II liga, gr. północna


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 19.08.2023
Juna-Trans Stare Oborzyska
GSS Grodzisk Wielkopolski
19.08.2023  
Eliza Ostrowska, Dobrosława Skorupska, Aleksandra Jankowska - Natalia Przewoźna
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Medyk II Konin
19.08.2023  
Małgorzata Knuła x2, Maria Gościniak x2, Patrycja Golińska, Aleksandra Krawiec - Amelia Kopp x2
Loczki Wyszków
WAP Włocławek
19.08.2023  
Natalia Markowska, Anna Bortkiewicz, Oliwia Zegota, Julita Pietruczuk
KU-AZS UW Warszawa
Nowy Świt Górzno
19.08.2023  
Anita Sikora x2 - Agata Bała x2, Julia Klonowska, Martyna Jakubowska
Zły Praga Warszawa
Włókniarz Białystok
19.08.2023  
Klaudia Wiśniewska
Wisła Płock pauzuje.
2. kolejka 26.08.2023
GSS Grodzisk Wielkopolski
Włókniarz Białystok
26.08.2023  
Natalia Przewoźna x3, samobójcza
Nowy Świt Górzno
Zły Praga Warszawa
26.08.2023  
Agata Bała x3, Natalia Matuszewska, Martyna Jakubowska, Sandra Surma - Agata Opolska
WAP Włocławek
KU-AZS UW Warszawa
26.08.2023  
Agata Saran - Anita Sikora x2, Kornelia Bińczyk x2, Agnieszka Gołębiowska, Ada Bartosiewicz
Medyk II Konin
Loczki Wyszków
26.08.2023  
Paulina Kubiak, Patrycja Sikora - Paulina Pokraśniewicz x2, Karolina Jasińska, Natalia Czyż
Juna-Trans Stare Oborzyska
Wisła Płock
26.08.2023  
Dobrosława Skorupska x2, Eliza Ostrowska, Agata Polowczyk - Justyna Skrocka
Ostrovia Ostrów Wielkopolski pauzuje.
3. kolejka 02.09.2023
Wisła Płock
GSS Grodzisk Wielkopolski
02.09.2023  
leksandra Synowiec, Justyna Skrocka - Oliwia Kwiatek x2, Anna Kopecka
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Juna-Trans Stare Oborzyska
02.09.2023  
Małgorzata Knuła x2 - Maja Ferensowicz, Zofia Skrzypek
Zły Praga Warszawa
WAP Włocławek
02.09.2023  
Maria Kamińska x2, Natalia Olszowska, Agata Opolska, Martyna Sobczyńska - Weronika Łobocka
Włókniarz Białystok
Nowy Świt Górzno
02.09.2023  
Hanna Tupalska - Agata Bała x5, Natalia Matuszewska x2, Sandra Surma, Martyna Jakubowska, samobójcza
Medyk II Konin
KU-AZS UW Warszawa
13.09.2023  
Paulina Kubiak, Zosia Dominikowska, Paulina Włodarek
Loczki Wyszków pauzuje.
4. kolejka 09.09.2023
GSS Grodzisk Wielkopolski
Nowy Świt Górzno
09.09.2023  
Izabela Drozdowska, Oliwia Kwiatek - Klaudia Kowiako
WAP Włocławek
Włókniarz Białystok
09.09.2023  
Martyna Żmijewska, Anna Siwicka, Weronika Górecka
Medyk II Konin
Zły Praga Warszawa
09.09.2023  
Zuzanna Kogutek - Martyna Kośmińska, Lena Moraczyńska
Juna-Trans Stare Oborzyska
Loczki Wyszków
09.09.2023  
Dobrosława Skorupska, Aleksandra Jankowska, Sylwia Paczyńska, Eliza Ostrowska
Wisła Płock
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
09.09.2023  
Kinga Brzezińska - Patrycja Golińska x5, Małgorzata Knuła x2, Sabina Napieralska
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
5. kolejka 16.09.2023
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
GSS Grodzisk Wielkopolski
16.09.2023  
Aleksandra Krawiec x2, Weronika Helinska, Patrycja Czerniejewska, Amelia Goplarek
Loczki Wyszków
Wisła Płock
16.09.2023  
Paulina Pokraśniewicz, Aleksandra Kozłowska - Aleksandra Synowiec
Juna-Trans Stare Oborzyska
KU-AZS UW Warszawa
16.09.2023  
Eliza Ostrowska
Włókniarz Białystok
Medyk II Konin
16.09.2023  
Karolina Szóstko, Agnieszka Żmudzka - Paulina Włodarek, samobójcza
Nowy Świt Górzno
WAP Włocławek
16.09.2023  
Agata Bała x2, Marta Ozimek, Julia Klonowska, Natalia Matuszewska - Klaudia Kowalska
Zły Praga Warszawa pauzuje.
6. kolejka 23.09.2023
GSS Grodzisk Wielkopolski
WAP Włocławek
23.09.2023  
Aleksandra Guzik, Oliwia Kwiatek, Natalia Przewoźna - Anna Siwicka
Medyk II Konin
Nowy Świt Górzno
23.09.2023  
Paulina Włodarek, Liwia Lizik, Aleksandra Bieryło, Patrycja Sikora - Natalia Matuszewska
Juna-Trans Stare Oborzyska
Zły Praga Warszawa
23.09.2023  
Dobrosława Skorupska x2, Maja Ferensowicz, Patrycja Sutkowska - Natalia Olszowska
Wisła Płock
KU-AZS UW Warszawa
23.09.2023  
Daria Kusa, Natalia Majchrzak - Anita Sikora, samobójcza
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Loczki Wyszków
23.09.2023  
Julia Tokar x2, Patrycja Golińska x2, Aleksandra Krawiec, Patrycja Czerniejewska - Natalia Markowska
Włókniarz Białystok pauzuje.
7. kolejka 30.09.2023
Loczki Wyszków
GSS Grodzisk Wielkopolski
30.09.2023  
Paulina Pokraśniewicz x2, Joanna Jeż - Oliwia Kwiatek
KU-AZS UW Warszawa
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
30.09.2023  
Maja Rębiś - Aleksandra Krawiec
Zły Praga Warszawa
Wisła Płock
30.09.2023  
Martyna Sobczyńska x2, Maria Kamińska, Julia Werczyńska - Kinga Brzezińska
Włókniarz Białystok
Juna-Trans Stare Oborzyska
30.09.2023  
Wiktoria Szymankiewicz x2, Wiktoria Matyja, Joanna Ostant, Dominika Dewicka
WAP Włocławek
Medyk II Konin
30.09.2023  
Weronika Górecka - Patrycja Sikora
Nowy Świt Górzno pauzuje.
8. kolejka 07.10.2023
GSS Grodzisk Wielkopolski
Medyk II Konin
07.10.2023  
Paulina Włodarek x2, Patrycja Sikora, Gabriela Mikucka
Juna-Trans Stare Oborzyska
Nowy Świt Górzno
07.10.2023  
Joanna Ostant x2
Wisła Płock
Włókniarz Białystok
07.10.2023  
Aleksandra Synowiec x2, Kinga Brzezińska, Natalia Borowska, samobójcza - Hanna Żmojda
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Zły Praga Warszawa
07.10.2023  
Małgorzata Knuła x2, Weronika Polak, Aleksandra Krawiec, Maria Gościniak
Loczki Wyszków
KU-AZS UW Warszawa
07.10.2023  
Aleksandra Kozłowska
WAP Włocławek pauzuje.
9. kolejka 14.10.2023
KU-AZS UW Warszawa
GSS Grodzisk Wielkopolski
14.10.2023  
Oliwia Kopińska, Marta Pruszczyk, Kornelia Bińczyk, Emilia Jarzyna, samobójcza - Oliwia Kwiatek x2, Natalia Przewoźna x2
Zły Praga Warszawa
Loczki Wyszków
14.10.2023  
Agata Opolska x2, Maria Kamińska - Paulina Pokraśniewicz x3, Asia Jeż x2, Aleksandra Kozłowska, Karolina Jasińska
Włókniarz Białystok
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
14.10.2023  
Małgorzata Knuła x4, Aleksandra Krawiec, Julia Tokar, Amelia Goplarek
Nowy Świt Górzno
Wisła Płock
14.10.2023  
Agata Bała x5, Martyna Jakubowska x2, Natalia Matuszewska
WAP Włocławek
Juna-Trans Stare Oborzyska
14.10.2023  
Martyna Żmijewska - Dobrosława Skorupska, Eliza Ostrowska
Medyk II Konin pauzuje.
10. kolejka 22.10.2023
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Nowy Świt Górzno
21.10.2023  
Małgorzata Knuła, Sandra Świerblewska, Aleksandra Krawiec, Weronika Helinska - Martyna Jakubowska
Juna-Trans Stare Oborzyska
Medyk II Konin
22.10.2023  
Agata Polowczyk x2, Dobrosława Skorupska
Wisła Płock
WAP Włocławek
22.10.2023  
Aleksandra Synowiec x2, Natalia Borowska - Anna Siwicka, Klaudia Kowalska, Agata Saran, Weronika Górecka
Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok
22.10.2023  
Paulina Pokraśniewicz x2, Natalia Czyż, Natalia Markowska - Karolina Szóstko
KU-AZS UW Warszawa
Zły Praga Warszawa
25.10.2023  
Kornelia Bińczyk, Maja Kozłowska - Emilia Wojdyna
GSS Grodzisk Wielkopolski pauzuje.
11. kolejka 28.10.2023
Zły Praga Warszawa
GSS Grodzisk Wielkopolski
28.10.2023  
Małgorzata Paczek - Joanna Walkowiak
Włókniarz Białystok
KU-AZS UW Warszawa
28.10.2023  
Karolina Szóstko - Emilia Jarzyna x2, Maja Kozłowska, Ada Bartosiewicz, Kornelia Bińczyk
Nowy Świt Górzno
Loczki Wyszków
28.10.2023  
Agata Bała x2, Marta Ozimek
WAP Włocławek
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
28.10.2023  
Anna Siwicka - Julia Tokar x2, Patrycja Czerniejewska, Aleksandra Krawiec, Maria Gościniak
Medyk II Konin
Wisła Płock
28.10.2023  
Oliwia Jaśniak - Aleksandra Synowiec
Juna-Trans Stare Oborzyska pauzuje.
12. kolejka 16.03.2024
Medyk II Konin
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16.03.2024  
Paulina Kubiak, Paulina Włodarek, Zuzanna Kogutek - Patrycja Golińska, Sabina Napieralska, Julia Tokar, Aleksandra Krawiec, samobójcza
GSS Grodzisk Wielkopolski
Juna-Trans Stare Oborzyska
17.03.2024  
Dobrosława Skorupska, Małgorzata Knuła, Sylwia Paczyńska, Natalia Zembroń
WAP Włocławek
Loczki Wyszków
17.03.2024  
Paulina Pokraśniewicz x2, Oliwia Świętoń, Natalia Markowska
Nowy Świt Górzno
KU-AZS UW Warszawa
17.03.2024  
Agata Bała - Kornelia Bińczyk, Maja Kozłowska, Emilia Jarzyna
Włókniarz Białystok
Zły Praga Warszawa
17.03.2024  
Maria Kamińska x2, Anna Kleszcz
Wisła Płock pauzuje.
13. kolejka 23.03.2024
Zły Praga Warszawa
Nowy Świt Górzno
23.03.2024  
Natalia Łapińska x2, Agata Bała
KU-AZS UW Warszawa
WAP Włocławek
23.03.2024  
Anita Sikora, Anna Klymova - Klaudia Kowalska
Loczki Wyszków
Medyk II Konin
23.03.2024  
Paulina Pokraśniewicz x2 - Oliwia Pipiórka
Wisła Płock
Juna-Trans Stare Oborzyska
23.03.2024  
Kinga Brzezińska - Dobrosława Skorupska x2, Wiktoria Matyja, Małgorzata Knuła
Włókniarz Białystok
GSS Grodzisk Wielkopolski
24.03.2024  
Ostrovia Ostrów Wielkopolski pauzuje.
14. kolejka 06.04.2024
GSS Grodzisk Wielkopolski
Wisła Płock
06.04.2024  
Anna Kopecka, Aleksandra Guzik - Aleksandra Synowiec
Juna-Trans Stare Oborzyska
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
06.04.2024  
Eliza Ostrowska
WAP Włocławek
Zły Praga Warszawa
06.04.2024  
Weronika Łobocka - Lena Moraczyńska
KU-AZS UW Warszawa
Medyk II Konin
06.04.2024  
Patrycja Ziemba x2, Paulina Kubiak
Nowy Świt Górzno
Włókniarz Białystok
01.05.2024  
Loczki Wyszków pauzuje.
15. kolejka 13.04.2024
Nowy Świt Górzno
GSS Grodzisk Wielkopolski
13.04.2024  
Włókniarz Białystok
WAP Włocławek
13.04.2024  
Zły Praga Warszawa
Medyk II Konin
13.04.2024  
Loczki Wyszków
Juna-Trans Stare Oborzyska
13.04.2024  
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Wisła Płock
13.04.2024  
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
16. kolejka 20.04.2024
GSS Grodzisk Wielkopolski
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
20.04.2024  
Weronika Lewandowska, Aleksandra Krawiec, Sabina Napieralska, Weronika Polak, Maria Gościniak, Patrycja Golińska
Wisła Płock
Loczki Wyszków
20.04.2024  
Oliwia Marcinkowska x2, Kinga Brzezińska
KU-AZS UW Warszawa
Juna-Trans Stare Oborzyska
20.04.2024  
Emilia Jarzyna - Dobrosława Skorupska, Agata Polowczyk, Joanna Ostant, Sylwia Paczyńska
Medyk II Konin
Włókniarz Białystok
20.04.2024  
Amelia Kopp, Zlata Smirnova, samobójcza
WAP Włocławek
Nowy Świt Górzno
20.04.2024  
Zły Praga Warszawa pauzuje.
17. kolejka 27.04.2024
WAP Włocławek
GSS Grodzisk Wielkopolski
27.04.2024  
Anna Siwicka x2 - Natalia Przewoźna x2
Nowy Świt Górzno
Medyk II Konin
27.04.2024  
Agata Bała x3, Natalia Matuszewska
Zły Praga Warszawa
Juna-Trans Stare Oborzyska
27.04.2024  
Maria Handzelewicz - Sylwia Paczyńska x3, Małgorzata Knuła, Dobrosława Skorupska
KU-AZS UW Warszawa
Wisła Płock
27.04.2024  
Oliwia Marcinkowska, Aleksandra Synowiec, Natalia Majchrzak
Loczki Wyszków
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
27.04.2024  
Paulina Pokraśniewicz x3 - Patrycja Golińska, Sabina Napieralska, Julia Tokar, Weronika Polak
Włókniarz Białystok pauzuje.
18. kolejka 11.05.2024
GSS Grodzisk Wielkopolski
Loczki Wyszków
11.05.2024  
Anna Kopecka
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
KU-AZS UW Warszawa
11.05.2024  
Aleksandra Krawiec, Maria Gościniak, Weronika Lewandowska - Emilia Jarzyna
Wisła Płock
Zły Praga Warszawa
11.05.2024  
Juna-Trans Stare Oborzyska
Włókniarz Białystok
11.05.2024  
/walkower na korzyść Juny, meczu nie rozegrano
Medyk II Konin
WAP Włocławek
11.05.2024  
Nowy Świt Górzno pauzuje.
19. kolejka 18.05.2024
Nowy Świt Górzno
Juna-Trans Stare Oborzyska
18.05.2024  
Agata Bała - Joanna Ostant x2, Małgorzata Knuła, Dobrosława Skorupska, samobójcza
Zły Praga Warszawa
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18.05.2024  
Weronika Lewandowska x3, Aleksandra Krawiec x2, Patrycja Czerniejewska, Julia Tokar
KU-AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków
18.05.2024  
Oliwia Kopińska - Natalia Czyż
Medyk II Konin
GSS Grodzisk Wielkopolski
19.05.2024  
Liwia Lizik - Patrycja Domagała
Włókniarz Białystok
Wisła Płock
19.05.2024  
Weronika Piaszczyńska - Kinga Brzezińska, Aleksandra Synowiec
WAP Włocławek pauzuje.
20. kolejka 25.05.2024
GSS Grodzisk Wielkopolski
KU-AZS UW Warszawa
25.05.2024  
Loczki Wyszków
Zły Praga Warszawa
25.05.2024  
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Włókniarz Białystok
25.05.2024  
Wisła Płock
Nowy Świt Górzno
25.05.2024  
Juna-Trans Stare Oborzyska
WAP Włocławek
25.05.2024  
Medyk II Konin pauzuje.
21. kolejka 08.06.2024
Nowy Świt Górzno
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
08.06.2024  
Medyk II Konin
Juna-Trans Stare Oborzyska
08.06.2024  
WAP Włocławek
Wisła Płock
08.06.2024  
Włókniarz Białystok
Loczki Wyszków
08.06.2024  
Zły Praga Warszawa
KU-AZS UW Warszawa
08.06.2024  
GSS Grodzisk Wielkopolski pauzuje.
22. kolejka 15.06.2024
GSS Grodzisk Wielkopolski
Zły Praga Warszawa
15.06.2024  
KU-AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok
15.06.2024  
Loczki Wyszków
Nowy Świt Górzno
15.06.2024  
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
WAP Włocławek
15.06.2024  
Wisła Płock
Medyk II Konin
15.06.2024  
Juna-Trans Stare Oborzyska pauzuje.
19. kolejka 18.05.2024

Nowy Świt Górzno

1:5

18.05.2024   Uzupełnij dane

Juna-Trans Stare Oborzyska

Agata Bała - Joanna Ostant x2, Małgorzata Knuła, Dobrosława Skorupska, samobójcza

Zły Praga Warszawa

0:7

18.05.2024   Uzupełnij dane

Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Weronika Lewandowska x3, Aleksandra Krawiec x2, Patrycja Czerniejewska, Julia Tokar

KU-AZS UW Warszawa

1:1

18.05.2024   Uzupełnij dane

Loczki Wyszków

Oliwia Kopińska - Natalia Czyż

Medyk II Konin

1:1

19.05.2024   Uzupełnij dane

GSS Grodzisk Wielkopolski

Liwia Lizik - Patrycja Domagała

Włókniarz Białystok

1:2

19.05.2024   Uzupełnij dane

Wisła Płock

Weronika Piaszczyńska - Kinga Brzezińska, Aleksandra Synowiec
WAP Włocławek pauzuje.
20. kolejka 25.05.2024

GSS Grodzisk Wielkopolski

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

KU-AZS UW Warszawa

Loczki Wyszków

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Zły Praga Warszawa

Ostrovia Ostrów Wielkopolski

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Włókniarz Białystok

Wisła Płock

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Nowy Świt Górzno

Juna-Trans Stare Oborzyska

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

WAP Włocławek

Medyk II Konin pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości