okulewicz
Marcus Gdynia
Praga Warszawa
04.09.2021  
Anna Domżalska x3, Gabriela Kozłowska x2, Olha Kozhevnikova, Klaudia Kamińska, Luiza Szulc - Oliwia Katowicz, Dominika Dymitrowicz
5. kolejka 11.09.2021
Praga Warszawa
GSS Grodzisk Wlkp
11.09.2021  
Marta Krukowska x2, Gabriela Mańka, Oliwia Katowicz
KU-AZS UW Warszawa
Marcus Gdynia
11.09.2021  
Karolina Wierzbicka x2, Anastazja Krampa x2, Anna Domżalska
Medyk II Konin
Warta Gorzów Wielkopolski
11.09.2021  
Androniki Michalopoulou x2, Kinga Połatyńska x2
UKS SMS III Łódź
Unifreeze Górzno
11.09.2021  
Julia Kolis, Natalia Rohn, samobójcza - Agata Bała x2
KS Raszyn
Włókniarz Białystok
11.09.2021  
Sylwia Brzezińska, Marta Majszczyk - Olga Fiedorczuk x2, Karolina Jasińska
Loczki Wyszków
WAP Włocławek
11.09.2021  
Paulina Pokraśniewicz, Aleksandra Kozłowska - Anna Siwicka, Sandra Bukowska
6. kolejka 25.09.2021
GSS Grodzisk Wlkp
WAP Włocławek
25.09.2021  
Anna Siwicka
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
25.09.2021  
Karolina Szóstko - Julia Prusik, Aleksandra Kozłowska, Anna Jałocha
Warta Gorzów Wielkopolski
UKS SMS III Łódź
25.09.2021  
Anna Okulewicz x2, Marta Kamińska x2, Paulina Brzozowska, Anita Janik
Marcus Gdynia
Medyk II Konin
25.09.2021  
Anastazja Krampa, Klaudia Kamińska, Karolina Wierzbicka, Olha Kozhevnikova - Maja Szydełko
Praga Warszawa
KU-AZS UW Warszawa
25.09.2021  
Oliwia Katowicz x2, Marta Krukowska, Angelika Tarasiewicz, Natalia Frączek, Dominika Dymitrowicz - Emilia Jarzyna, Kornelia Bińczyk
Unifreeze Górzno
KS Raszyn
13.10.2021  
Agata Bała x6, Maja Kozłowska, Martyna Żmijewska, Wiktoria Zaleska
7. kolejka 02.10.2021
GSS Grodzisk Wlkp
KU-AZS UW Warszawa
02.10.2021  
Aleksandra Guzik - Kornelia Bińczyk x2, Anita Sikora
Medyk II Konin
Praga Warszawa
02.10.2021  
Dominika Kolenickova, Julia Ustarbowska, Julia Chudy, Oliwia Jaśniak - Marta Krukowska x2
UKS SMS III Łódź
Marcus Gdynia
02.10.2021  
Klaudia Maciejko x2, Julia Wroniarska, samobójcza - Milena Kowalska, Klaudia Kamińska, Olha Kozhevnikova
KS Raszyn
Warta Gorzów Wielkopolski
02.10.2021  
Natalia Bednarczyk - Jagoda Lewicka, Anna Okulewicz, Karolina Karaczyn
Loczki Wyszków
Unifreeze Górzno
02.10.2021  
Aleksandra Ślubowska, Oliwia Świętoń - Agata Bała
WAP Włocławek
Włókniarz Białystok
02.10.2021  
Sandra Bukowska x4, Justyna Chudzik x2, Anna Siwicka, Weronika Górecka, Sandra Zimoch
8. kolejka 09.10.2021
GSS Grodzisk Wlkp
Włókniarz Białystok
09.10.2021  
Olga Fiedorczuk, Aleksandra Kowalczyk, Marlena Kalisz
Unifreeze Górzno
WAP Włocławek
09.10.2021  
Sandra Bukowska, Anna Siwicka, Zuzanna Witecka, samobójcza
Warta Gorzów Wielkopolski
Loczki Wyszków
09.10.2021  
Anita Janik, Marta Kamińska, Kamila Szafrańska - Paulina Pokraśniewicz, Anna Bortkiewicz
Marcus Gdynia
KS Raszyn
09.10.2021  
Praga Warszawa
UKS SMS III Łódź
09.10.2021  
Dominika Dymitrowicz, Agnieszka Glinka, Zuzanna Trojanowska - Justyna Libera x2, Julia Olkiewicz, Wiktoria Szubert
Medyk II Konin
KU-AZS UW Warszawa
09.10.2021  
Julia Ustarbowska, Liwia Lizik, Oliwia Jaśniak - Aleksandra Pindelska, Karolina Fandrejewska
9. kolejka 16.10.2021
Medyk II Konin
GSS Grodzisk Wlkp
16.10.2021  
Julia Ustarbowska, Julia Chudy, Patrycja Sikora, Gabriela Mikucka, Paulina Włodarek - Joanna Walkowiak
UKS SMS III Łódź
KU-AZS UW Warszawa
16.10.2021  
Dominika Gąsieniec x3, Paulina Filipczak x2, Anna Rędzia, Oliwia Malesa, Oliwia Szperkowska, Alicja Sokołowska, samobójcza
KS Raszyn
Praga Warszawa
16.10.2021  
Patrycja Sadecka - Dominika Dymitrowicz
Loczki Wyszków
Marcus Gdynia
16.10.2021  
Paulina Pokraśniewicz - Klaudia Kamińska x3, Anastazja Krampa x2, Gabriela Bielińska, Olha Kozhevnikova
WAP Włocławek
Warta Gorzów Wielkopolski
16.10.2021  
Patrycja Gancarz
Włókniarz Białystok
Unifreeze Górzno
16.10.2021  
Aleksandra Kowalczyk, Karolina Szóstko, Hanna Tupalska - Agata Bała x3, Patrycja Polewska
10. kolejka 30.10.2021
GSS Grodzisk Wlkp
Unifreeze Górzno
30.10.2021  
Sylwia Marek - Agata Bała x5, Natalia Olszowska, Maja Kozłowska, Karolina Wilczyńska
Marcus Gdynia
WAP Włocławek
30.10.2021  
Milena Kowalska, Klaudia Kamińska - Sandra Bukowska x2
Praga Warszawa
Loczki Wyszków
30.10.2021  
Dominika Dymitrowicz, Dominika Dębska, Aleksandra Marciszewska - Paulina Pokraśniewicz
KU-AZS UW Warszawa
KS Raszyn
30.10.2021  
Emilia Jarzyna - Patrycja Sadecka, Kamila Niewiadomska, Oliwia Czarnocka
Medyk II Konin
UKS SMS III Łódź
30.10.2021  
Androniki Michalopoulou, Dominika Kolenickova, Oliwia Jaśniak, Maja Szydełko
Warta Gorzów Wielkopolski
Włókniarz Białystok
06.03.2022  
Anna Okulewicz - Agnieszka Żmudzka, Julia Lasota
11. kolejka 06.11.2021
Loczki Wyszków
KU-AZS UW Warszawa
24.10.2021  
Paulina Pokraśniewicz x2, Oliwia Świętońx2, Natalia Czyż - Weronika Gos, Emilia Jarzyna, Karolina Fandrejewska
UKS SMS III Łódź
GSS Grodzisk Wlkp
06.11.2021  
Wiktoria Orłowska, Julia Kolis, Magdalena Dąbrowska, Klaudia Maciejko, Oliwia Bałdyga - Katarzyna Zajączkowska
KS Raszyn
Medyk II Konin
06.11.2021  
Sylwia Młodzianowska, Ada Bartosiewicz - Kinga Połatyńska x2, Natalia Pakulska, Patrycja Sikora, Monika Mierzejewska
WAP Włocławek
Praga Warszawa
06.11.2021  
Justyna Chudzik, Kaja Dziergas, Weronika Górecka, Daria Jóźwiak
Włókniarz Białystok
Marcus Gdynia
06.11.2021  
Marlena Kalisz - Karolina Wierzbicka, Milena Kowalska, Olha Kozhevnikova, Gabriela Bielińska
Unifreeze Górzno
Warta Gorzów Wielkopolski
06.11.2021  
Agata Bała x2, Natalia Olszowska, Patrycja Polewska - Anna Okulewicz x3
12. kolejka 12.03.2022
Włókniarz Białystok
Praga Warszawa
12.03.2022  
Julia Lasota, samobójcza - Dominika Dymitrowicz, Aleksandra Marciszewska
Loczki Wyszków
Medyk II Konin
12.03.2022  
Aleksandra Kozłowska
KS Raszyn
UKS SMS III Łódź
12.03.2022  
Natalia Bednarczyk x2, Natalia Ochab, Sylwia Młodzianowska, Marta Majszczyk
WAP Włocławek
KU-AZS UW Warszawa
12.03.2022  
Anna Siwicka - Kornelia Bińczyk x2
GSS Grodzisk Wlkp
Warta Gorzów Wielkopolski
09.04.2022  
Sylwia Marek, Zofia Ruta - Kamila Szafrańska x2, Marta Kamińska, Paulina Brzozowska
Unifreeze Górzno
Marcus Gdynia
11.05.2022  
Agata Bała x3 - Anastazja Krampa
13. kolejka 19.03.2022
KS Raszyn
GSS Grodzisk Wlkp
19.03.2022  
Natalia Ochab, Maria Geszprych - Zofia Ruta x2, Sylwia Marek
UKS SMS III Łódź
Loczki Wyszków
19.03.2022  
Paulina Pokraśniewicz x3, Anna Bortkiewicz
Medyk II Konin
WAP Włocławek
19.03.2022  
Liwia Lizik, Androniki Michalopoulou - Sandra Zimoch
KU-AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok
19.03.2022  
Agnieszka Gołębiowska x2 - Wiktoria Hryniewicka
Praga Warszawa
Unifreeze Górzno
19.03.2022  
Ewelina Wołosiewicz, Agnieszka Glinka, Dominika Dymitrowicz - Agata Bała x2
Marcus Gdynia
Warta Gorzów Wielkopolski
19.03.2022  
Milena Kowalska x2, Olha Kozhevnikova, Aleksandra Zubrzycka, Aleksandra Przelicka - Marta Kamińska, samobójcza
14. kolejka 27.03.2022
GSS Grodzisk Wlkp
Marcus Gdynia
27.03.2022  
Olha Kozhevnikova x2
Warta Gorzów Wielkopolski
Praga Warszawa
27.03.2022  
Anita Janik
Unifreeze Górzno
KU-AZS UW Warszawa
27.03.2022  
Agata Bała, Martyna Żmijewska, Natalia Olszowska, Monika Pokropowicz - samobójcza
Włókniarz Białystok
Medyk II Konin
27.03.2022  
Hanna Skryhanava x2, Patrycja Sikora
WAP Włocławek
UKS SMS III Łódź
27.03.2022  
Wiktoria Łepska, Klaudia Kowalska - Wiktoria Szubert, Emilia Warelis
Loczki Wyszków
KS Raszyn
27.03.2022  
Paulina Pokraśniewicz x3, Aleksandra Kozłowska x2, Aleksandra Kozłowska - Klaudia Ciesielska, Maria Geszprych, Oliwia Czarnocka
15. kolejka 02.04.2022
UKS SMS III Łódź
Włókniarz Białystok
02.04.2022  
Wiktoria Orłowska x2, Julia Dyśkowska x2, Julia Dobroń, Oliwia Malesa, Małgorzata Lichwa, samobójcza - Hanna Tupalska
Praga Warszawa
Marcus Gdynia
02.04.2022  
Milena Kowalska, Aleksandra Przelicka
Medyk II Konin
Unifreeze Górzno
06.04.2022  
Liwia Lizik
KU-AZS UW Warszawa
Warta Gorzów Wielkopolski
04.05.2022  
Oliwia Ostrowska, Paulina Brzozowska
KS Raszyn
WAP Włocławek
11.05.2022  
Oliwia Czarnocka, Natalia Bednarczyk
Loczki Wyszków
GSS Grodzisk Wlkp
18.05.2022  
Kinga Andrzejak x2, Oliwia Świętoń - Sylwia Marek x4, Aleksandra Guzik
16. kolejka 16.04.2022
Unifreeze Górzno
UKS SMS III Łódź
13.04.2022  
Agata Bała x7, Patrycja Polewska x2, Maja Kozłowska
Marcus Gdynia
KU-AZS UW Warszawa
15.04.2022  
Gabriela Bielińska, Aleksandra Przelicka
GSS Grodzisk Wlkp
Praga Warszawa
16.04.2022  
Zofia Ruta x2 - Monika Lipa
Warta Gorzów Wielkopolski
Medyk II Konin
16.04.2022  
Marta Kamińska, Anita Janik, Anna Okulewicz, Kamila Szafrańska - Monika Poniedziałek, Liwia Lizik
Włókniarz Białystok
KS Raszyn
16.04.2022  
Julia Lasota x3
WAP Włocławek
Loczki Wyszków
16.04.2022  
Sandra Bukowska x2, Weronika Górecka, Justyna Chudzik - Aleksandra Kozłowska, Paulina Pokraśniewicz, Natalia Czyż
17. kolejka 23.04.2022
Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok
10.04.2022  
Paulina Pokraśniewicz x3 - Monika Boguszewska
WAP Włocławek
GSS Grodzisk Wlkp
23.04.2022  
Weronika Góreckax2, Anna Siwicka x2, Sandra Bukowska, Zuzanna Witecka - Izabela Drozdowska
UKS SMS III Łódź
Warta Gorzów Wielkopolski
23.04.2022  
Anna Okulewicz x5, Karolina Karaczyn x2, Kamila Szafrańska, Klaudia Nowak
Medyk II Konin
Marcus Gdynia
23.04.2022  
Liwia Lizik, Patrycja Sikora - Milena Kowalska
KU-AZS UW Warszawa
Praga Warszawa
23.04.2022  
Dominika Dębska, Natalia Frączek, Oliwia Katowicz
KS Raszyn
Unifreeze Górzno
23.04.2022  
Agata Bała x3, Natalia Olszowska
18. kolejka 30.04.2022
KU-AZS UW Warszawa
GSS Grodzisk Wlkp
30.04.2022  
Angelika Kacalak - Sylwia Marek
Praga Warszawa
Medyk II Konin
30.04.2022  
Marcus Gdynia
UKS SMS III Łódź
30.04.2022  
Aleksandra Przelicka x4, Milena Kowalska, Aniela Nijak - Emilia Warelis, Klaudia Maciejko
Warta Gorzów Wielkopolski
KS Raszyn
30.04.2022  
Anna Okulewicz - Oliwia Czarnocka
Unifreeze Górzno
Loczki Wyszków
30.04.2022  
Patrycja Polewska, Martyna Jakubowska, Agata Bała, Olena Mustafaieva, Natalia Olszowska - Paulina Pokraśniewicz, Joanna Jeż, Anna Bortkiewicz, Aleksandra Kozłowska
Włókniarz Białystok
WAP Włocławek
30.04.2022  
Karolina Szóstko - Sandra Bukowska x2
19. kolejka 07.05.2022
Włókniarz Białystok
GSS Grodzisk Wlkp
07.05.2022  
WAP Włocławek
Unifreeze Górzno
07.05.2022  
Sandra Bukowska x2, Natalia Kozicka, Justyna Chudzik, Weronika Górecka - Agata Bała x2, Patrycja Polewska, Natalia Olszowska
Loczki Wyszków
Warta Gorzów Wielkopolski
07.05.2022  
Paulina Pokraśniewicz x2, Joanna Jeż, Aleksandra Ślubowska, Anna Bortkiewicz, Aleksandra Kozłowska - Anna Okulewicz x2, Paulina Brzozowska
KS Raszyn
Marcus Gdynia
07.05.2022  
Sofiia Solomakha
UKS SMS III Łódź
Praga Warszawa
07.05.2022  
Monika Lipa x2, Dominika Dymitrowicz
KU-AZS UW Warszawa
Medyk II Konin
07.05.2022  
Zuzanna Maciejewska
20. kolejka 14.05.2022
GSS Grodzisk Wlkp
Medyk II Konin
14.05.2022  
Zofia Ruta - Julia Ustarbowska x2, Natasza Krupa, Gabriela Mikucka, Sashana Campbell, Kinga Połatyńska
KU-AZS UW Warszawa
UKS SMS III Łódź
14.05.2022  
Kornelia Bińczyk x4, Weronika Gos, Aleksandra Pindelska - Paulina Żegota x2
Praga Warszawa
KS Raszyn
14.05.2022  
Angelika Tarasiewicz x2, Agnieszka Glinka, Aleksandra Marciszewska - Aleksandra Hamza
Marcus Gdynia
Loczki Wyszków
14.05.2022  
Olha Kozhevnikova
Warta Gorzów Wielkopolski
WAP Włocławek
14.05.2022  
Sandra Bukowska x3, Anna Siwicka, Justyna Chudzik
Unifreeze Górzno
Włókniarz Białystok
14.05.2022  
Natalia Olszowska x3
21. kolejka 21.05.2022
Unifreeze Górzno
GSS Grodzisk Wlkp
21.05.2022  
Agata Bała x2, Patrycja Polewska
WAP Włocławek
Marcus Gdynia
21.05.2022  
Sandra Bukowska, Zuzanna Witeck
Loczki Wyszków
Praga Warszawa
21.05.2022  
Dominika Dębska, Agnieszka Glinka, Dominika Dymitrowicz
KS Raszyn
KU-AZS UW Warszawa
21.05.2022  
Sylwia Młodzianowska x2, Natalia Bednarczyk - Anita Sikora, Weronika Gos, Kornelia Bińczyk, Agnieszka Gołębiowska, Zuzanna Maciejewska
UKS SMS III Łódź
Medyk II Konin
21.05.2022  
Wiktoria Orłowska, Wiktoria Szubert, Paulina Żegota - Liwia Lizik, Hanna Skryhanava
Włókniarz Białystok
Warta Gorzów Wielkopolski
21.05.2022  
22. kolejka 29.05.2022
KU-AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków
29.05.2022  
Anita Sikora x2 - Anna Bortkiewicz
GSS Grodzisk Wlkp
UKS SMS III Łódź
29.05.2022  
Medyk II Konin
KS Raszyn
29.05.2022  
Hanna Skryhanava x2, Oliwia Wolanin x2, Patrycja Sikora x2, Julia Konieczna, Maja Szydełko
Praga Warszawa
WAP Włocławek
29.05.2022  
Sandra Bukowska x2, Weronika Górecka x2, Justyna Chudzik
Marcus Gdynia
Włókniarz Białystok
29.05.2022  
Anastazja Krampa
Warta Gorzów Wielkopolski
Unifreeze Górzno
29.05.2022  
Klaudia Nowak - Agata Bała x2, Martyna Jakubowska, Patrycja Polewska
22. kolejka 29.05.2022

KU-AZS UW Warszawa

2:1

29.05.2022   Uzupełnij dane

Loczki Wyszków

Anita Sikora x2 - Anna Bortkiewicz

GSS Grodzisk Wlkp

:

29.05.2022   Uzupełnij dane

UKS SMS III Łódź

Medyk II Konin

8:0

29.05.2022   Uzupełnij dane

KS Raszyn

Hanna Skryhanava x2, Oliwia Wolanin x2, Patrycja Sikora x2, Julia Konieczna, Maja Szydełko

Praga Warszawa

0:5

29.05.2022   Uzupełnij dane

WAP Włocławek

Sandra Bukowska x2, Weronika Górecka x2, Justyna Chudzik

Marcus Gdynia

1:0

29.05.2022   Uzupełnij dane

Włókniarz Białystok

Anastazja Krampa

Warta Gorzów Wielkopolski

1:4

29.05.2022   Uzupełnij dane

Unifreeze Górzno

Klaudia Nowak - Agata Bała x2, Martyna Jakubowska, Patrycja Polewska
Brak zaplanowanych spotkań.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości