I liga kobiet


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 19.08.2023
Bielawianka Bielawa
HydroTruck Radom
19.08.2023  
Loreta Rogaciova, Martyna Kruk - Wiktoria Orłowska x2
Checz Marcus Gdynia
Sportis KKP Bydgoszcz
19.08.2023  
Lidia Zakrzewska, Klaudia Kamińska - Joanna Ścisłowska
Ślęza Wrocław
UKS 3 Staszkówka Jelna
19.08.2023  
Nikola Góra - Wiktoria Dudka
Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów
19.08.2023  
Oliwia Frontczak x2 - Gabriela Krawczyk, Magdalena Marszał
Polonia Środa Wlkp.
Ząbkovia Ząbki
19.08.2023  
Kamila Wielińska x2, Julia Dobroń, Julia Drożak, Laura Nowicka, Klaudia Nogalska
Lech/UAM Poznań
Legionistki Warszawa
30.08.2023  
/walkower na korzyść Lecha, meczu nie rozegrano
2. kolejka 26.08.2023
Sportis KKP Bydgoszcz
Lech/UAM Poznań
25.08.2023  
Patrycja Świątek
HydroTruck Radom
Ząbkovia Ząbki
26.08.2023  
Paulina Oleksiak, Maryna Pohribniak
Resovia Rzeszów
Polonia Środa Wlkp.
26.08.2023  
Gabriela Krawczyk, Marta Miś
Bielawianka Bielawa
Checz Marcus Gdynia
26.08.2023  
Zuzanna Szczepańska - melia Golubska
Legionistki Warszawa
Ślęza Wrocław
06.09.2023  
Nikola Góra x2, Oliwia Adamiec x2, Zuzanna Walczak, Daria Matuszewska, Paulina Zygadlik
UKS 3 Staszkówka Jelna
Skra Częstochowa
21.10.2023  
Zofia Dubiel
3. kolejka 02.09.2023
Checz Marcus Gdynia
HydroTruck Radom
02.09.2023  
Klaudia Kamińska
Lech/UAM Poznań
Bielawianka Bielawa
02.09.2023  
Matylda Kościelak x2, Maja Kuleczka - Karolina Tylak
Ślęza Wrocław
Sportis KKP Bydgoszcz
02.09.2023  
Joanna Gogacz - Joanna Ścisłowska, Wiktoria Ratyńska
Skra Częstochowa
Legionistki Warszawa
02.09.2023  
Oliwia Frontczak x2, Zuzanna Kubiciel, Natalia Liczko - Blanka Ocipinska
Polonia Środa Wlkp.
UKS 3 Staszkówka Jelna
02.09.2023  
Gabriela Bielińska - Ana Clara Gomes Muniz x2, Aleksandra Cygan, Wiktoria Dudka, Paulina Tomasiak
Ząbkovia Ząbki
Resovia Rzeszów
02.09.2023  
Nicola Salawa x2, Gabriela Krawczyk, Paulina Harko
4. kolejka 09.09.2023
HydroTruck Radom
Resovia Rzeszów
09.09.2023  
Natalia Olesińska - Marta Miś, Nicola Salawa
UKS 3 Staszkówka Jelna
Ząbkovia Ząbki
09.09.2023  
Aleksandra Cygan x4, Karolina Majka x2, Kamila Lichoń, Paulina Tomasiak,Klaudia Gniadek - Amelia Skowrońska, Nikola Czechowska
Legionistki Warszawa
Polonia Środa Wlkp.
09.09.2023  
Judyta Brzychcy - Dominika Hyży, Gabriela Bielińska
Sportis KKP Bydgoszcz
Skra Częstochowa
09.09.2023  
Sara Podsiadło, samobójcza - Federica Dall’ara
Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław
09.09.2023  
Zuzanna Walczak
Checz Marcus Gdynia
Lech/UAM Poznań
09.09.2023  
Maja Oleszczuk, Łucja Tabor, Patrycja Guzewicz - Alicja Piechocka, Julia Przybył
5. kolejka 16.09.2023
Lech/UAM Poznań
HydroTruck Radom
16.09.2023  
Zuzanna Sawicka, Zofia Wojciechowska
Ślęza Wrocław
Checz Marcus Gdynia
16.09.2023  
Zuzanna Walczak x2, Nikola Góra x2, Dominika Woźniak, samobójcza
Skra Częstochowa
Bielawianka Bielawa
16.09.2023  
Natalia Kuźdub x2, Justyna Matusiak,Oliwia Frontczak
Polonia Środa Wlkp.
Sportis KKP Bydgoszcz
16.09.2023  
Laura Nowicka, Klaudia Nogalska
Ząbkovia Ząbki
Legionistki Warszawa
16.09.2023  
Amelia Skowrońska x3, Nikola Czechowska, Nina Kalinowska - Jolanta Bujalska
Resovia Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna
16.09.2023  
Julia Kwoka, Gabriela Krawczyk - Aleksandra Dziób x2
6. kolejka 01.10.2023
HydroTruck Radom
UKS 3 Staszkówka Jelna
30.09.2023  
Maryna Pohribniak, Paulina Oleksiak, Wioletta Tkaczyk - Aleksandra Dziób, Aleksandra Cygan, Weronika Kaim
Lech/UAM Poznań
Ślęza Wrocław
30.09.2023  
Karolina Larska
Legionistki Warszawa
Resovia Rzeszów
01.10.2023  
Blanka Ocipinska - Nicola Salawa, Marta Miś
Sportis KKP Bydgoszcz
Ząbkovia Ząbki
01.10.2023  
Patrycja Świątek - Amelia Skowrońska x3, Nina Kalinowska
Bielawianka Bielawa
Polonia Środa Wlkp.
01.10.2023  
Loreta Rogaciova - Beata Nowak, Julia Drożak
Checz Marcus Gdynia
Skra Częstochowa
01.10.2023  
Klaudia Kamińska, Amanda Turowska - Zofia Dubiel
7. kolejka 07.10.2023
Ślęza Wrocław
HydroTruck Radom
07.10.2023  
Dominika Woźniak
Skra Częstochowa
Lech/UAM Poznań
07.10.2023  
Weronika Szmatuła, Maja Ozieriańska
Polonia Środa Wlkp.
Checz Marcus Gdynia
07.10.2023  
Julia Dobroń, Dominika Hyży, Julia Mikołajczak
Ząbkovia Ząbki
Bielawianka Bielawa
07.10.2023  
Amelia Piotrowska, Patrycja Rżany, Julia Migacz
Resovia Rzeszów
Sportis KKP Bydgoszcz
07.10.2023  
Wiktoria Frydrych, Wioletta Florek, Gabriela Kaput
UKS 3 Staszkówka Jelna
Legionistki Warszawa
07.10.2023  
Ana Clara Gomes Muniz, Klaudia Gniadek, Aleksandra Cygan
8. kolejka 14.10.2023
HydroTruck Radom
Legionistki Warszawa
14.10.2023  
Wioletta Tkaczyk x2, Maryna Pohribniak, Klaudia Żabicka – Jolanta Bujalska, Blanka Ocipinska
Sportis KKP Bydgoszcz
UKS 3 Staszkówka Jelna
14.10.2023  
Paulina Tomasiak x2, Natalia Duda
Bielawianka Bielawa
Resovia Rzeszów
14.10.2023  
Gabriela Krawczyk
Checz Marcus Gdynia
Ząbkovia Ząbki
14.10.2023  
Anna Furmaniak x2, Natalia Latoszek, Anastazja Krampa - Justyna Piskorz
Lech/UAM Poznań
Polonia Środa Wlkp.
14.10.2023  
Julia Dobroń x2, Laura Nowicka, Kamila Wielińska, Dominika Hyża, Julia Mikołajczak
Ślęza Wrocław
Skra Częstochowa
15.10.2023  
Karolina Larska - Justyna Matusiak
9. kolejka 05.11.2023
Polonia Środa Wlkp.
Ślęza Wrocław
04.11.2023  
Julia Mikołajczak x2 - Nikola Domaszewicz
Ząbkovia Ząbki
Lech/UAM Poznań
04.11.2023  
Amelia Skowrońska - Dominika Kubka, Martyna Nowaczyk
Resovia Rzeszów
Checz Marcus Gdynia
04.11.2023  
Nicola Salawa, samobójcza - Anna Furmaniak
Legionistki Warszawa
Sportis KKP Bydgoszcz
04.11.2023  
Oliwia Jendrasiak, Joanna Ścisłowska
Skra Częstochowa
HydroTruck Radom
05.11.2023  
Federica Dall'ara - Wiktoria Ołowska, samobójcza
UKS 3 Staszkówka Jelna
Bielawianka Bielawa
05.11.2023  
Wiktoria Dudka, Kamila Lichoń
10. kolejka 12.11.2023
HydroTruck Radom
Sportis KKP Bydgoszcz
12.11.2023  
Wioletta Tkaczyk, Natalia Olesińska
Bielawianka Bielawa
Legionistki Warszawa
12.11.2023  
Julia Migacz x3, Karolina Tylak
Checz Marcus Gdynia
UKS 3 Staszkówka Jelna
12.11.2023  
Anastazja Krampa, Amanda Turowska, Anna Furmaniak, Klaudia Kamińska - Wiktoria Dudka
Lech/UAM Poznań
Resovia Rzeszów
12.11.2023  
Maja Kuleczka - Nicola Salawa, Julia Kwoka
Ślęza Wrocław
Ząbkovia Ząbki
12.11.2023  
Zuzanna Walczak x2, Daria Matuszewska, Nikola Góra, Nikola Mieszczak, Aleksandra Gruchała, Wiktoria Tyza, Daryna Krawczuk
Skra Częstochowa
Polonia Środa Wlkp.
12.11.2023  
Natalia Kuźdub, Justyna Matusiak
11. kolejka 18.11.2023
Ząbkovia Ząbki
Skra Częstochowa
18.11.2023  
Nina Kalinowska - Justyna Chudzik x2, Justyna Matusiak x2, Natalia Liczko x2
Resovia Rzeszów
Ślęza Wrocław
18.11.2023  
UKS 3 Staszkówka Jelna
Lech/UAM Poznań
18.11.2023  
Legionistki Warszawa
Checz Marcus Gdynia
18.11.2023  
Nina Abe x2, Nikola Przytuła, Anna Furmaniak, Daria Zbrzeźniak
Sportis KKP Bydgoszcz
Bielawianka Bielawa
18.11.2023  
Loreta Rogačiova
HydroTruck Radom
Polonia Środa Wlkp.
24.02.2024  
12. kolejka 03.03.2024
HydroTruck Radom
Bielawianka Bielawa
02.03.2024  
Maryna Pohrybniak x2, Paulina Oleksiak, Wiktoria Orłowska, Klaudia Żabicka
UKS 3 Staszkówka Jelna
Ślęza Wrocław
02.03.2024  
Paulina Tomasiak - Daria Matuszewska
Ząbkovia Ząbki
Polonia Środa Wlkp.
02.03.2024  
Amelia Skorowńska - Katarzyna Grzesik x2, Laura Nowicka x2, Katarzyna Ciesiółka, Julia Mikołajczak, Julia Drożak, Klaudia Nogalska, Kinga Połatyńska, Agata Ratajczak
Sportis KKP Bydgoszcz
Checz Marcus Gdynia
03.03.2024  
Matylda Bujak x2 - Nikola Przytuła, Agnieszka Jaroń
Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa
03.03.2024  
Marta Miś, Aleksandra Misiak - Justyna Matusiak x2, Weronika Szmatuła
Legionistki Warszawa
Lech/UAM Poznań
03.03.2024  
Julia Przybył
13. kolejka 09.03.2024
Ząbkovia Ząbki
HydroTruck Radom
09.03.2024  
Wiktoria Orłowska x4, Julia Tracz, Natalia Olesińska, Paulina Sobczak
Polonia Środa Wlkp.
Resovia Rzeszów
09.03.2024  
Klaudia Nogalska - Marta Miś, Gabriela Kaput
Checz Marcus Gdynia
Bielawianka Bielawa
09.03.2024  
Maja Kosyn x3, Łucja Tabor, Klaudia Kamińska, Patrycja Guzewicz, Amelia Golubska
Ślęza Wrocław
Legionistki Warszawa
09.03.2024  
Daria Matuszewska, Oliwia Adamiec
Skra Częstochowa
UKS 3 Staszkówka Jelna
10.03.2024  
Natalia Kuźdub x2 - Wiktoria Dudka
Lech/UAM Poznań
Sportis KKP Bydgoszcz
27.03.2024  
Maja Kuleczka, Małgorzata Jurek
14. kolejka 16.03.2024
Bielawianka Bielawa
Lech/UAM Poznań
16.03.2024  
Julia Przybył
UKS 3 Staszkówka Jelna
Polonia Środa Wlkp.
16.03.2024  
Ana Clara Gomes Muniz - Kamila Wielińska
Resovia Rzeszów
Ząbkovia Ząbki
16.03.2024  
/walkower na korzyść Resovii, meczu nie rozegrano
HydroTruck Radom
Checz Marcus Gdynia
17.03.2024  
Nina Abe
Legionistki Warszawa
Skra Częstochowa
17.03.2024  
Martyna Sobczyńska x2, Amelia Przybylska - Oliwia Frontczak
Sportis KKP Bydgoszcz
Ślęza Wrocław
24.04.2024  
Zuzanna Walczak
15. kolejka 23.03.2024
Polonia Środa Wlkp.
Legionistki Warszawa
23.03.2024  
Martyna Sobczyńska, Amanda Moura Pietrzak
Lech/UAM Poznań
Checz Marcus Gdynia
23.03.2024  
Zofia Wojciechowska, Sara Jóźwiak - Anna Furmaniak
Resovia Rzeszów
HydroTruck Radom
24.03.2024  
Gabriela Krawczyk - Julia Tracz
Ząbkovia Ząbki
UKS 3 Staszkówka Jelna
24.03.2024  
Amelia Skowrońska - Aleksandra Cygan x4, Weronika Kaim x2, Wiktoria Dudka, Aleksandra Dziób, Ana Clara Gomes Muniz
Skra Częstochowa
Sportis KKP Bydgoszcz
24.03.2024  
Natalia Kuźdub, Justyna Matusiak, Justyna Chudzik, Oliwia Frontczak - Joanna Ścisłowska
Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa
24.03.2024  
Oliwia Adamiec, Dominika Woźniak, Zuzanna Walczak, Małgorzata Rogus
16. kolejka 13.04.2024
HydroTruck Radom
Lech/UAM Poznań
13.04.2024  
Maja Kuleczka, Martyna Nowaczyk
Checz Marcus Gdynia
Ślęza Wrocław
13.04.2024  
Amelia Golubska, Julia Sitarz - Zuzanna Walczak, Oliwia Adamiec, Daryna Krawczu
Bielawianka Bielawa
Skra Częstochowa
13.04.2024  
Natalia Kuźdub, Weronika Szmatuła
Sportis KKP Bydgoszcz
Polonia Środa Wlkp.
13.04.2024  
Legionistki Warszawa
Ząbkovia Ząbki
13.04.2024  
Amanda Pietrzak x2, Martyna Sobczyńska x2, Anna Kodym, samobójcza
UKS 3 Staszkówka Jelna
Resovia Rzeszów
13.04.2024  
Paulina Tomasiak x2, Weronika Kaim - Martyna Strasińska
17. kolejka 20.04.2024
UKS 3 Staszkówka Jelna
HydroTruck Radom
20.04.2024  
Hanna Majewska, Wioletta Tkaczyk
Ślęza Wrocław
Lech/UAM Poznań
20.04.2024  
Alicja Piechocka, Marika Purgacz, Maja Kuleczka, Dominika Kubka, Klaudia Wojtkowiak
Resovia Rzeszów
Legionistki Warszawa
20.04.2024  
Marta Miś
Ząbkovia Ząbki
Sportis KKP Bydgoszcz
20.04.2024  
Kinga Wyrwas x3, Martyna Bartczak x2, Nadia Wosik x2, Bogna Szumska, Patrycja Świątek
Polonia Środa Wlkp.
Bielawianka Bielawa
20.04.2024  
Julia Dobroń, Beata Nowak, Kamila Wielińska
Skra Częstochowa
Checz Marcus Gdynia
20.04.2024  
Justyna Chudzik
18. kolejka 28.04.2024
HydroTruck Radom
Ślęza Wrocław
28.04.2024  
Julia Tracz, Oliwia Bida - Zuzanna Walczak
Lech/UAM Poznań
Skra Częstochowa
28.04.2024  
Małgorzata Jurek, Matylda Kościelak
Checz Marcus Gdynia
Polonia Środa Wlkp.
28.04.2024  
Nina Abe, Julia Sitarz - Katarzyna Ciesiółka, Kamila Wielińska, Natalia Pakulska
Bielawianka Bielawa
Ząbkovia Ząbki
28.04.2024  
Karolina Tylak x2, Loreta Rogaciova x2, Patrycja Rżany
Sportis KKP Bydgoszcz
Resovia Rzeszów
28.04.2024  
Nicola Salawa, Marta Miś
Legionistki Warszawa
UKS 3 Staszkówka Jelna
28.04.2024  
Martyna Sobczyńska x2, Milena Prochowska x2 - Ana Clara Gomes Muniz
19. kolejka 05.05.2024
Legionistki Warszawa
HydroTruck Radom
05.05.2024  
Amanda Moura Pietrzak, Anna Kodym, Aleksandra Tokaj - Oliwia Bida
UKS 3 Staszkówka Jelna
Sportis KKP Bydgoszcz
05.05.2024  
Ana Clara Gomes Muniz x2, Weronika Kaim - Nadia Wosik, Karolina Szews
Resovia Rzeszów
Bielawianka Bielawa
05.05.2024  
Oliwia Szlęzak, Martyna Strasińska, Gabriela Kaput, Gabriela Krawczyk - Mariia Valchuk
Ząbkovia Ząbki
Checz Marcus Gdynia
05.05.2024  
Anna Furmaniak x2, Olha Kozhevnikova x2, Klaudia Kamińska
Polonia Środa Wlkp.
Lech/UAM Poznań
05.05.2024  
Julia Przybył, Marika Purgacz
Skra Częstochowa
Ślęza Wrocław
05.05.2024  
Natalia Kuźdub
20. kolejka 11.05.2024
Ślęza Wrocław
Polonia Środa Wlkp.
11.05.2024  
Nikola Góra, Zuzanna Walczak, Wiktoria Kaczorowska - Kamila Wielińska
Lech/UAM Poznań
Ząbkovia Ząbki
11.05.2024  
Julia Przybył x2, Matylda Kościelak x2, Klaudia Wojtkowiak x2, Zofia Rosińska, Aleksandra Betka, Sara Jóźwiak
Checz Marcus Gdynia
Resovia Rzeszów
11.05.2024  
Martyna Strasińska
HydroTruck Radom
Skra Częstochowa
11.05.2024  
Hanna Majewska - Justyna Matusiak x2, Sonia Nierychło, Oliwia Frontczak, Justyna Chudzik
Bielawianka Bielawa
UKS 3 Staszkówka Jelna
11.05.2024  
Katarzyna Brzeska x2 - Ana Clara Gomes Muniz
Sportis KKP Bydgoszcz
Legionistki Warszawa
02.06.2024  
21. kolejka 25.05.2024
Sportis KKP Bydgoszcz
HydroTruck Radom
25.05.2024  
Legionistki Warszawa
Bielawianka Bielawa
25.05.2024  
UKS 3 Staszkówka Jelna
Checz Marcus Gdynia
25.05.2024  
Resovia Rzeszów
Lech/UAM Poznań
25.05.2024  
Ząbkovia Ząbki
Ślęza Wrocław
25.05.2024  
Polonia Środa Wlkp.
Skra Częstochowa
25.05.2024  
22. kolejka 09.06.2024
HydroTruck Radom
Polonia Środa Wlkp.
09.06.2024  
Skra Częstochowa
Ząbkovia Ząbki
09.06.2024  
Ślęza Wrocław
Resovia Rzeszów
09.06.2024  
Lech/UAM Poznań
UKS 3 Staszkówka Jelna
09.06.2024  
Checz Marcus Gdynia
Legionistki Warszawa
09.06.2024  
Bielawianka Bielawa
Sportis KKP Bydgoszcz
09.06.2024  
20. kolejka 11.05.2024

Ślęza Wrocław

3:1

11.05.2024   Uzupełnij dane

Polonia Środa Wlkp.

Nikola Góra, Zuzanna Walczak, Wiktoria Kaczorowska - Kamila Wielińska

Lech/UAM Poznań

9:0

11.05.2024   Uzupełnij dane

Ząbkovia Ząbki

Julia Przybył x2, Matylda Kościelak x2, Klaudia Wojtkowiak x2, Zofia Rosińska, Aleksandra Betka, Sara Jóźwiak

Checz Marcus Gdynia

0:1

11.05.2024   Uzupełnij dane

Resovia Rzeszów

Martyna Strasińska

HydroTruck Radom

1:5

11.05.2024   Uzupełnij dane

Skra Częstochowa

Hanna Majewska - Justyna Matusiak x2, Sonia Nierychło, Oliwia Frontczak, Justyna Chudzik

Bielawianka Bielawa

2:1

11.05.2024   Uzupełnij dane

UKS 3 Staszkówka Jelna

Katarzyna Brzeska x2 - Ana Clara Gomes Muniz

Sportis KKP Bydgoszcz

:

02.06.2024   Uzupełnij dane

Legionistki Warszawa

21. kolejka 25.05.2024

Sportis KKP Bydgoszcz

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

HydroTruck Radom

Legionistki Warszawa

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Bielawianka Bielawa

UKS 3 Staszkówka Jelna

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Checz Marcus Gdynia

Resovia Rzeszów

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Lech/UAM Poznań

Ząbkovia Ząbki

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Ślęza Wrocław

Polonia Środa Wlkp.

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Skra Częstochowa

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości