II liga, gr. południowa


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 19.08.2023
Czarni II Sosnowiec
PTC Pabianice
19.08.2023  
Roksana Kozłowska - Maria Stecka, Dagmara Suskiewicz
MOSiR Lubartów
UJ Prądniczanka Kraków
19.08.2023  
Katarzyna Kot - Wiktoria Porosło, Urszula Cop
Wanda Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2023  
Laura Almeida, Zuzanna Dudek
Respekt Myślenice
Rolnik Głogówek
19.08.2023  
Zuzanna Węglarz - Ilona Kujawska, Magdalena Truszczak, Wiktoria Stącel
Sokół Kolbuszowa Dolna
Unia Lublin
19.08.2023  
Klaudia Gil, Katarzyna Kot - Marta Kazanecka x3, Julia Szerszeń
MKS Myszków
TS ROW Rybnik
02.11.2023  
Wiktoria Aumiiller x2 - Katarzyna Rozmus x2, Agata Sobkowicz
2. kolejka 27.08.2023
PTC Pabianice
Unia Lublin
27.08.2023  
Marta Kazanecka, Kaja Franaszczyk
Dąb Zabierzów Bocheński
Respekt Myślenice
27.08.2023  
Katarzyna Trytek x2
TS ROW Rybnik
Wanda Kraków
27.08.2023  
Agata Sobkowicz x2 - Nikola Wacław, Nadia Palkiewicz
UJ Prądniczanka Kraków
MKS Myszków
27.08.2023  
Milena Prochowska, Joanna Krzyżanowska
Czarni II Sosnowiec
MOSiR Lubartów
27.08.2023  
Patrycja Sarapata x3, Alicja Stolarczyk, Roksana Kozłowska, Agnieszka Kowalska - Katarzyna Kot x3
Rolnik Głogówek
Sokół Kolbuszowa Dolna
04.11.2023  
3. kolejka 02.09.2023
MOSiR Lubartów
PTC Pabianice
02.09.2023  
Katarzyna Kot x2
MKS Myszków
Czarni II Sosnowiec
02.09.2023  
Klaudia Heblik x2, Magdalena Lisik - Katarzyna Jaszek x2, Klaudia Zygulska
Respekt Myślenice
TS ROW Rybnik
02.09.2023  
Zuzanna Węglarz - Agata Sobkowicz x3
Sokół Kolbuszowa Dolna
Dąb Zabierzów Bocheński
02.09.2023  
Klaudia Gil, Klaudia Korab - Kinga Lasek
Unia Lublin
Rolnik Głogówek
02.09.2023  
Marta Kazanecka x2, Maria Dąbrowska x2, Julia Szczepanik, Kaja Franaszczyk, Weronika Kiepura, Karolina Barczak, Wiktoria Rostecka, Julia Gąsiorowska
Wanda Kraków
UJ Prądniczanka Kraków
20.09.2023  
Livia Potengova - Julia Bińkowska
4. kolejka 10.09.2023
PTC Pabianice
Rolnik Głogówek
10.09.2023  
Wiktoria Stącel
Dąb Zabierzów Bocheński
Unia Lublin
10.09.2023  
Renata Mróz x2, Julia Basta - Marta Kazanecka, Julia Szczepanik, Maria Dąbrowska
TS ROW Rybnik
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.09.2023  
Maja Stopka, Agata Sobkowicz - Klaudia Gil
UJ Prądniczanka Kraków
Respekt Myślenice
10.09.2023  
Wiktoria Kaczmarek x2, Milena Prochowska, Zofia Wachowska, Kinga Pawlica
Czarni II Sosnowiec
Wanda Kraków
10.09.2023  
Roksana Kozłowska - Livia Potengova x2
MOSiR Lubartów
MKS Myszków
10.09.2023  
Katarzyna Kot x2, Julia Litwińczuk, Nikola Radzimowska
5. kolejka 16.09.2023
MKS Myszków
PTC Pabianice
16.09.2023  
Magdalena Lisik x3, Klaudia Heblik, Dominika Rosak - Maja Walczak
Wanda Kraków
MOSiR Lubartów
16.09.2023  
Klaudia Matyjaszczyk, Julia Litwińczuk, Małgorzata Krajewska, Katarzyna Kot
Respekt Myślenice
Czarni II Sosnowiec
16.09.2023  
Zuzanna Węglarz - Luiza Kozielska
Sokół Kolbuszowa Dolna
UJ Prądniczanka Kraków
16.09.2023  
Nicola Kolisz, Iwona Wdowiak - Zofia Wachowska, Nikola Grzyb
Unia Lublin
TS ROW Rybnik
16.09.2023  
Julia Gąsiorowska, Weronika Mazur - Katarzyna Rozmus
Rolnik Głogówek
Dąb Zabierzów Bocheński
16.09.2023  
Wiktoria Stącel - Patrycja Gruchacz x3, Roksana Biernat, Weronika Najberek. Gabriela Siuda
6. kolejka 23.09.2023
PTC Pabianice
Dąb Zabierzów Bocheński
23.09.2023  
Roksana Biernat
TS ROW Rybnik
Rolnik Głogówek
23.09.2023  
Agata Sobkowicz, Maja Stopka - Magdalena Nagoda
UJ Prądniczanka Kraków
Unia Lublin
23.09.2023  
Czarni II Sosnowiec
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2023  
Julia Janczy x2, Milena Herok, Katarzyna Jaszek, Alicja Stolarczyk, Kinga Bieszczad, Amelia Chmura - Nicola Kolisz, Magdalena Paterak
MOSiR Lubartów
Respekt Myślenice
23.09.2023  
Klaudia Matyjaszczyk - Mariola Stojeba
MKS Myszków
Wanda Kraków
23.09.2023  
Milena Ziębińska, Magdalena Lisik - Sandra Futrzyńska, Natalia Radwańska
7. kolejka 30.09.2023
Wanda Kraków
PTC Pabianice
30.09.2023  
Gabriela Piekarczyk
Respekt Myślenice
MKS Myszków
30.09.2023  
Sokół Kolbuszowa Dolna
MOSiR Lubartów
30.09.2023  
Julia Wójcik, Katarzyna Lipowska
Unia Lublin
Czarni II Sosnowiec
30.09.2023  
Marta Kazanecka - Kinga Bieszczad, Julia Janczy, Alicja Stolarczyk
Rolnik Głogówek
UJ Prądniczanka Kraków
30.09.2023  
Martyna Małolepsza - Urszula Cop, Zofia Wachowska
Dąb Zabierzów Bocheński
TS ROW Rybnik
30.09.2023  
Agata Sobkowicz x2, Maja Stopka, Katarzyna Rozmus
8. kolejka 07.10.2023
PTC Pabianice
TS ROW Rybnik
07.10.2023  
Agata Sobkowicz
UJ Prądniczanka Kraków
Dąb Zabierzów Bocheński
07.10.2023  
Kinga Pawlica x2, Wiktoria Sroka, Anita Romuzga, Małgorzata Bartosiewicz
Rolnik Głogówek
Czarni II Sosnowiec
07.10.2023  
Paulina Poremba - Alicja Materek x4, Julia Janczy x3, Patrycja Sarapata, Alicja Stolarczyk, Nadia Stenzel, Agnieszka Kowalska, Emilia Kwadrans
MOSiR Lubartów
Unia Lublin
07.10.2023  
Marta Kazanecka
MKS Myszków
Sokół Kolbuszowa Dolna
07.10.2023  
Magdalena Lisik x2, Milena Ziębińska x2
Wanda Kraków
Respekt Myślenice
07.10.2023  
Natalia Radwańska x3, Livia Potengova x2 - Maria Dziadkowiec
9. kolejka 15.10.2023
Respekt Myślenice
PTC Pabianice
15.10.2023  
Zuzanna Węglarz, Mariola Stojeba
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
15.10.2023  
Livia Potengova x4
Unia Lublin
MKS Myszków
15.10.2023  
Marta Kazanecka - Jesica Godowska
Rolnik Głogówek
MOSiR Lubartów
15.10.2023  
Wiktoria Juchno - Julia Litwińczuk, Katarzyna Orzepowska, Iga Karpińska, Klaudia Matyjaszczyk, Lipowska
Dąb Zabierzów Bocheński
Czarni II Sosnowiec
15.10.2023  
Roksana Biernat - Katarzyna Jaszek x2, Patrycja Sarapata, Alicja Stolarczyk
TS ROW Rybnik
UJ Prądniczanka Kraków
15.10.2023  
/walkower na korzyść UJ, meczu nie rozegrano
10. kolejka 22.10.2023
PTC Pabianice
UJ Prądniczanka Kraków
22.10.2023  
Oliwia Gała
Czarni II Sosnowiec
TS ROW Rybnik
22.10.2023  
Julia Janczy x4, Roksana Kozłowska, Amelia Chmura, Alicja Stolarczyk, Wiktoria Durnaś, Patrycja Sarapata, Katarzyna Jaszek, Luiza Kozielska
MOSiR Lubartów
Dąb Zabierzów Bocheński
22.10.2023  
Klaudia Matyjaszczyk
MKS Myszków
Rolnik Głogówek
22.10.2023  
Jesica Godowska, Magdalena Lisik, Dominika Rosak
Wanda Kraków
Unia Lublin
22.10.2023  
Livia Potengova - Maria Dąbrowska x2, Julia Gąsiorowska
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
22.10.2023  
Zuzanna Węglarz x3
11. kolejka 28.10.2023
Sokół Kolbuszowa Dolna
PTC Pabianice
28.10.2023  
Magdalena Paterak - Oliwia Gała
Unia Lublin
Respekt Myślenice
28.10.2023  
Marta Kazanecka - Zuzanna Węglarz, samobójcza
Dąb Zabierzów Bocheński
MKS Myszków
28.10.2023  
Renata Mróz, Katarzyna Trytek - Wiktoria Aumiiller, Milena Ziębińska
TS ROW Rybnik
MOSiR Lubartów
28.10.2023  
Agata Sobkowicz, Katarzyna Jasińska - Julia Litwińczuk, Katarzyna Kot
UJ Prądniczanka Kraków
Czarni II Sosnowiec
28.10.2023  
Rolnik Głogówek
Wanda Kraków
19.11.2023  
Ilona Kujawska
12. kolejka 16.03.2024
PTC Pabianice
Czarni II Sosnowiec
16.03.2024  
Dagmara Suskiewicz, Klaudia Rosiak - Maja Świątek, Oliwia Palińska
UJ Prądniczanka Kraków
MOSiR Lubartów
16.03.2024  
Joanna Krzyżanowska x2 - Iga Karpińska, Julia Litwińczuk
Dąb Zabierzów Bocheński
Wanda Kraków
16.03.2024  
Katarzyna Nowak - Livia Potengova
Rolnik Głogówek
Respekt Myślenice
16.03.2024  
Mariola Stojeba x2, Maria Dziadkowiec
Unia Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.03.2024  
Marta Kazanecka x3, Julia Gąsiorowska, Karolina Barczak
TS ROW Rybnik
MKS Myszków
16.03.2024  
Magdalena Lisik x4, Dominika Rosak x2, Jesica Godowska, Klaudia Heblik, Klaudia Nowak
13. kolejka 23.03.2024
Unia Lublin
PTC Pabianice
23.03.2024  
Maria Dąbrowska, Julia Szczepanik, Maja Osińska
Respekt Myślenice
Dąb Zabierzów Bocheński
23.03.2024  
Natalia Ciapała - Katarzyna Nowak x2, Renata Mróz
Wanda Kraków
TS ROW Rybnik
23.03.2024  
Livia Potengova x4, Natalia Radwańska x2, Zuzanna Dudek x2, Nadia Palkiewicz, Sandra Futrzyńska, Aleksandra Choroś
MKS Myszków
UJ Prądniczanka Kraków
23.03.2024  
Magdalena Lisik x3, Weronika Walęciak, Klaudia Nowak, samobójcza - Julia Bińkowska x2
MOSiR Lubartów
Czarni II Sosnowiec
23.03.2024  
Katarzyna Orzepowska, Magdalena Szabała - Julia Janczy, Kinga Puchalska, Emilia Kwadrans
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rolnik Głogówek
24.03.2024  
Gabriela Kwitkowska, Małgorzata Kot, Nicola Kolisz
14. kolejka 06.04.2024
PTC Pabianice
MOSiR Lubartów
06.04.2024  
Katarzyna Lipowska x2, Angelika Krasuska
Czarni II Sosnowiec
MKS Myszków
06.04.2024  
Patrycja Sarapata x3, Katarzyna Jaszek, Amelia Chmura - Weronika Walęciak, Jesica Godowska
TS ROW Rybnik
Respekt Myślenice
06.04.2024  
Zuzanna Węglarz x2, Milena Kwartnik x2, Natalia Ciapała
Dąb Zabierzów Bocheński
Sokół Kolbuszowa Dolna
06.04.2024  
Renata Mróz, Katarzyna Kozak - Magdalena Paterak, Małgorzata Kot
Rolnik Głogówek
Unia Lublin
06.04.2024  
Blanka Ocipinska x2 - Maria Dąbrowska, Marta Kazanecka
UJ Prądniczanka Kraków
Wanda Kraków
06.04.2024  
Wiktoria Kaczmarek x2, Agnieszka Derus x2, Wiktoria Sroka x2, Julia Bińkowska, Zofia Wachowska
15. kolejka 13.04.2024
Rolnik Głogówek
PTC Pabianice
13.04.2024  
Unia Lublin
Dąb Zabierzów Bocheński
13.04.2024  
Respekt Myślenice
UJ Prądniczanka Kraków
13.04.2024  
Wanda Kraków
Czarni II Sosnowiec
13.04.2024  
MKS Myszków
MOSiR Lubartów
13.04.2024  
Sokół Kolbuszowa Dolna
TS ROW Rybnik
14.04.2024  
16. kolejka 20.04.2024
PTC Pabianice
MKS Myszków
20.04.2024  
MOSiR Lubartów
Wanda Kraków
20.04.2024  
Czarni II Sosnowiec
Respekt Myślenice
20.04.2024  
UJ Prądniczanka Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.04.2024  
TS ROW Rybnik
Unia Lublin
20.04.2024  
Dąb Zabierzów Bocheński
Rolnik Głogówek
20.04.2024  
17. kolejka 27.04.2024
Dąb Zabierzów Bocheński
PTC Pabianice
27.04.2024  
Małgorzata Borgosz - Milena Kowalska
Rolnik Głogówek
TS ROW Rybnik
27.04.2024  
Blanka Ocipinska x2, Julia Służałek x2, Wiktoria Stącel, Ilona Kujawska
Unia Lublin
UJ Prądniczanka Kraków
27.04.2024  
Julia Szczepanik x2, Marta Kazanecka
Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni II Sosnowiec
27.04.2024  
Małgorzata Kot - Kinga Puchalska x2, Emilia Kwadrans, Wiktoria Durnaś, Katarzyna Jaszek
Respekt Myślenice
MOSiR Lubartów
27.04.2024  
Mariola Stojeba
Wanda Kraków
MKS Myszków
27.04.2024  
Jesica Godowska x2
18. kolejka 11.05.2024
PTC Pabianice
Wanda Kraków
11.05.2024  
Klaudia Bąbel - Livia Potengova
MKS Myszków
Respekt Myślenice
11.05.2024  
Weronika Walęciak, Jesica Godowska - Mariola Stojeba
MOSiR Lubartów
Sokół Kolbuszowa Dolna
11.05.2024  
Katarzyna Kot x2 - Małgorzata Kot x2, Nicola Kolisz
Czarni II Sosnowiec
Unia Lublin
11.05.2024  
Alicja Stolarczyk, Natalia Kawulka, Klaudia Zygulska
UJ Prądniczanka Kraków
Rolnik Głogówek
11.05.2024  
Wiktoria Lewandowska, Lidia Kulka, Gabriela Karp, Lidia Kwarciak, Nikola Dudek
TS ROW Rybnik
Dąb Zabierzów Bocheński
11.05.2024  
Judyta Brzychcy, Agata Sobkowicz - Renata Mróz, Karolina Nowakowska, Katarzyna Kozak
19. kolejka 18.05.2024
TS ROW Rybnik
PTC Pabianice
18.05.2024  
Agata Sobkowicz x2 - Oliwia Gała x2, Dagmara Suskiewicz
Dąb Zabierzów Bocheński
UJ Prądniczanka Kraków
18.05.2024  
Roksana Biernat x2, Renata Mróz x2, Małgorzata Borgosz - Wiktoria Srok
Czarni II Sosnowiec
Rolnik Głogówek
18.05.2024  
Amelia Chmura x2, Milena Herok x2, Emilia Kwadrans, Klaudia Zygulska, Katarzyna Jaszek - Wiktoria Stącel, Martyna Małolepsza
Unia Lublin
MOSiR Lubartów
18.05.2024  
Julia Szczepanik x2, Anna Adamska x2, Julia Gąsiorowska, Weronika Mazur, Marta Kazanecka, Julia Szerszeń - ?
Respekt Myślenice
Wanda Kraków
18.05.2024  
? - Agata Nazarko
Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Myszków
19.05.2024  
Magdalena Lisik x2, Klaudia Nowak x2, Daria Polańska, Jesica Godowska, Karolina Węglarz, Wiktoria Aumiller
20. kolejka 25.05.2024
PTC Pabianice
Respekt Myślenice
25.05.2024  
Wanda Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
25.05.2024  
MKS Myszków
Unia Lublin
25.05.2024  
MOSiR Lubartów
Rolnik Głogówek
25.05.2024  
Czarni II Sosnowiec
Dąb Zabierzów Bocheński
25.05.2024  
UJ Prądniczanka Kraków
TS ROW Rybnik
25.05.2024  
21. kolejka 08.06.2024
UJ Prądniczanka Kraków
PTC Pabianice
08.06.2024  
TS ROW Rybnik
Czarni II Sosnowiec
08.06.2024  
Dąb Zabierzów Bocheński
MOSiR Lubartów
08.06.2024  
Rolnik Głogówek
MKS Myszków
08.06.2024  
Unia Lublin
Wanda Kraków
08.06.2024  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Respekt Myślenice
08.06.2024  
22. kolejka 15.06.2024
PTC Pabianice
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.06.2024  
Respekt Myślenice
Unia Lublin
15.06.2024  
MKS Myszków
Dąb Zabierzów Bocheński
15.06.2024  
MOSiR Lubartów
TS ROW Rybnik
15.06.2024  
Czarni II Sosnowiec
UJ Prądniczanka Kraków
15.06.2024  
Wanda Kraków
Rolnik Głogówek
15.06.2024  
19. kolejka 18.05.2024

TS ROW Rybnik

2:3

18.05.2024   Uzupełnij dane

PTC Pabianice

Agata Sobkowicz x2 - Oliwia Gała x2, Dagmara Suskiewicz

Dąb Zabierzów Bocheński

5:1

18.05.2024   Uzupełnij dane

UJ Prądniczanka Kraków

Roksana Biernat x2, Renata Mróz x2, Małgorzata Borgosz - Wiktoria Srok

Czarni II Sosnowiec

7:2

18.05.2024   Uzupełnij dane

Rolnik Głogówek

Amelia Chmura x2, Milena Herok x2, Emilia Kwadrans, Klaudia Zygulska, Katarzyna Jaszek - Wiktoria Stącel, Martyna Małolepsza

Unia Lublin

8:1

18.05.2024   Uzupełnij dane

MOSiR Lubartów

Julia Szczepanik x2, Anna Adamska x2, Julia Gąsiorowska, Weronika Mazur, Marta Kazanecka, Julia Szerszeń - ?

Respekt Myślenice

2:1

18.05.2024   Uzupełnij dane

Wanda Kraków

? - Agata Nazarko

Sokół Kolbuszowa Dolna

0:8

19.05.2024   Uzupełnij dane

MKS Myszków

Magdalena Lisik x2, Klaudia Nowak x2, Daria Polańska, Jesica Godowska, Karolina Węglarz, Wiktoria Aumiller
20. kolejka 25.05.2024

PTC Pabianice

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Respekt Myślenice

Wanda Kraków

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Sokół Kolbuszowa Dolna

MKS Myszków

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Unia Lublin

MOSiR Lubartów

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Rolnik Głogówek

Czarni II Sosnowiec

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Dąb Zabierzów Bocheński

UJ Prądniczanka Kraków

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

TS ROW Rybnik

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości